Restorāni un Kafejnīcas

27 Profili

Meklēt: Bērnu Stūrītis

Pilsētas Elpa

Burvīga kafija, lieliski vīni, saldas kūciņas un garšīgs ēdiens jebkura gaumē! Gaumīga un mīlīga vieta nesteidzīgām sarunām un jautrām kopā būšanām! Muzikālie vakari, vīna vakari un citi lieliski pasākumi pie mums. Dzimšanas diena , vārda diena, kristības, kāzas vai citi Jums svarīgi svētki?! Mēs parūpēsimies par to, lai tie tiek nosvinēti neaizmirstami un skaisti!

"Melnsila krogs"

“Melnsila krogs” piedāvā ēdiena baudīšanas priekus pašā jūras krastā. Krodziņš ir atvērts no jūnija līdz septembrim un šeit ir iespējams izbaudīt ēdienu garšu baudas un atpūtas radītu eiforiju, kā arī romantiskus saulrietus! Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienu pamatvērtības apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm, sākot ar vārītiem kartupeļiem un siļķi un beidzot ar rasolu. Porciju lielums – samērīgs, ēdiena kvalitāte – atbilstoša sezonai, cenas – draudzīgas!

Baltā Bufete

Baltā Bufete – omulīga vietiņa, kas noteikti jāapmeklē vissenākajā - 20. gadsimta sākumā celtajā “Baltajā pirtī.” Viesi šeit paildzina to īpašo tīrības, dzīves piepildījuma un baudas sajūtu, pēc kuras tie ir devušies pirms simts gadiem un dodas arī šodien. Noslēpumi ir atklāti: uzkodu un ēdienu īstena mājas garša, visplašākā dabīgo dzērienu izvēle, un mājīga atmosfēra. Bufete, kas ir īpaši veidota baltos toņos un izmantojot dabīgus materiālus, apliecina mūsu zināšanas: Baltā krāsa – ķermeņa tīrības un garīgās dzīves simbols, savukārt, bufete līdzās pirtij – tīras baudas avots. Baltā Bufete – tā ir vieta, kurā ir vēlme iegriezties ne tikai pēc tvaika pirts, bet arī vieta, kurā iegriezties viesiem no ielas. Ikviens ir aicināts baudīt pilnvērtīgas pusdienas no trešdienas līdz piektdienai!

Pilskrogs

Pilskrogs - omulīgs krodziņš ar greznu, senlaicīgu interjeru Ēdoles pilī. Savus viesus lutinām ar kvalitatīvu mājas stila virtuvi, maksimāli izmantojot vietējos produktus. Vasaras sezonā atvērts no Otrdienas - Svētdienai, ziemas sezonā strādā pēc iepriekšējas rezervācijas. Klājam kāzu , jubileju un citu banketu galdus, apkalpojam izbraukumu banketus. Pieejama plaša banketu ēdienkarte, taču sastādām arī individuālu ēdienkarti, ievērojot konkrētā klienta vēlmes! Krodziņš ir draudzīgs bērniem un apmeklētājiem ar dzīvniekiem. Mums ir speciālais piedāvājums tūristu grupām.

Colonel Brew Pub & Kitchen

Colonel Brew Pub & Kitchen offers a wide variety of beers, and a culturally diverse kitchen. Live sports can be viewed on any of our LCD TVs inside the pub, and live music is played every weekend.

Zilā Govs / Blue Cow

Named after a particular breed of Latvian cow, this elegant tavernastyle restaurant housed in one of Old Riga's most charming medieval buildings specialises in creative Latvian cuisine from organic Latvian products and a variety of different steaks and fish. It is a nice option to try out local food in a sophisticated yet traditional manner.

Bistrobārs PARKS

Bistrobārs piedāvā brokastis, grila ēdienus, burgerus, bistro pusdienas, konditoreju, kafiju, svaigās sulas, alu, vīnu, kokteiļus. Pāris reizes mēnesī bistrobārā tiek organizēti dzīvās mūzikas vakari ar gan labi zināmu, gan arī jauno latviešu mūziķu uzstāšanos. Bistrobāra darba laiks: Darba dienās: ---- BROKASTIS 8:30 – 10:30 PUSDIENAS 11:00 – 15:00 GRILA ĒDIENKARTE 15:00 – 22:00 (Piektdienās līdz 23) Brīvdienās: --- BROKASTIS 10:00 – 14:00 GRILA ĒDIENKARTE 13:00 – 22:00 (Sestdienās līdz 23)

LEGEND.beach

Legend Beach restorāns piedāvā autentisko Vidusjūras virtuvi, kā arī dažādus pludmales tematiskos ēdienus. Viesiem ir iespēja izpeldēties apsildāmā baseinā un atpūsties pludmales zviļņos un gultās pie baseina. Legend Beach ir piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Atpūta pludmalē ir bezrūpīga un relaksējoša, par ko rūpējas kompleksa draudzīgais personāls. Te var pavadīt visu dienu – atpūsties pludmalē, pusdienot restorānā, bet vakarā baudīt saulrietu. Piektdienās un sestdienās Legend Beach aicina uz romantiskiem vakariem dzīvās mūzikas pavadījumā. Kompleksa ietilpība Furšete: līdz 100 personām Zona 1: līdz 50 personām Zona 2: līdz 30 personām Bankets: līdz 100 personām Zona 1: līdz 45 personām Zona 2: līdz 30 personām

Memories

Memories restorāns savieno mājīgumu un mājas virtuvi – interjers un piedāvātie ēdieni rada atmosfēru pilnu ar atmiņām par laimīgiem brīžiem, pavadītiem tuvo cilvēku lokā. Ēdienkarte piedāvā mājas slāvu virtuvi, kā arī dažādu pasaules tautu senas receptes. Tēja no patvāra, ievārījumu un morsu daudzveidība pastiprinās omulīgas sajūtas. Savukārt, pilsētas viesiem tā būs uzmanības vērtā īpatnība. Saldumu cienītāji novērtēs autentisko desertu piedāvājumu no konditorejas BakeBerry šefpavāra. Restorāna ēka ir vairāk kā 100 gadus veca, kas attēlo Jūrmalas arhitektūru. Tā tika rūpīgi restaurēta iemiesojot Jūrmalas vasarnīcas un mājīgo atmosfēru. Restorāns Memories ir patiesa ģimenes vieta. Restorāns izvietots divos stāvos, kur katra zona rada privāto sajūtu. Savukārt, bērnu istaba patiks pat pašiem mazākajiem restorāna viesiem. Vasaras laikā ir pieejama liela terase, balkons un veranda. Telpu ietilpība Furšete: Pirmais stāvs: līdz 70 personām Otrais stāvs (Banketu zāle): līdz 60 personām Bankets: Pirmais stāvs, zona 1: līdz 45 personām Pirmais stāvs, zona 2: līdz 12 personām Otrais stāvs (Banketu zāle): līdz 50 personām