Mūziķi

46 Profili

Meklēt: Kāzas un dejas

Kristīne Timermane un Gatis Ivans

Akustiskais duets. Krisīne Timermane (vokāls), Gatis Ivans (ģitāra, vokāls). Akustiskā dueta pirmā uzstāšanās - 2012. gada 9.maijā bārā "Sapņi un kokteiļi". Koncerta repertuārā - mūsdienās radītu dziesmu kaverversijas, kā arī sen aizmirstas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.

Gundars Riekstiņš

Spēlēju pasākumos, kāzās, jubilejās, sarīkojumos. Populāras dziesmas dejošanai un fonam ar sintezatoriem un skaņu aparatūru. Akustiskais izpildījums ar ģitāru vai akordeonu, t.sk., koncertuzstāšanās ar citiem mūziķiem.

Ainārs Lipskis no Ludzas

Muzicēšanu sāku 1995. gadā jūnijā. Esmu muzicējis vairākās grupās: grupā "Laineri" no Nautrēniem; grupā "Fantāzija" no Ludzas; grupā "Lietus" no Pušmucovas; grupā "Jautrie zēni" no Lūznavas. Spēlēju privātus pasākumus, jubilejas, kāzas, balles.

Midnight Tune (Prāta Vētra tribute)

Prāta Vētras tribute band un satriecošais Armands Lozinskis - Renāra Kaupera balss dubultnieks ar grupu pārsteidzošā Prāta Vētras skanējumā. Kurš gan nesapņo par lielisku gaisotni savos svētkos? Mēs - grupa Midnight Tune jeb Pusnakts Skanējums priecāsimies būt par šo svētku daļu un veidot tās noskaņojumu. Vai tās būtu kāzas, balle, dzimšanas diena, plašāks pasākums visai pilsētai, skaļš un aktīvs jeb kas pavisam maigs un romantisks - mēs parūpēsimies par visatbilstošāko noskaņu un piepildījuma sajūtu katram apmeklētājam. Grupas solists Armands ir zināmais RENĀRA KAUPERA balss līdzinieks, kas klausītājos izraisa pārsteigumu un smaidu ar katru nākamo dziesmu. Līdz ar to piedāvājam plašu Prāta Vētras repertuāru, kā arī jūsu mīļākās latviešu un ārzemju dziesmas. Pielāgojoties pasākuma atmosfērai, piedāvājam akustisku skanējumu mazākā sastāvā vai arī visu piecu dalībnieku sastāvā - attiecīgi arī variēs izmaksas un atradīsim jums piemērotāko skanējumu.

Gundars Riekstiņš

Mūzika pasākumam, ballītei, jubilejai vai kāzām. Arī kā fona mūzika. Pavadījums ar sintezatoru, ģitāru vai akordeonu. Populāras dziesmas latviešu, angļu valodā. Arī konertprogrammas.