Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Meklēt: Disko

Sunnyville

Sunnyville ir instrumentāls sastāvs, kurš izpilda pasaules hitu kaverversijas jaunā skanējumā. Mūsu mērķis ir radīt mūziku, kura ir visiem zināma un pazīstama, bet spēj aizraut ar jauniem instrumentācijas risinājumiem, piešķirot tai citu enerģiju. Kā zināms, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tādēļ muzikālos meklējumus uzsākām ar mums pašiem tuvākajiem pasaules hitiem, taču mūsu sešotne ir atvērta jauniem izaicinājumiem un iespējām - repertuārs tiek regulāri papildināts ar aktuāliem skaņdarbiem.

TirkizBand

Vai Tev ieplānots korporatīvais pasākums, kāzas, ballīte utml.? Atstāj muzikālo noformējumu un ballītes jautrību mūsu ziņā. Dodies ceļojumā no disko līdz rokam, no Latvijas hitiem līdz pasaules balādēm. Dziedam angļu, latviešu, krievu valodā. Lieliska mūziķu komanda (līdz 6 cilvēku - dzīvajam - sastāvam) iekurinās jebkuru deju grīdu. Nodrošinām skaņu, gaismu un - papildus vienojoties - arī Vinila plašu DJ un pasākuma vadīšanu. Droši zvani, raksti un tiekamies! Vairāk info (video, foto) - www.tirkizband.lv

Hameleoni

Grupa HAMELEONI uzsāka savu darbību deviņdesmito gadu beigās - 1998. gada augustā. Šī mūzikālā dueta autors un radošais "tēvs" ir komponists , producents un aranžētājs Gaitis Lazdāns . Strauju popularitāti grupa ieguva jau ar savu pirmo singlu "Atsaucies!". Tiek ieņemtas augstas vietas radiostaciju topos , kas paplašina grupas fanu loku visā Latvijā. 1998. gada rudenī , grupa laiž klajā savu pirmo debijas albumu "Tu Mana Sirds". Hameleoni var lepoties, jo albums " Tu Mana Sirds " ir viens no vispārdotākajiem albumiem pēdējo gadu laikā Latvijā. Straujajai interesei klausītāju vidū par grupu, sākās neskaitāmās koncertu tūres no 1998 - 2001 gadam . Jau 1999 . gadā tika izdots otrais grupas albums "Nakts". Vel gadu vēlāk tiek izdots trešais grupas albums "Pērles un Dimanti" . Svinot grupas trīs gadu jubileju, 2001 . gadā nāk klajā ceturtais grupas albums "3 Gadu Jubilejas Albums", kurā tika apkopotas labākās dziesmas trīs gadu laikā. Laiku no 2001. gada līdz 2011. gadam var uzskatīt kā grupas darbības pārtraukumu, bet nevis pastāvēšanas beigas. Pēc ilgo gadu pauzes grupa izdod savu piekto studijas albumu "Vēlreiz..."