Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Meklēt: Kāzas un dejas

Jammee Band

JAMMEE BAND-Viena no enerģiskākām Cover-band grupām, kas apvieno 6 profesionāļus mūziķus. Savā repertuārā iekļauj populārākos pasaules hitus, evergreen klassiku gan pop ,rock, disco žanrā. Grupa ar savu plašo repertuāru spēj apmierināt jebkura klausītāja muzikālās vēlmes, izpildot dziesmas dažādos stilos un dažādās valodās-angļu, krievu, latviešu. JAMMEE BAND augsti novērtē un izvēlās savam muzikālajam noformējumam gan Tallink kruīzu kuģi, gan pasākumu organizētāji, firmas, restorāni, klubi. Grupas sastāvs: Alise Kante& Edijs Šnipke- vokāls Māris Elksnis-taustiņi Mārtiņš Burkevics-bass Jānis Kalniņš-ģitāra Edijs Šimiņš-bungas Ar savu pozitīvo, kvalitatīvo un oriģinālo grupas skanējumu, JAMMEE BAND iedegs dzirksteli Jūsu pasākumam.

DVINES

Jūsu pasākumiem piedāvājam dažāda formata programmas: - akustiski; - elektroniski; - ar pilno grupu; - ar DJ; Uzstājamies gan kāzās, gan korporatīvajos pasākumos. Sīkāk par repertuāru un formatu uzzini, sazinoties ar mums. PAR DVĪNĒM: "Dvines" ir dvīņumāsu duets. Māsas ir savas oriģinālmūzikas autores un izpildītājas. Duets zināms arī pateicoties sadarbībām ar vairākiem deju mūzikas producentiem. Eksperimentējot ar dažādiem mūzikas žanriem un stiliem, "Dvines" vairāku gadu garumā ir izdevušas dažādus singlus un mūzikas videoklipus angļu valodā. Mūzikas klips singlam "Moon" 2012. gadā nominēts "Latvijas Mūzikas Gada Balvai". Pēc lēmuma paņemt pauzi mūzikālajā darbībā uz ilgāku laiku un atrast savu unikālu skanējumu, "Dvines" ir atgriezušās ar debijas EP "Solid Colors", kura singli ir izskanējuši Eiropas radiostacijās un ar kura palīdzību plānots nostiprināties elektroniskās deju mūzikas žanrā.

Raidersband

Grupa Raidersband (ex. Jautrais Dzirnavnieks) spēlē jebkurās Jūsu izvēlētās viesībās brīvā dabā vai telpās. Grupas sastāvs: Aivars Konutis - vokāls, akustiskā ģitāra Andžejs Grauds - bungas, sitamie instrumenti Ingars Viļums - basģitāra Uldis Beitiņš - elektriskā ģitāra

Sunnyville

Sunnyville ir instrumentāls sastāvs, kurš izpilda pasaules hitu kaverversijas jaunā skanējumā. Mūsu mērķis ir radīt mūziku, kura ir visiem zināma un pazīstama, bet spēj aizraut ar jauniem instrumentācijas risinājumiem, piešķirot tai citu enerģiju. Kā zināms, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tādēļ muzikālos meklējumus uzsākām ar mums pašiem tuvākajiem pasaules hitiem, taču mūsu sešotne ir atvērta jauniem izaicinājumiem un iespējām - repertuārs tiek regulāri papildināts ar aktuāliem skaņdarbiem.

Kristīne Timermane un Gatis Ivans

Akustiskais duets. Krisīne Timermane (vokāls), Gatis Ivans (ģitāra, vokāls). Akustiskā dueta pirmā uzstāšanās - 2012. gada 9.maijā bārā "Sapņi un kokteiļi". Koncerta repertuārā - mūsdienās radītu dziesmu kaverversijas, kā arī sen aizmirstas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā.

Gundars Riekstiņš

Spēlēju pasākumos, kāzās, jubilejās, sarīkojumos. Populāras dziesmas dejošanai un fonam ar sintezatoriem un skaņu aparatūru. Akustiskais izpildījums ar ģitāru vai akordeonu, t.sk., koncertuzstāšanās ar citiem mūziķiem.

Ainārs Lipskis no Ludzas

Muzicēšanu sāku 1995. gadā jūnijā. Esmu muzicējis vairākās grupās: grupā "Laineri" no Nautrēniem; grupā "Fantāzija" no Ludzas; grupā "Lietus" no Pušmucovas; grupā "Jautrie zēni" no Lūznavas. Spēlēju privātus pasākumus, jubilejas, kāzas, balles.

Taizers

Grupas „Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Repertuārs mums ļoti plašs, pārsvarā sastāv no populārām un iemīļotām latviešu dziesmām, bet spēlējam arī angļu un krievu dziesmas dziesmas, vadoties no tā, kas viesiem labāk patīk. Mums ir savs transports, sava kvalitatīva aparatūra, mazliet krāsainas gaismiņas, radiomikrofons. Esam divi cilvēki: Egils un Normunds. Runājam ar viesiem, iekustinām viņus, aicinām arī dziedāt pie mikrofona utt.,

Rollmans Band

Vēlies neaizmirstamu pasākumu? Profesionāla cover grupa, kuras repertuārā ir Latvijas un ārzemju populārākās dziesmas parūpēsies par to!. !Grupa ir zīmīga ar to, ka ir vienīgā grupa Latvijā, kas izpilda Scorpions “Wind Of Change”, Queen “Under Pressure” un citas leģendāras dziesmas, kas liks aizsisties elpai! Grupas izpildījums aizkustinās pat lielāko mūzikas mīļotāju. Grupas mūziķi ir profesionāļi un jūt publiku, kā arī spēj pielāgoties pasākumu formātiem, pieskaņojot repertuāru. Dalībnieki spēj komunicēt latviešu, krievu, angļu un vācu valodā un braucam netikai pa visu Latviju, bet arī ārpus tās. Grupu veido: Rihards Saule – harizmātisks vokālists ar fenomenālu balsi, kura repertuārā ir gan grupas Queen dziesmas, kā arī nepārspējamā Scorpions “Wind Of Change”; Mārtiņš Bērtulis – sesiju ģitārists un pasniedzējs, iespēlējis ģitāras celiņus daudzu zināmo Latvijas izpildītāju izdotajos darbos; Māris Radziņš – ģitārists ar lielu skatuvisko pieredzi un blūzmeņa dvēseli; Jānis Bērziņš – basģitārists un multiinstrumentālists, absolvējis Laikmetīgās Mūzikas Akadēmiju (UK) “The Academy of Contemporary Music”, džeza ģitārspēles maģistrs, sesiju mūziķis, mūzikas producents; Darius Petrauskis – profesionāls bundzinieks un sitaminstrumentu spēles pasniedzējs, savu mūzikālo pieredzi ieguvis spēlējot gan ar Latvijā zināmiem māksliniekiem, gan arī koncertējot ārzemēs.

Audiokvartāls

Grupas repertuārā iekļautas Latvijā un pasaulē populāras dziesmas, no tādiem māksliniekiem kā: Coldplay, Kings of Leon, Dons, Prāta vētra, Tumsa, Musiqq, R.Pauls, Lenny Kravitz, The Beatles, Labvēlīgais tips u.c,

CountrySide

Grupā "CountrySide" apvienojušies pieci mūziķi : Gunārs Toms Narbuts (basaģitāŗa), Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Edgars Raila (bungas), Juris Ludženieks (taustiņi), Rihards Bērziņš (vokāls).

Vintāža

M/A "VINTĀŽA" mazais balles sastāvs - 4x mūziķi ( bungas, taustiņi, ģitāra, vokāls) Jautra un lustīga ballīte kopā ar Muzikālās apvienības Vintāža puišiem, kuri izpilda tādas dziesmas, kā - Mēmā Dziesma, Varavīksne, Vīrietis Labākos Gados ,Amors Superstārs, Zinģe par Bailēm, Dziesmiņa par skūpstīšanos, Zilais Kārbonkulis, Laternu Stundā, Nāk Nakts un daudzas citas populāras un iemīļotas dziesmas. M/A "VINTĀŽA" Jukebox sastāvs - 7x mūziķi - Ballē iekļautas tādas dziesmas, kā - Abrakadabra, Četri krasti, Dieviņš, Dievs Tevi mīl, Es skrienu, Pāriet bailes, Sekundes, Sirds sadeg neparasti, Tavas mājas manā azotē, Tici vai nē, Ziemu apēst u.c., kuras pārveidotas atbilstoši Vintāžas skanējumam.

Kaktu Balles Muzikanti

Mēs esam tradicionālās mūzikas grupa, ko raksturo vitāls un enerģisks spēles stils, elegants vizuālais tēls un padziļināta interese pret latviešu mūzikas tradīcijām. Instrumenti un mūzika, ko spēlējam, ir tāda, kādu senāk varēja dzirdēt “kaktu ballēs” jeb Latvijas lauku sētās organizētajos deju vakaros. Mēs piedāvājam: • Deju spēļu, rotaļu, danču vadīšana. • Sadziedāšanos ar jautrām, senām un ne tik senām dziesmām. (tautasdziesmas, ziņģes, šlāgerīši – to visu ir labāk dziedāt līdz, ne tikai klausīties) • 100% latviešu mūzika (valsis, fokstrots/šīberis, polka, pat tango – dejošanas entuziastiem zināmas vērtībās. Bet šo mūziku var interpretēt arī kā vienkārši priecīgi lēkājami gabali) • Izklaidējoši informatīvi priekšnesumi par tradīcijām un tradicionālo mūziku. Grupas sastāvs: Liene Brence – vijole, balss Lauma Bērza – bungas, vijole, mandolīna, balss Oskars Patjanko – ermoņikas, kokles, balss

Midnight Tune (Prāta Vētra tribute)

Prāta Vētras tribute band un satriecošais Armands Lozinskis - Renāra Kaupera balss dubultnieks ar grupu pārsteidzošā Prāta Vētras skanējumā. Kurš gan nesapņo par lielisku gaisotni savos svētkos? Mēs - grupa Midnight Tune jeb Pusnakts Skanējums priecāsimies būt par šo svētku daļu un veidot tās noskaņojumu. Vai tās būtu kāzas, balle, dzimšanas diena, plašāks pasākums visai pilsētai, skaļš un aktīvs jeb kas pavisam maigs un romantisks - mēs parūpēsimies par visatbilstošāko noskaņu un piepildījuma sajūtu katram apmeklētājam. Grupas solists Armands ir zināmais RENĀRA KAUPERA balss līdzinieks, kas klausītājos izraisa pārsteigumu un smaidu ar katru nākamo dziesmu. Līdz ar to piedāvājam plašu Prāta Vētras repertuāru, kā arī jūsu mīļākās latviešu un ārzemju dziesmas. Pielāgojoties pasākuma atmosfērai, piedāvājam akustisku skanējumu mazākā sastāvā vai arī visu piecu dalībnieku sastāvā - attiecīgi arī variēs izmaksas un atradīsim jums piemērotāko skanējumu.

WILLOWSHIP

Willowship ir Soul/Funk/Jazz-Rock grupa. Izpilda labi zināmas kompozīcijas no Stevie Wonder, Prince, Michael Jackson repeartuāra, kā arī mūsdienu pasaules hitus no Justin Timberlake, Maroon 5, Pharrell Williams un daudziem citiem. Kvalitāte un jautrība garantēta! Uz tikšanos svētkos!

Gundars Riekstiņš

Mūzika pasākumam, ballītei, jubilejai vai kāzām. Arī kā fona mūzika. Pavadījums ar sintezatoru, ģitāru vai akordeonu. Populāras dziesmas latviešu, angļu valodā. Arī konertprogrammas.

Trio ''BOSSA NOVA''

Piedāvājam muzikālo noformējumu dažādos publiskos pasākumos - profesionāls akordeonists , bundzinieks un ģitārists spēlēs populāras klasiskās džeza melodijas fona mūzikai, kā arī latvisku deju mūziku saulainos ritmos solīdos svinību un korporatīvos pasākumos. Nodrošinām arī kvalitatīvu apskaņošanas aparatūru un gaismas.

''BOSSA NOVA''

Piedāvājam muzikālo noformējumu dažādos publiskos pasākumos - profesionāls akordeonists , bundzinieks un ģitārists spēlēs populāras klasiskās džeza melodijas fona mūzikai, kā arī latvisku deju mūziku solīdos svinību un korporatīvos pasākumos. Nodrošinām arī kvalitatīvu apskaņošanas aparatūru un gaismas.

Zaļā Galma kapella

Vēlies jautru, muzikāli kvalitatīvu balli? Tad Zaļā Galma kapella ir tas, ko Tu meklē! Atšķirībā no daudzām latviešu grupām “Zaļā galma kapella” priekšroku dod “dzīvo” instrumentu skanējumam. Līdz ar to, izmantojot apskaņošanu, grupa ir piemērota pasākumiem, kas norisinās lielās telpās vai brīvdabā. Savukārt, bez apskaņošanas mūziķi spēs radīs kamerisku un mājīgu noskaņu nelielās pasākumu norises vietās.

Gipsy show Dzheski Gloss

Satriecoši krāšņi priekšnesumi, harizmātiski mūziķi, lieliski solisti un izcili romu mūzikas instrumentālisti. Gipsy Show Groups:  "Dzheski Gloss"- 15 gadu profesionāla pieredze uz dažādām Eiropas valstu skatuvēm. Piedāvājam dažādas muzikāli izklaidējošas koncertprogrammas Jūsu Svētkiem. Gypsy show group - Dzheski Gloss www.cigani.lv