Bērnu Ballītes

14 Profili

Meklēt: Kostīmu Šovi

Sapņu Rūķis

Visjautrākās, vissirsnīgākās, visneaizmirstamākās ballītes un svinības bērniem. www.sapnurukis.lv Bērnu ballītes, dzimšanas dienas, Ziemassvētki, bērnudārza izlaidumi; sejiņu apgleznošana, gliteru tetovējumi, balonu figūriņas, nozīmīšu veidošana; piepūšamāš atrakcijas; hēlija baloni; pasaku tēli; telpas bērnu ballītēm

Happy Rio

Приглашаем провести День рождения вашего ребенка в уютном и веселом детском зале.

Pasaku Paradīze

Rotaļu istaba, cukurvate, masku noma, Piepūšamās atrakcijas, ūdens bumba, dāvanu tirdzniecība, T-kreklu apdruka.

Sapņu Sala

"Sapņu sala" ir bērnu pārsteiguma, prieka, jautrības un izklaides pasaule. "Sapņu sala" bērnu rotaļu laukumā vecākiem ir iespēja kopā ar bērniem vai atstāt savus bērnus draudzīgu darbinieku uzraudzībā. Kamēr Jūs iepērkaties, vingrojat vai vienkārši atpušaties, bērni var izbaudīt atrakciju ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu, bumbu priekus un slidkalniņu, lekt batutā, izpausties uz unikālas, lielas Lego sienas, būvēt mīksto kluču pilis, kā arī pie galdiem likt dažādus konstruktorus, zīmēt un krāsot. Ir pieejamas arī sportiskas aktivitātes - dažādi braucamie, trenažieri un galda hokejs. Ir padomāts arī par muzikālām un intelektuālām nodarbēm, kam atvēlēts savs stūrītis. Visspilgtāk no visiem svētkiem bērns atceras savu DZIMŠANAS DIENU - mēs palīdzēsim Jums izbaudīt šo Lielo Dienu tepat Ķekavā! "Sapņu salā" ir iespējams izīrēt telpas un noorganizēt jebkura cita veida bērnu ballītes. Piedāvājam savus animatorus, bet varat nākt arī ar savu vadītāju. Unikāla iespēja - 2m liela LEGO siena, kur ikkatrs gribētājs var izpausties un pēc tam iespējams iemūžināt savu darbu.

Džungļu Parks

Čau! Mūs sauc Jānis, Nika, Ilvars un Ilze! Mēs esam Džungļu parka idejas autori un realizētāji. Katrā no mūsu ģimenēm aug pa vienam riktīgi aktīvam jaunēklim, tieši viņi ir īstais iemesls, kāpēc radās ideja par bērnu izklaides centru. Te nu mēs esam! Un dalamies savā priekā arī ar Jums un Jūsu bērniem! Mums ir svarīga drošība un labsajūta- lai bērniem būtu interesanti un vecākiem mierīgs prāts un, kas vēl svarīgāk, mirklis atelpas. Šī būs piemērota vieta gan ikdienas izklaidei, gan lielām svinībām, kur sanākt draugiem un nosvinēt lielisku dzimšanas dienu, izlaidumu vai citus nozīmīgus notikumus!

Tip Tap - Bērnu Istaba

TipTap ir bērnu istaba, kur ir lieliska iespēja pavadīt laiku ar saviem mazajiem, uzticēt organizēt bērnu, punču vai citu ballīti, kā arī izglītoties un iedvesmoties no organizētām lekcijām, meistarklasēm. Piedāvājam telpu īri jaukām bērnu, punču ballītēm un citiem sirsnīgiem pasākumiem.

Bērnu Studija “Arika”

Pie mums ir visjautrakās un visaizraujošākās ballītes! Tāpēc ka: mēs draudzējamies ar jautrākiem multfilmu varoņiem, vadam interesantas meistarklases bērniem, rīkojam leļļu teātra izrādes! :)