Restorāni un Kafejnīcas

27 Profili

Meklēt: TV

Colonel Brew Pub & Kitchen

Colonel Brew Pub & Kitchen offers a wide variety of beers, and a culturally diverse kitchen. Live sports can be viewed on any of our LCD TVs inside the pub, and live music is played every weekend.

Restorāns PARKS

Restorāns PARKS ir vieta pašā Jelgavas centrā, kur baudīt gardu ēdienu un sirsnīgu viesmīlību, taču pats galvenais – tā ir vieta, kur satikties. Restorāns piedāvā izsmalcinātu un kvalitatīvu ēdienu, kurā ir veiksmīgs Franču, Itāļu un Vidusjūras virtuvju tradīciju apvienojums ar vietējo. Restorāna pusē mūsu viesi var baudīt gan izsmalcinātāku un svinīgāku atmosfēru, gan nedaudz neierastākas garšas. Šeit iespējams rezervēt galdiņu gan romantiskām vakariņām, dzimšanas dienas svinībām vai korporatīvām pusdienām, kā arī ir iespēja izīrēt visu restorāna telpa kādam lielākam un svinīgākam pasākuma, kā kāzas, lielas jubilejas u.tml. Reizi ceturksnī restorānā tiek organizētas Īpašo Garšu vakariņas, kā arī reizi mēnesī jazz/blues/soul/classic mūzikas vakari. Restorāna darba laiks katru dienu no pl. 12:00 – 22:00.

Bistrobārs PARKS

Bistrobārs piedāvā brokastis, grila ēdienus, burgerus, bistro pusdienas, konditoreju, kafiju, svaigās sulas, alu, vīnu, kokteiļus. Pāris reizes mēnesī bistrobārā tiek organizēti dzīvās mūzikas vakari ar gan labi zināmu, gan arī jauno latviešu mūziķu uzstāšanos. Bistrobāra darba laiks: Darba dienās: ---- BROKASTIS 8:30 – 10:30 PUSDIENAS 11:00 – 15:00 GRILA ĒDIENKARTE 15:00 – 22:00 (Piektdienās līdz 23) Brīvdienās: --- BROKASTIS 10:00 – 14:00 GRILA ĒDIENKARTE 13:00 – 22:00 (Sestdienās līdz 23)

Gastrobārs T73

Gastrobārs T73 ir viena no retajām vietām, kas atvērta diennakti. Gasrobārā ēdienkarte piedāvā ēdienus, kas no pirmā acu skatiena visiem ir labi pazīstami, bet pavāru radošā pieeja sniedz tiem mūsdienīgas un oriģinālas nianses. Gastrobārs T73 ir pazīstams ar to, ka piedāvā visplašāko brokastu sortimentu pilsētā, ko, savukārt, var pasūtīt visas dienas garumā. Ēdienkartē arī tiek piedāvāti burgeri un steiki jebkurai gaumei. Telpu ietilpība Furšete: līdz 200 personām (zāle+balkons) Bankets: līdz 140 personām (zāle+balkons) Zona 1: līdz 40 personām Zona 2: līdz 60 personām Balkons: līdz 40 personām