Pilis, Muižas un Vēsturiskās Ēkas

5 Profili

Meklēt: Pie Ūdens

Ēdoles Pils

Piedāvājam dažāda veida pasākumu organizēšanu - kāzas, jubilejas un citus banketus. Ēdoles pils ir lieliska vieta kāzu un dažādu svinību norisei. Piedāvājam pilnu kāzu pakalpojumu klāstu - no kāzu ceremonijas , tai īpaši paredzētajā pils Baltajā zālē, līdz viesu atpūtas organizēšanai nākamajā dienā. Viesu ēdināšanu nodrošina pils restorāns, viesu izmitināšanu - greznā labiekārtotā pils viesnīca un hostelis. Īpašais piedāvājums - kāzu Rolls-Royce Silver Shadow limuzīns ar 6 vietām un šoferi.

Igates Pils

Igates pils ir brīnumskaista vieta, kur svinēt svētkus ģimenes, draugu un kolēģu lokā, noslēgt laulību klusā un gleznainā vietā, organizēt seminārus un sporta spēles, kā arī smelties spēku un enerģiju senatnīgajā pils parkā.

Ungurmuiža Viesu Nams

Ungurmuiža - vienīgā baroka koka muiža Latvijā! Tas ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd Latvijā nav saglabājušās līdzīgas baroka koka celtnes, kuru iekštelpas ir tik bagātīgi izgreznotas ar sienu gleznojumiem. Veikti restaurācijas darbi, lai Ungurmuiža atdzimtu par muzeju, sabiedrisku centru, restorānu un viesu māju. Mūsdienu ērtībām piemērota, tā būs kā radīta Jūsu atpūtai, svinībām un semināriem. Varēsiet baudīt muižas īpašo gaisotni, pastaigājoties pa parku zem milzu ozoliem vai dzerot tēju krāšņajā tējas paviljonā. Mēs piedāvājam: Ekskursijas ar gidu latviešu valodā un svešvalodās, iepriekš piesakot (angļu, krievu, vācu), izstādes un koncertus, telpas semināriem, svinībām, plenēriem, restorānu “vecajā skolā”, laulību ceremoniju, svinības vai pieturvietu kāzu dienā, 8 divvietīgas istabas nakšņošanai, pastaigas dižozolu parkā, velo nomu apkārtnes iepazīšanai, slidas ziemas prieku baudīšanai.