Mūziķi

46 Profili

Meklēt: Vokālisti

Elīza&Džezs

Izpildu džeza mūziku dažādos sastāvos - duetā, trio, kvartetā - būs superīgi!

Iveta Gaile

Džeza dziedātāja, kas izglītību un skatuves pieredzi ieguvusi Rīgā, Nīderlandē un ASV, Ņujorkā. Šobrīd koncertē Rīgā un iepriecinās arī Jūs ar džeza duo, trio vai kvartetu.

Aivars Konutis

Esmu dziedošs ģitārists Aivars Konutis, savu uzstāšanos padaru īpaši aizraujošu sinhroni pavadot sevi gan ar ritmu, gan basa funkciju, ģitāru un pat bekvokālu. Cilvēks - orķestris. Dodu priekšroku dziesmām angļu un spāņu valodās, tāpat repertuārā ir arī dziesmas latviešu un krievu valodās. Nospēlēšu jebkurā pasākumā - kāzās, ballē, dzimšanas dienā, Jūsu restorānā vai jebkurā citā pasākumā ar savu aparatūru vai bez tās.

Annemarijas Moisejas Jazz duo

Annemarija Moiseja(vokāls) un Māra Bula (gitāra) radošo sadarbību uzsāka 2017. gada nogalē. Meitenes izpildītājmākslu apguvušas Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļā, kā arī papildinājušas savas zināšanas un iemaņas dažādos festivālos un meistarklasēs. Šobrīd paralēli šim muzikālajam projektam dāmas aktīvi sadarbojas ar vairākiem mūziķiem – Gray Velvet Trio, Vintāža, Mcorķestris, Raimondu Paulu, Aivo Oski un citiem. Šī duo sastāva repertuāru sastāda džeza, populārās mūzikas un r&b skaņdarbi, kas muzikāli papildinās saulainas vēlās brokastis, spirdzinošu vakaru ar dzērieniem un sarunām, kā arī ģimenes svētkus, kāzas un citus skaistus notikumus. Un mūs var dzirdēt: https://m.youtube.com/watch?v=q9W61Nua2HE

KARINA

Spēlēju sintezātoru un dziedu.Stils::laba mūzika atpūtai,sirdij un dvēselei.Dziesmas krievu,latviešu,citu valodas izpildīšana.

MsElita

Dziedātāja- komponiste uz skatuves ir jau vairāk kā 6 gadus. Uzstājusies kopā ar Āri Ozolu, Jāni Pitenu, Markus Gottschlich, Oskaru Račevski, Austri Kalniņu, Andri Grunti un citiem zināmiem māksliniekiem. Viņa valdzina ar savu vienkāršību gan uz skatuves gan dzīvē.

Jenny May

• Dziedātājas Jenny May kontā ir daudzi hiti, kā arī mūzikas apbalvojumi. Dziesmas ir bijušas iekļuvušas vairāku radiostaciju klausītāko dziesmu Top 5. • Viņas trumpis ir temperaments un dziesmu daudzveidība – sākot no liriskām līdz lustīgi dejojamām. • Jenny May izpilda gan savas oriģināldziesmas, gan arī pasaulē zināmas kompozīcijas, kas apvieno dažādu paaudžu muzikālo gaumi. Dziesmu repertuārā, ko māksliniece piedāvā ir gan latviešu zināmākās ballīšu dziesmas, kā piemēram: “Bez puišiem nevar” (dziesma arī vācu valodā), “Nāk nakts”, “Es gribu vēl mīlēt” (dziesma arī vācu valodā), “Es neesmu Džeina Fonda”, “Diskžokejs”, kā arī dziesmas krievu, angļu, (“Torn” (Natālija Imbruglija), “Sleeping in my car” (Roxette), “Stand by me” (vairāki mūziķi) u.c.) un spāņu valodās (“La Bamba”, “La camisa negra”, “Levantas mi alma”u.c.)!

Ainārs Lipskis no Ludzas

Muzicēšanu sāku 1995. gadā jūnijā. Esmu muzicējis vairākās grupās: grupā "Laineri" no Nautrēniem; grupā "Fantāzija" no Ludzas; grupā "Lietus" no Pušmucovas; grupā "Jautrie zēni" no Lūznavas. Spēlēju privātus pasākumus, jubilejas, kāzas, balles.

Santa Šillere

Vokāliste, kura absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza vokāla nodaļu, šobrīd turpina studijas maģistrantūrā. Papildinājusi zināšanas David Linx (BE), Lisa Popeil (ASV), Lenor Helm-Hammonds (ASV), Helle Henning (DK), Peter Hertmans (BE), Lorenz Kellhuber (DE) meistarklasēs, kā arī Erasmus programmas ietvaros studējusi Karola Šimanovska Katovices Mūzikas akadēmijā profesores Annas Gadt klasē. Piedalījusies Birštonas Jazz festival (LT), Saulkrasti Jazz (LV), Girls Power in Jazz (DK), "Voicingers 2019" (PL), rokoperā "Lāčplēsis", kā arī fināliste starptautiskajā džeza vokālistu konkursā "Riga Jazz Stage 2019". Aktīvi muzicē dažādos sastāvos, izpildot džezu, savas oriģinālkompozīcijas, populāro mūziku, kā arī iemīļotas melodijas jaunā skanējumā. Uz tikšanos svētkos!

Iluta Alsberga

Daudzi no jums Ilutu Alsbergu atpazīst kā vienu no trio „ Limonāde” dalībniecēm . Meitenes kopā koncertējušas ar spilgtākajiem Latvijas mūziķiem kā Maestro Raimonds Pauls, grupa „Prāta Vētra”, Dons, Gustavo, Intars Busulis, Normunds Rutulis, Linda Leen, Ieva Kerēvica u.c. Ilutai izveidojusies ilgstoša sadarbība ar Jāni Stībeli un Laimu Vaikuli. Pēc konkursa Supernova ‘2016, kurā Iluta Alsberga piedalījās ar savu un Jāņa Stībeļa kopdarbu, dziesmu On Hold, par viņu kā par ļoti talantīgu solodziedātāju sāka runāt arī aprindās, kas līdz šim viņu bija manījušas tikai aiz līdervokālistu mugurām. Dziedātāja jau divas sezonas atpazīstama arī kā TV šova “Mana Dziesma” soliste.Iluta JUMS piedāvā savu koncertprogrammu, kuras pamatā izpildīs pasaules slavenu hitu kaverversijas, kā arī oriģinālkompozīcijas. Bieži dziedātāju salīdzina ar PoP karalieni Madonnu un pievilcīgo Kylie Minogue, kuru ietekme ir baudāma arī Ilutas koncertpriekšnesumos.

EDGARS KREILIS

Edgars Kreilis ir enerģisks un pozitīvām emocijām pilns mūziķis. Pazīstams arī kā ''X-Faktora'' meiteņu mīlulis. Mūziķis ir piedalījies vairākos TV šovos - ''X-Faktors'', „Koru kari 3”, „Sanāciet, sadziediet”, „Dziedošās ģimenes”, ''Supernova'' u.c. Edgars Kreilis raksta arī savu mūziku, jo ar klausītājiem vēlas dalīties ne tikai ar pasaulē iemīļotām melodijām, bet arī ar savām, kuras tapušas balstoties uz dažādām emocijām un piedzīvojumiem. Sapņu skatuve uz kuras vēlētos nokļūt ir ''Eirovīzijas'', pārstāvot Latvijas godu. Tas būtu liels sasniegums un, lai varētu sasniegt iecerēto, mūziķis zina, ka jāiegulda daudz darba un laika, tāpēc nepārtraukti mācās un strādā, lai ieguldītais darbs atmaksātos. Edgara moto ir „Es nekad nezaudēju! Es vai nu uzvaru, vai nu iemācos ko jaunu!”

Anete Kotoviča

Anete dzied kopš sevi atceras! Visiem māksliniekiem pienāk tāds brīdis, kad tie ar savu mākslu un talantu vēlas dalīties ar citiem, Parādīt un ļaut vērtēt to apkārtējajai sabiedrībai. Kopā ar saviem domubiedriem Anete gatava dot sevi citiem - mūziku, prieku un emocijas.

Music Breeze

Akustiskā mūzika, romantiskam vakaram. Dziesmas latv. angļu val. Vokāls + ģitāra vai Vokāls +klavieres

Rūta Dūduma

Rūta Dūduma – vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas FRAMEST soliste, muzikālās apvienības „Vintāža’’ soliste. Savas spējas Rūta pierādījusi, iegūstot 1.vietu džeza vokālistu konkursā „Nomme Jazz” Igaunijā (2013), iekļūstot Riga Jazz Stage finālā (2014), piedaloties televīzijas šovos „Latvijas Talants-2” (2008), Koru Kari-2 (2009), Dziedošās Ģimenes-2 (2010), „Mana Zelta Dziesma” (2011), Eirovīzija 2012. un 2013. gadā, kā arī uzstājoties prestižos festivālos - Kaunas Jazz (Lietuva), Turku Jazz (Somija), Juu Jaab (Igaunija), Rīgas Ritmi (Latvija), Jazz ’n Chisinau (Moldova), Csiki Jazz (Rumānija) u.c., ieguvusi 3.vietu televīzijas šovā “Izklausies Redzēts-3”(2016). Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Rūta aktīvi muzicē vokālajā džeza grupā FRAMEST, piedalās dažādos teātra, mūziklu iestudējumos, kā arī pasniedz vokālās nodarbības. Jaunā dziedātāja guvusi neatsveramu pieredzi, sadarbojoties ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem - Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Andri Ērgli, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Jolantu Gulbi, Lauri Reiniku, Raiti Ašmani u.c.

Inga Karpiča, mierpilnas tautasdziesmas, koncerts

Mūzika mieram, dvēseliskas latviešu tautasdziesmas