Ūdens Izklaide

12 Profili

Meklēt: Laivu Noma

Piedabas.lv

Piedabas.lv piedāvā kanoe un citu veidu laivu nomu šādās Latvijas upēs: Salacā, Gaujā, Svētupē, Pededzē, Braslā, Mēmelē u.c. Mūsu komanda var lepoties ar 12 gadu pieredzi laivu atpūtas braucienu organizēšanā un nodrošināšanā pa Latvijas upēm. Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim izvēlēties braucienam piemērotāko upi un maršrutu, un, ja nepieciešams, konsultēsim Jūs par citiem ar braucienu saistītiem jautājumiem.

Laivuire.lv

Kanoe noma, kajaku noma, piepūšamo laivu noma, braucieni pa upēm, laivu transports.

Jaunzāģeri Laivu Noma

Laivu noma "Jaunzāģeri" piedāvā doties elpu aizraujošā izbraucienā ar kanoe laivām pa Gauju un Braslu. Nodrošinam arī labiekārtotu nakšņošanas vietu.

Upeslaivas.lv

Laivu noma upeslaivas.lv piedāvā ērtās un sevi pierādījušās laivās atpūsties populārākajās Latvijas upēs un ezeros. Nomā pieejamas gan kanoe laivas, gan kajaki jeb smailītes. Katra gaumei un vēlmēm atbilstošs laivu piedāvājums. Piedāvājam gan laivu, gan laivotāju transportu izvēlētajā maršrutā. Nodrošinam visus laivotājus ar glābšanas vestēm un sauso mantu maisiem, kā arī citu nepieciešamo inventāru, lai Tu varētu domāt tikai par atpūtu.

Lutauši - Laivu Noma

Laivu noma Lutauši Atrodamies Kurmenes pagastā, Mēmeles upes krastā. Aktīvai un sportiskai atpūtai piedāvājam nomāt kanoe laivas ūdens tūrismam pa Mēmeli. Mēmele ir robežupe starp Latviju un Lietuvu, kas tai piešķir neatkārtojamu savdabību. Piedāvājam: Laivu nomu Kempinga mājiņas, gulēšanu uz matračiem Nojumi Pirtiņu Ugunskura vietas Deju placi Estrādi Sporta laukumu – volejbols, futbols Labu vietu sporta svētkiem, pasākumiem Makšķerēšanu

Niknās Laivas

Mēs mīlam laivas, ūdeni, atpūtu un komfortu! Tāpēc nolēmām šos četrus brīnumus apvienot. Un mums izdevās! Taču ar četriem brīnumiem tomēr nepietika, bija nepieciešams vēl kāds asumiņš. Tu jau noteikti nojaut, kas tas bija – tie bija asi zobi un šķelmīgs acu skatiens! Esi gatavs niknam laivu braucienam? Laipni lūdzam Tevi novērtēt, kā mums ir izdevies laivošanas priekus padarīt par aizrautīgu un komfortablu piedzīvojumu! Pačukstēsim, ka laivas niknums atkarīgs no Tevis un izvēlētā maršruta. Kāpēc izvēlēties Niknās laivas? Mēs vēlamies, lai laivu brauciens Tev paliktu atmiņā kā komfortabls un bezrūpīgs piedzīvojums, tāpēc piedāvājam Tev pilnībā aprīkotu kajaku. Tavām ērtībām piedāvājam Vista Expedition kajakus ar regulējamiem mīkstiem sēdekļiem ar nolokāmu atzveltni, regulējamiem kāju balstiem, ergonomiskiem rokturiem nešanai, drenāžas korķi, iekšējiem peldspējas blokiem, integrētiem dzērienu turētājiem un viegli noslēdzamu mantu glabātuvi. Izklausās vēl ērtāk par mājas dīvānu, vai ne? Papildus ērtībām nodrošināsim Tevi ar sauso mantu maisiem, piepūšamu maku telefoniem un īpašām atmiņām piedāvājam iznomāt GoPro Hero3 Black Edition kameru, kas iemūžinās visus brauciena mirkļus.

Peldam.lv

Peldam. lv piedāvā kanoe laivu nomu, gumijas laivu nomu un plostu nomu ceļošanai pa Latvijas upēm.