Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Meklēt: Citi mūziķi

RIČI Baltican

Dzīvesprieks, optimisms, enerģija un jaunības maksimālisms – tieši šie vārdi visspilgtāk raksturo šarmantos un ugunīgos māksliniekus no gipsy show group "RIČI Baltican" !

DZHESKI GLOSS

Satriecoši krāšņi priekšnesumi, harizmātiski mūziķi, lieliski solisti un izcili romu mūzikas instrumentālisti. Gipsy Show Groups: "Riči Baltican", "Dzheski Gloss" un "Gipsy Princess Show" - 15 gadu profesionāla pieredze uz dažādām Eiropas valstu skatuvēm. Piedāvājam dažādas muzikāli izklaidējošas koncertprogrammas Jūsu Svētkiem. Sikāks info - sazinoties ar mums telefoniski vai rakstot uz epastu. JAUNAS koncertprogrammas! RUS - Цыганский ансамбль - это приятный сюрприз, веселое поздравление, интересное развлечение и памятный подарок для Вас и Ваших гостей.

Kaspars Pudniks un Agris Ričs

Vijoles un ģitāras instrumentāls DUETS! Čigānu un austurmu melodijas. Improvizācija Fona mūzika

THE SPARKLING 5

The Sparkling 5- pieci profesionāli mūziķi, kuri apvienojušies jaunā oriģināla sastāva kvintetā. Dzirkstošais piecinieks, kas rada mūzikas brīnumu no jautrības un līksmes līdz dvēseles pacēlumam. Mūsu repertuārā ir dažādu žanru un stilu mūzika - no klasikas līdz popmūzikai! Mūsu horeogrāfiski muzikālajos priekšnesumos ir dzirkstoša un vitāla horeogrāfija! Jūsu svētkos - kā piemēram : kāzās, ballītē vai korporatīvā pasākumā - mēs varam būt gan atbilstošs muzikālais fons, gan spilgts un dzirkstošs akcents. The Sparkling 5 sastāvs : Arnita Akmentiņa - Baritona saksofons Baiba Santa Vanaga - Alta saksofons Aivars Osītis - Trompete Lauris Zvejnieks - Trombons Normunds Everts - Bungas

Naked Music Agency

+ Fona mūzika. + Grupas, kuras iegriezīs ballīti. + Dīdžeji, kuri liks dejot visu nakti. + Mākslinieki, kurus Tu domāji, ka nevari atļauties... + Tieši Jums uzrakstīta dziesma piem. uzņēmuma himna. + Skaņas aparatūras noma

Kristīne Timermane un Gatis Ivans

Akustiskais duets. Krisīne Timermane (vokāls), Gatis Ivans (ģitāra, vokāls). Akustiskā dueta pirmā uzstāšanās - 2012. gada 9.maijā bārā "Sapņi un kokteiļi". Koncerta repertuārā - mūsdienās radītu dziesmu kaverversijas, kā arī sen aizmirstas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.

Gundars Riekstiņš

Spēlēju pasākumos, kāzās, jubilejās, sarīkojumos. Populāras dziesmas dejošanai un fonam ar sintezatoriem un skaņu aparatūru. Akustiskais izpildījums ar ģitāru vai akordeonu, t.sk., koncertuzstāšanās ar citiem mūziķiem.

Gundars Riekstiņš

Mūzika pasākumam, ballītei, jubilejai vai kāzām. Arī kā fona mūzika. Pavadījums ar sintezatoru, ģitāru vai akordeonu. Populāras dziesmas latviešu, angļu valodā. Arī konertprogrammas.