Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Ziedi un Dekorācijas

Samts

Mūsu SAMTS ir svētki, skaistas lietas un neaizmirstamas emocijas. Mēs ticam mīlestībai un priekam, piepildītām attiecībām un patiesām sajūtām, taureņiem vēderā un galvu reibinošai lidojuma sajūtai! Ticam, ka burvība iemājo vissīkākajās detaļās un smalkākajās niansēs. Radīsim neaizmirstamus prieka brīžus, lai ļautu Jums pilnībā aizmirst par rūpēm svētkus plānojot un izdaiļojot. Piedāvājam svētku dekorēšanu un plānošanu, no īpašiem divvientulības brīžiem līdz vērienīgiem pasākumiem. Veidojam ielūgumus, galda kartes, mīlam darboties ar ziediem un zaļumiem, būvējam, skrūvējam, veidojam dekorācijas, šujam, griežam, krāsojam, līmējam - vārdu sakot darām visu iespējamo (un reizēm noteikti gandrīz neiespējamo), lai Jūsu pasākums kļūtu par patiesi krāšņu piedzīvojumu. Uz tikšanos! Dace un Līga

Liene Smeltere

Dekorātore un floriste Liene Smeltere

Pīlādzīt

Individuāla pieeja katram klientam ar netradicionālām dekorācijām un risinājumiem- svētku galdi brīvā dabā (ne tikai vasarā), kāzu dekorēšana, pārsteiguma ballītes, vides noformēšana foto sesijām, izstādēm u.c.

Dekornīca.lv

Dekornīcā iespējams sarūpēt visu, kas saistīts ar ziediem un dekorācijām jūsu svinībām un sapņu kāzām. Piedāvājam līgavas pušķus, piespraudes, vainadziņus, rokassprādzes un citus kāzu aksesuārus jau pēc gataviem paraugiem, kā arī pieņemam jūsu unikālos pasūtījumus, individuāli vienojoties par tieši jums piemērotāko risinājumu. Dekorāciju nomā iespējams iznomāt dažādus priekšmetus svinību noformēšanai vai arī nolīgt mūs par jūsu pasākuma dekoratoriem, kas parūpēsies par burvīgas noskaņas radīšanu ar dažādu gaismekļu, dekorāciju un ziedu aksesuāru palīdzību. Radīsim svētkus kopā!

Svētku Mirklis

"Svētku mirklis" ir svētku studija,kas nodarbojas ar vissvarīgāko un visīpašāko - svētku ietērpšanu ziedos un dekoros. Ziedi ir svarīgs svinību noskaņas,vides un atmosfēras veidotājs neatkarīgi no tā, vai tie ir pāris ziedi vai ziedu klēpji... Piedāvājam plašu dekoru sortimentu,lai Jūs varētu noformēt savu pasākuma vietu atbilstoši izvēlētajai tematikai un stilam. Kāzas, kristības vai jebkurus citus Jums svarīgus notikumus un mirkļus palīdzēsim padarīt krāšņus un neaizmirstamus,jo skaistas lietas un harmoniska apkārtējā vide ir mūsu sirdslieta. Sazinieties ar mums un izsakiet savas domas un idejas! Mēs piedāvāsim savus risinājumus un kopīgi realizēsim tieši Jums piemeklētas idejas- atbilstoši iespējām. Izdomāsim,atradīsim,iznomāsim,izdekorēsim,pārsteigsim,bursim un uzbursim! Parūpēsimies,lai Jūsu svētki būtu īpaši skaisti gan Jums, gan Jūsu viesiem.

Māriņa

Floristikas pakalpojumi Jūsu dzīves notikumiem, līgavas pušķis-kāzu floristika, Jubilejās konfekšu pušķi un citi floristikas pakalpojumi. http://raditssvetkiem.mozello.lv/