DJ

10 Profili

Meklēt: Klubu mūzika

Alex-O

DJ kopš 2008 gada. Liela skatuves pieredze klubos, festivālos, ka arī privātajos un korporatīvajos pasākumos. Pasniedzējs mūzikas veidošanas skolā, Ritma Institūts.

[EX] DA BASS

[EX] DA BASS vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau 20 gadus, turklāt viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti: "Riga Nights 2009/2016", "Boring Games", "Like A Melody" un citi, kā un viņš ir radījis vairākus klubos bieži dzirdamus remiksus ("Love Injected", "Heartbeat", "Someone Who Needs Me", “Line”), kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir ne tikai viens no atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta un festivālā "Weekend Festival Baltic" trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, bet arī iknedēļas "EHR" radio raidījuma "Party Service" vadītājs, "3Live Project" dalībnieks, pasākumu organizators, producents un autosportists.

Rodion Gordin

Rodion Gordin ir Latvijas dīdžejs un mūzikas producents. Viņa debijas singls “Love me right”, kas tika izdots 2013. gadā, kļuva par vienu no labākajiem deju mūzikas ierakstiem Latvijā. Skaņdarbs tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leiblā “Kontor records” Vācijā un tika publicēts arī Zviedrijā. Gordin līdzsadarbojās ar vairākiem mūzikas artistiem un producēja mūziku tādiem māksliniekiem kā Markus Riva, Dvines, Ryga, Edvards Grieze, Andrea Benham, Dustin Paul, Dj Ella un daudzie citi. Viņa sadarbība ar Edvardu Griezi, dziesma “Crashing down” ir iekļuvusi prestižā nominācijā “Grammy”, kategorijā “Labākais deju ieraksts”. Rodion Gordin ir dibinājis savu mūzikas leiblu “Dropper”.