DJ

10 Profili

Meklēt: Citi DJ

Dj Aspirins

DJ Aspirins ir viens no zināmākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš ar dīdžejošanu nodarbojas kopš 2004. gada. Aspirinu var dēvēt par Open Format Dj, un viņa muzikālie miksi ir veidoti no dažādu mūzikas stilu/žanru sajaukšanās – no funk līdz hiphopam un no pop līdz rokam. Aspirins ne tikai veido mūzikas miksus, bet arī producē un rada hiphop oriģinālbītus, kā arī spēlē kopā ar vietējiem un ārvalstu hiphop scēnas māksliniekiem: Gustavo(Lv), Kasta(Rus), Pato PooH (Swe), Adam Tensta (Swe), Gacho(Lv), Fakts(Lv), NBC (Lv) Dj Aspirins piedalās arī visos iespējamos dj konkursos kas notiek Latvijā kā arī ārpus tās. Lielākie sasniegumi ir Red Bull 3style 2015 Latvijas čempions un iespēja pārstāvēt Latviju pasules finālā Tokijā, Japānā.

Juris Rozenbergs / Mezzoforte.lv

"Mezzoforte.lv" ir uzņēmums, kas sniedz tehniskā un muzikālā nodrošinājuma pakalpojumus dažāda veida izklaides pasākumos. Piedāvājam mobilās skatuves, skaņu un gaismu nodrošinājumu, dekorāciju izgatavošanu, kā arī pasākuma apkalpošanu - skaņu režija, gaismu režija.

DJ Valle

Iluta Alsberga jau 4 gadus pazīstamākajos Latvijas naktsklubos un privātās ballītēs darbojas kā DJ VALLE. Jutekliskas deju mūzikas pavadībā, viņa piedāvā izdaiļot Jūsu pasākumu jau ar pirmo takti!

Dj Alekss

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi Jūsu korporatīvajam pasākumam vai privātai ballītei. Vairāk info www.djalekss.lv