Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Meklēt: Cits

"La vie en rose" franču programma

Ineta Rudzīte franču solopgrogrammā – ar nosaukumu „La Vie En Rose”. Kad tu skaties uz mani, kad tu turi mani savos apskāvienos, kad tu runā ar mani par mīlestību, es redzu dzīvi rožainā gaismā. Tik skaistus vārdus izdzied Edīte Piafa šajā dziesmā.  Repertuārā iekļautas populāras dziesmas no franču zelta repertuāra (Edith Piaf, Dzo Dasen, Dalidas, Laras Fabianas, Mirejas Matje u.c.). “Franču šansoni ir viens no iemesliem, kāpēc vēlējos apgūt franču valodu. Jo katra dziesma izstāsta kādu stāstu, kas skar ikvienu no mums. Stāstu par nelaimīgu vai galvu reibinošu mīlestību, skaistu satikšanos vai skumju šķiršanos. Šos stāstus arī izdziedu savos koncertos” – tā saka pati Ineta Rudzīte. „La Vie En Rose” - ir ne tikai koncerts. Vakara gaitā būs iespējams vairāk uzzināt par franču šansonu vēsturi, kā arī vairāk iedziļināties dziesmu tekstu nozīmē. Tāpat īpaši piedomāts par tērpiem un scenāriju, lai klausītāji, sēžot burvīgā restorāna gaisotnē pie galdiņiem, spētu izjust Francijas šarmu.

Alex-O

DJ kopš 2008 gada. Liela skatuves pieredze klubos, festivālos, ka arī privātajos un korporatīvajos pasākumos. Pasniedzējs mūzikas veidošanas skolā, Ritma Institūts.

DJ Valle

Iluta Alsberga jau 4 gadus pazīstamākajos Latvijas naktsklubos un privātās ballītēs darbojas kā DJ VALLE. Jutekliskas deju mūzikas pavadībā, viņa piedāvā izdaiļot Jūsu pasākumu jau ar pirmo takti!

Valerijs

Akustiskā ģitāra, vokāls nelielā kafejnīcā vai lielos pasākumos. Ir iespējams duets, trio vai kvartets.Tikai profesionāli izpildītāji . Jazz.Blues.Pop.Rock.Latin.Country. World Hits(Eng.Lav.Ru) Visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Manā varā

Bet vārdi smaržo, aug un zied, Un te tu esi manā varā (Vizma Belševica) Jānis Lūsēns un Ineta Rudzīte dziesmu ciklā ‘’Manā varā’’ "Man šodien gribas dziedāt par patiesām jūtām , kas mīt sirdī jau pieaugušai sievietei. Gribu dziedāt par mīlestību  visās tās krāsās, un nebaidīties vārdos ne no sāpēm ne skumjām, ne pārdzīvojumiem, tikai tāpēc vien, ka šodien  modē ir tikai viss pozitīvais. Manuprāt ir nežēlīgi atņemt cilvēkam ko tik skaistu, kā gaišas skumjas, vai to nepieciešamās vientulības devu, kas  palīdz atšķirt īsto no uzspēlētā un lētā. Domāju, ka periods, kad centos dziedāt, kā maza meitene ir jau pagātnē. ‘’ Tā saka dziedātāja Inteta Rudzīte, kura kopā ar komponistu Jāni Lūsēnu aizsāk muzikāli pilnasinīgu , dzejas, dzīves un mīlestības dzīlēs uzietu dziesmu ciklu ‘’Manā varā.’’ Mūsdienu latviešu sieviešu dzejas zelta izlase kļuvusi par iedvesmu jaunajām Jāņa Lūsēna dziesmām. No Vizmas Belševicas līdz Annai Rancānei un Annai Auziņai, no Astrīdes Ivaskas, Veltas Sniķeres, līdz Mārai Zālītei un Liānai Langai. Komponists pats teicis- ‘’Es vienmēr esmu iemīlējies. Vai arī ceļā uz iemīlēšanos.’’ Tieši šīs sajūtas palīdzējušas viņam saprast sievietes varu, sievietes, kura var būt gan mūza, gan dieviete, gan amazone, gan būrēja. Gluži, kā to savos vārdojumos apliecina mūsdienu dzejas granddāmas. Inetas Rudzītes samtainajai un poētiskajai balsij īpašu pieskārienu devusi Islande, kas uzticējusi Inetai savas valsts goda konsules amatu Latvijā. Islandes dzejniece Vilborga Dagbjartsdotīre uzrakstījusi skaistu līdzību par mīlestības varu pār nāvi savā dzejolī ‘’Dzeltenās narcises’’ Nākošā rītā nāca sievas raudāt pie kapa. Un redzi: Viņas atrada dzeltenus ziedus, nakti saplaukušus. Tātad tomēr pavasaris. Tieši to apliecina Inetas Rudzītes un Jāņa Lūsēna jaunais dziesmu cikls ‘’Manā varā’’- sieviete ir dzīvība , un mīlestība ir stiprāka par nāvi.   Dziesmas tiek tulkotas un tiks iedziedātas Ziemeļvastu valodās. (Divas zviedru, četras islandiešu un pa vienai igauņu, lietuviešu, norvēģu, dāņu, somu valodās) Ir paredzēts, ka koncertos piedalīsies arī Nora Ikstena (atlasīja dzeju šim projektam) ar saviem eseju lasījumiem. Tērpi koncertam tiek darināti kopā ar izcilo lina mākslinieci Laimu Kauguri. (Koncerttērpi ir jau praktiski gatavi). Mūziķu sastāvs akordeons Kaspars Gulbis, čells Māris Ziemelis, vijole Aleksejs Bahirs, sitamie instrumenti Harijs Gūtmanis, ģitāra/bass Jānis Lūsēns Juniors, klavieres Jānis Lūsēns.

Rūta Dūduma

Rūta Dūduma – vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas FRAMEST soliste, muzikālās apvienības „Vintāža’’ soliste. Savas spējas Rūta pierādījusi, iegūstot 1.vietu džeza vokālistu konkursā „Nomme Jazz” Igaunijā (2013), iekļūstot Riga Jazz Stage finālā (2014), piedaloties televīzijas šovos „Latvijas Talants-2” (2008), Koru Kari-2 (2009), Dziedošās Ģimenes-2 (2010), „Mana Zelta Dziesma” (2011), Eirovīzija 2012. un 2013. gadā, kā arī uzstājoties prestižos festivālos - Kaunas Jazz (Lietuva), Turku Jazz (Somija), Juu Jaab (Igaunija), Rīgas Ritmi (Latvija), Jazz ’n Chisinau (Moldova), Csiki Jazz (Rumānija) u.c., ieguvusi 3.vietu televīzijas šovā “Izklausies Redzēts-3”(2016). Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Rūta aktīvi muzicē vokālajā džeza grupā FRAMEST, piedalās dažādos teātra, mūziklu iestudējumos, kā arī pasniedz vokālās nodarbības. Jaunā dziedātāja guvusi neatsveramu pieredzi, sadarbojoties ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem - Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Andri Ērgli, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Jolantu Gulbi, Lauri Reiniku, Raiti Ašmani u.c.

Dvēseles Dziesma

“Dvēseles dziesma” - saviļņojošākās Dvēseles dziesmas par mīlestību, dueta izpildījumā kopā ar komponistu un pianistu Jāni Ķirsi. Šī programma jau izskanējusi Durbes un Vecumnieku baznīcās, turpina ceļu pie klausītāju sirdīm un dvēselēm.

M/A "Vintāža" koncerts

Krāšņa koncertprogramma ar pagājušā gadsimta otrās puses latviešu estrādes spožākā simbola muzikālajām restaurācijām. koncerta sastāvs - ritma grupa, pūtēji, stīgas, backvocal, solisti - Ginta Krievkalna, Rūta Dūduma

Melno Cepurīšu Balerija

Bija ideja radīt jauna veida bāru- kultūras centru „Melno Cepurīšu Balerija”, kurš piedāvās cita veida izklaidi, kā Jelgavas populārākās izklaides vietas. Piedāvājumā ir gan dzīvās mūzikas koncerti ar alternatīvās mūzikas grupām no Latvijas un ārvalstīm, komiķu uzstāšanās, improvizācijas teātra izrādes, un daudz kas cits. Sanācis ir omulīgas sajūtas bārs ar kopības sajūtu kultūru un mākslu cienošiem cilvēkiem, kā arī mājīga vieta kur izbaudīt studentu dzīvi. MC Balerija ir lai radītu alternatīvu cilvēkiem, kas nevēlas iet uz skaļām diskotēkām vai zemas klases kafejnīcām. Kluba kvalitātes zīme ir profesionāls un viesmīlīgs personāls, kas lēnām kļūs par taviem draugiem. Laipni lūgti Balerijā, Raiņa 28, Jelgavā!

Patrisha

Esmu dziedātāja un aktrise, dziesmu autore, multfilmu balss, kas papildina manu mūziķes ikdienu. Uzstājos kopā ar savu pavadošo grupu - bungas, ģitāra un basģitāra.