Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Ūdens Izklaide

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā Ūdens atrakciju un SPA komplekss ir lieliska vieta dzimšanas dienu svinēšanai! Jubilāriem un viņu ciemiņiem, kā arī grupām (20+ cilvēki) ir pieejamas īpašas atlaides: Grupas (20 un vairāk personas) - 20%; Dzimšanas dienas gaviļniekam esošajā dienā BEZMAKSAS IEEJA; Gaviļniekam ar draugiem (no 5 personām) – 20% (apmeklējuma datums drīkst atšķirties no dzimšanas dienas datuma ne vairāk kā par 4 dienām.); Ūdens atrakciju zonā izveidots 1,6 m dziļš mākslīgo viļņu baseins, kurā viļņi darbojas periodiski. Baseinā ir pretstraumes masāža un strūklas. Šajā daļā ir arī siltais baseins ar ūdens kaskādi un horizontālām masāžas strūklām, bērnu baseins ar figūrām - čūsku, putnu un sēni, kā arī divas 53 un 56 m garas un 6 m augstas slīdrenes, „Kalnu upe”, divas SPA vannas un sauna. SPA zonā atrodas trīs dažādas pirtis – Turku pirts, aromātiskā sauna un Tylarium sauna, sāls istaba, aukstā ūdens baseins, masāžas dušas, aukstā ūdens toveris un mākslīgā ledus ģenerators. Turku pirtī apmeklētāji paši var izvēlēties četrus dažādus aromātus. Pirtīs, saunās un sāls istabā skan nomierinoša mūzika.

Izbraucieni ar kuģi Palsa

Kruīzi uz Roņu salu, Gotlandi, izbraucieni pa Rīgas jūras līci. Svinības un ballītes uz kuģa līdz 30 viesiem 300 EUR diennaktī.

Shattle ātrumlaivas ekskursija

Piedalies nebijušā un adrenalīna piesātinātā ekskursijā ar ātrumlaivu! 1,5-2H garais izbrauciens pa zīmīgākajiem apskates objektiem Rīgas ūdens baseinā, ir veids kā jautri un lietderīgi atzīmēt kādu notikumu vai kādu ikdienišķu dienu padarīt neaizmirstamu! Ekskursijas pieturvietas: 1. Uzsākšana notiek Rīgas pilsētas jahtklubā 2. Rīgas Tirdzniecības ostas konteineru un beramo kravu termināls 3. Kundziņsala – Sarkandaugavas izteka 4. Rīgas kuģu būvētavas doku apskate 5. Rīgas Brīvostas kapteiņdienesta tornis un lielākā ledlauža „Varma'' apskate 6. Daugavgrīva un Daugavas izteka Baltijas jūrā un izbraukšana atklātā jūrā 7. Daugavgrīvas bāka, Daugavgrīvas cietokšņa un Latvijas Jūras karaspēka bāze 8. Mīlestības saliņa 9. Kundziņsala .. Un daudz kas cits.....

Miesai un garam

Mums ir svarīgi, lai jūs spētu sajust savas dzīves garšu, smaržu, skaņu un pieskārienu visā tās burvībā, tādēļ piedāvājam baudīt augstas kvalitātes profesionālus pirtnieku un masieru/spa meistaru pakalpojumus. Vadam gan individuālus, gan grupu pirts rituālus. Izbraucam uz Jūsu pirti! www.miesaiungaram.lv

Piedabas.lv

Piedabas.lv piedāvā kanoe un citu veidu laivu nomu šādās Latvijas upēs: Salacā, Gaujā, Svētupē, Pededzē, Braslā, Mēmelē u.c. Mūsu komanda var lepoties ar 12 gadu pieredzi laivu atpūtas braucienu organizēšanā un nodrošināšanā pa Latvijas upēm. Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim izvēlēties braucienam piemērotāko upi un maršrutu, un, ja nepieciešams, konsultēsim Jūs par citiem ar braucienu saistītiem jautājumiem.

Laivuire.lv

Kanoe noma, kajaku noma, piepūšamo laivu noma, braucieni pa upēm, laivu transports.

Ūdensprieks.lv

Uzņēmuma pamatprofils ir laivu , ūdensmotociklu, dažādu peldlīdzekļu noma , cilvēku pārvadāsana Rīgas hes akvatorījā,dažādu pasākumu rīkošana uz ūdens, piestātnes pakalpojumu sniegšana (laivu parkings), laivu un dzinēju remonts. Mūsu laivu bāze atrodas Ikšķilē Peldu ielā 28 uz Rīgas hes aizsargdambja Dotajā momentā uzņēmumam pieder 2 ūdensmotocikli seadoo, kuri paredzēti nomai. Dažādas airu laivas kopumā 20 gab, Peldošas liellaivas 50,25,15 cilvēku pārvadāsanai. Peldoša pirts 7x8.Trīs dziļūdens piestātnes. Ātrgaitas motorlaiva 180 z/s dzinēju, kā arī daudz citu lietu kas nepieciešamas uzņēmuma darbībā.

Upeslaivas.lv

Laivu noma upeslaivas.lv piedāvā ērtās un sevi pierādījušās laivās atpūsties populārākajās Latvijas upēs un ezeros. Nomā pieejamas gan kanoe laivas, gan kajaki jeb smailītes. Katra gaumei un vēlmēm atbilstošs laivu piedāvājums. Piedāvājam gan laivu, gan laivotāju transportu izvēlētajā maršrutā. Nodrošinam visus laivotājus ar glābšanas vestēm un sauso mantu maisiem, kā arī citu nepieciešamo inventāru, lai Tu varētu domāt tikai par atpūtu.

Lutauši - Laivu Noma

Laivu noma Lutauši Atrodamies Kurmenes pagastā, Mēmeles upes krastā. Aktīvai un sportiskai atpūtai piedāvājam nomāt kanoe laivas ūdens tūrismam pa Mēmeli. Mēmele ir robežupe starp Latviju un Lietuvu, kas tai piešķir neatkārtojamu savdabību. Piedāvājam: Laivu nomu Kempinga mājiņas, gulēšanu uz matračiem Nojumi Pirtiņu Ugunskura vietas Deju placi Estrādi Sporta laukumu – volejbols, futbols Labu vietu sporta svētkiem, pasākumiem Makšķerēšanu

Jaunzāģeri Laivu Noma

Laivu noma "Jaunzāģeri" piedāvā doties elpu aizraujošā izbraucienā ar kanoe laivām pa Gauju un Braslu. Nodrošinam arī labiekārtotu nakšņošanas vietu.

Niknās Laivas

Mēs mīlam laivas, ūdeni, atpūtu un komfortu! Tāpēc nolēmām šos četrus brīnumus apvienot. Un mums izdevās! Taču ar četriem brīnumiem tomēr nepietika, bija nepieciešams vēl kāds asumiņš. Tu jau noteikti nojaut, kas tas bija – tie bija asi zobi un šķelmīgs acu skatiens! Esi gatavs niknam laivu braucienam? Laipni lūdzam Tevi novērtēt, kā mums ir izdevies laivošanas priekus padarīt par aizrautīgu un komfortablu piedzīvojumu! Pačukstēsim, ka laivas niknums atkarīgs no Tevis un izvēlētā maršruta. Kāpēc izvēlēties Niknās laivas? Mēs vēlamies, lai laivu brauciens Tev paliktu atmiņā kā komfortabls un bezrūpīgs piedzīvojums, tāpēc piedāvājam Tev pilnībā aprīkotu kajaku. Tavām ērtībām piedāvājam Vista Expedition kajakus ar regulējamiem mīkstiem sēdekļiem ar nolokāmu atzveltni, regulējamiem kāju balstiem, ergonomiskiem rokturiem nešanai, drenāžas korķi, iekšējiem peldspējas blokiem, integrētiem dzērienu turētājiem un viegli noslēdzamu mantu glabātuvi. Izklausās vēl ērtāk par mājas dīvānu, vai ne? Papildus ērtībām nodrošināsim Tevi ar sauso mantu maisiem, piepūšamu maku telefoniem un īpašām atmiņām piedāvājam iznomāt GoPro Hero3 Black Edition kameru, kas iemūžinās visus brauciena mirkļus.

Peldam.lv

Peldam. lv piedāvā kanoe laivu nomu, gumijas laivu nomu un plostu nomu ceļošanai pa Latvijas upēm.