Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Restorāni un Kafejnīcas

Pilsētas Elpa

Burvīga kafija, lieliski vīni, saldas kūciņas un garšīgs ēdiens jebkura gaumē! Gaumīga un mīlīga vieta nesteidzīgām sarunām un jautrām kopā būšanām! Muzikālie vakari, vīna vakari un citi lieliski pasākumi pie mums. Dzimšanas diena , vārda diena, kristības, kāzas vai citi Jums svarīgi svētki?! Mēs parūpēsimies par to, lai tie tiek nosvinēti neaizmirstami un skaisti!

"Melnsila krogs"

“Melnsila krogs” piedāvā ēdiena baudīšanas priekus pašā jūras krastā. Krodziņš ir atvērts no jūnija līdz septembrim un šeit ir iespējams izbaudīt ēdienu garšu baudas un atpūtas radītu eiforiju, kā arī romantiskus saulrietus! Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienu pamatvērtības apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm, sākot ar vārītiem kartupeļiem un siļķi un beidzot ar rasolu. Porciju lielums – samērīgs, ēdiena kvalitāte – atbilstoša sezonai, cenas – draudzīgas!

Baltā Bufete

Baltā Bufete – omulīga vietiņa, kas noteikti jāapmeklē vissenākajā - 20. gadsimta sākumā celtajā “Baltajā pirtī.” Viesi šeit paildzina to īpašo tīrības, dzīves piepildījuma un baudas sajūtu, pēc kuras tie ir devušies pirms simts gadiem un dodas arī šodien. Noslēpumi ir atklāti: uzkodu un ēdienu īstena mājas garša, visplašākā dabīgo dzērienu izvēle, un mājīga atmosfēra. Bufete, kas ir īpaši veidota baltos toņos un izmantojot dabīgus materiālus, apliecina mūsu zināšanas: Baltā krāsa – ķermeņa tīrības un garīgās dzīves simbols, savukārt, bufete līdzās pirtij – tīras baudas avots. Baltā Bufete – tā ir vieta, kurā ir vēlme iegriezties ne tikai pēc tvaika pirts, bet arī vieta, kurā iegriezties viesiem no ielas. Ikviens ir aicināts baudīt pilnvērtīgas pusdienas no trešdienas līdz piektdienai!

Teātra Bārs

Bagātīgas pusdienas. Vieglas vakariņas. Kafija pirms teātra. Dzērieni un koncerti, ballītes līdz rīta gaismai un tikšanās ar Olgas kundzi.

Pilskrogs

Pilskrogs - omulīgs krodziņš ar greznu, senlaicīgu interjeru Ēdoles pilī. Savus viesus lutinām ar kvalitatīvu mājas stila virtuvi, maksimāli izmantojot vietējos produktus. Vasaras sezonā atvērts no Otrdienas - Svētdienai, ziemas sezonā strādā pēc iepriekšējas rezervācijas. Klājam kāzu , jubileju un citu banketu galdus, apkalpojam izbraukumu banketus. Pieejama plaša banketu ēdienkarte, taču sastādām arī individuālu ēdienkarti, ievērojot konkrētā klienta vēlmes! Krodziņš ir draudzīgs bērniem un apmeklētājiem ar dzīvniekiem. Mums ir speciālais piedāvājums tūristu grupām.

Restorāns NIKLĀVS

Atrodamies Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotāju Niklāvu Strunki. Tas mūs iedvesmoja restorānam dot vārdu NIKLĀVS un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus, dodot iespēju mūsu viesiem baudīt labu ēdienu un labu mākslu. Mākslas tuvums iedvesmo arī mūsu pavārus, un pat vienkāršus latviešu ēdienus restorānā pasniedzam ar radošu izdomu. Viesus gaidām jau no plkst. 7:00 rītā uz bufetes tipa brokastīm. Katru otro svētdienu no 12:00 līdz 15:00 Jūsu jubilejām varat rezervēt vietu mūsu brančā. Bet ar lielākiem un svinīgākiem pasākumiem strādājam pēc individuālas pieejas un veidojam atsevišķas ēdienkartes.

St. Petrus Restaurant

St. Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu, kurš atrodas Skārņu ielā– pašā Vecrīgas sirdī. Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle 8 personām, kura ir ideāli piemērota īpašiem pasākumiem. Saglabājot savu vienreizīgumu, restorāns St. Petrus seko līdzi jaunākajām tendencēm pasaules kulinārijā. Tieši tāpēc starptautiski apmācīta komanda un radošais St. Petrus restorāna šefpavārs- Dmitrijs Fedosevičs, katru sezonu talantīgi rada jaunu ēdienkarti, kurā organiski apvienota Baltijas mūsdienu virtuve un aktuālie gastronomijas pasaules trendi kopā ar īpašu kulinārijas novirzienu – New Nordic Food jeb moderno nordisko virtuvi. Restorāns arī var lepoties ar bagātīgu vīnu karti: piedāvājumā ir vīni, kuru dzimtene ir ne tikai tradicionāli auglīgās vīnogu plantācijas Vecajā un Jaunajā pasaulē, bet arī labākās šķirnes Austrumeiropā. St. Petrus Restaurant piedāvā iespējas sarīkot kā dažādus pasākumus, tā arī kulinārijas meistarklases, savukārt otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Īpašiem pasākumiem restorānā ir slēgta tipa VIP terase 10 personām ar izeju uz jumtu, no kura skatam paveras pilsētas panorāma no putna lidojuma.

Colonel Brew Pub & Kitchen

Colonel Brew Pub & Kitchen offers a wide variety of beers, and a culturally diverse kitchen. Live sports can be viewed on any of our LCD TVs inside the pub, and live music is played every weekend.

Zilā Govs / Blue Cow

Named after a particular breed of Latvian cow, this elegant tavernastyle restaurant housed in one of Old Riga's most charming medieval buildings specialises in creative Latvian cuisine from organic Latvian products and a variety of different steaks and fish. It is a nice option to try out local food in a sophisticated yet traditional manner.

KrekluKrogs

Omulīgs krogs pašā Jelgavas sirdī. Demokrātiskas cenas un gardi ēdieni. Esam padomājuši arī par bērnu ērtu uzturēšanos pie mums.

Equus Restaurant & Bar

Restorāna nosaukums “Equus” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē - zirgs. Tas izvēlēts atbilstoši atrašanās vietai - 18. gs. ēkā agrāk atradās slavenā Barona Minhauzena zirgu stallis. Šeit vēsturiskā arhitektūra savijas ar modernu, izsmalcinātu un elegantu interjeru, kas ieturēts skandināvu stilā, apvienojot koka siltumu, atsegto ķieģeļu mūru burvību un latvisko, neitrāli dabisko krāsu gammu. Restorāna telpas ir transformējamas, tās atdalītas ar stikla durvīm. Restorānā ir atvērtā virtuve, kur tā viesi var vērot ēdiena pagatavošanu uz Josper Grilla. Ēdienkartes pamatā ir latviešu klasiskās un skandināvu virtuves apvienojums. Tiek piedāvātas uzkodas un gardumi, kā arī tapas. Equus bārs piedāvā interesantu un pārdomātu kokteiļu karti. Liela uzmanība tiek pievērsta kokteiļu pasniegšanai un dekorēšanai. Bāra darba laiks ir no plkst. 12:00 līdz plkst. 2:00 katru dienu Piektdienās un sestdienās no plkst. 18:00 līdz plkst. 22:00 bāra vestibilā mūziku spēlē DJ. Tea Deli tējas namiņš saviem viesiem piedāvā nobaudīt apmēram 20 ekskluzīvu tēju veidus. Vairākām populārākajām tējām ir sagatavotas atbilstošas tējas baudīšanas māla servīzes un pieskaņotas uzkodas. Plašo tējas garšas baudījumu no visām pasaules malām ir apkopojis un piedāvā kompetentais tējas speciālists Jurijs Podusovs. Jurijs ir cilvēku tējas kultūras pētnieks. Viņš sācis veidot publiskus pasākumus, kas arvien vairāk veicina sabiedrības izglītotību tējas jomā. Viņš apvieno tradicionālo tējas pagatavošanas skaistumu ar runas komunikācijas diplomātiju.

32. Augusts

32. augusts - vieta, kur nebeidzas prieks! 32. augusts ir atvērts viesiem kopš 2013. gada 28. septembra. Jau kopš pirmās dienas mums ir visaugstākās prasības pret kvalitāti, atmosfēru un servisu. Nekoncentrējamies uz kādas konkrētas valsts vai reģiona nacionālo virtuvi, tāpēc iepērkam svaigus un sezonālus produktus no dažādām pasaules valstīm, īpašu uzsvaru liekot uz vietējo ražotāju un zemnieku piedāvājumu. Tas ļauj mums būt radošiem un pielāgoties katrai sezonai. Tas pats ir attiecināms uz vīna izvēli – mūsu kartē atradīsiet pēc mūsu gaumes un pieredzes izvēlētus vīnus. Cenšamies piedāvāt interesantāko, ko katra vīnoga, valsts, reģions vai ražotājs spēj sniegt. Saviem viesiem piedāvājam pašu labāko no tā, ko paši esam baudījuši, un nekad neapstājamies meklējumos. 32.augusts ir arī vīna veikals! Vīnu izvēle ir patīkami daudzveidīga, bet īpašs uzsvars likts uz šampaniešiem. Tāpat piedāvājam arī kūkas, tortes un visa veida konditorejas izstrādājumus ar firmas zīmi „Konditoreja by 32. augusts”, savukārt vasaras sezonā svaigas gaļas, zivis un jūras veltes Jūsu piknika grozam, sniedzot Jums iespēju pašiem pagatavot sev gardu maltīti no mūsu piedāvātajiem produktiem. Mēs neesam tikai restorāns! Mēs darām visu, lai Jūsu ikdienu, svētku brīžus un laiku, ko pavadāt pie mums, padarītu patīkami dzirkstošu, gardu un baudāmu. 32. augusts – vieta, kur nebeidzas prieks. Priekā!

Tapas Tapas

TAPAS TAPAS Mūsu maģiskā galvaspilsēta Rīga ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Tā ir ievērojama ar neatkārtojamu jūgendstila arhitektūru, bet tās harizma ir piepildīta ar izsmalcinātiem restorāniem, kur var mierīgā un romantiskā gaisotnē ieturēt maltīti. “TAPAS TAPAS” ir pirmais uz uzkodām specializēts bārs, kur ikviens var nobaudīt gan internacionālas, gan latviešu tapas, pagatavotas no sezonāliem un vietējiem Latvijas produktiem. Tapa tā ir spāņu izcelsmes uzkoda, kas rosina cilvēkus ne tikai baudīt ēdienu, bet arī sarunas ar draugiem pie vīna glāzes. Šādā atmosfērā var ļauties sarunām, smiekliem un pat dejas ritmiem pie dzīvās mūzikas piektdienas un sestdienas vakaros. Kafe-bārs “TAPAS TAPAS” aicina ikvienam baudīt dažādu pasaules kultūru un Latvijas garšu tango!

ROOF Bar-B-Q & MUSIC

ROOF BAR-B-Q & MUSIC radies ar ideju piedāvāt Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem kaut ko jaunu, savādāku, garšīgu un interesantu. Mēs vēlamies, lai jums visiem būtu vieta, kur baudīt lieliskus BBQ ēdienus, veldzēties ar gardiem kokteiļiem, vakaros iegrimt kvalitatīvas džeza un blūza mūzikas ritmos vai vienkārši būt kopā patīkamā atmosfērā. Mēs esam uzbūruši vietu, kur vienmēr ar lielu prieku gaidām viesus, lai liktu tiem justies kā mīļiem ciemiņiem un parūpētos par tiem. Izmantojiet iespēju pusdienot, ja esat iegriezušies Galerijā Korso, lai iepirktos, izklaidētu bērnus vai apmeklētu kino (kas tieši blakus restorānam būs jau pavisam drīz) vai nāciet ciemos vakaros, lai ieturētu gardu maltīti draugu un ģimenes lokā. Tiekamies uz jumta!

Prego

Kas gan vēl pilnīgāk prot izgaršot katru dzīves mirkli, nesteidzīgi baudot maltīti ģimenes un draugu ielokā, kā itāļi! Aristokrātiski - diplomātiskajā Rīgas klusajā centrā, Antonijas ielā durvis ir vēris jauns restorāns "Prego" baudītājiem, kuri mīl itālisku dzīves uztveres vieglumu.

Restorāns PARKS

Restorāns PARKS ir vieta pašā Jelgavas centrā, kur baudīt gardu ēdienu un sirsnīgu viesmīlību, taču pats galvenais – tā ir vieta, kur satikties. Restorāns piedāvā izsmalcinātu un kvalitatīvu ēdienu, kurā ir veiksmīgs Franču, Itāļu un Vidusjūras virtuvju tradīciju apvienojums ar vietējo. Restorāna pusē mūsu viesi var baudīt gan izsmalcinātāku un svinīgāku atmosfēru, gan nedaudz neierastākas garšas. Šeit iespējams rezervēt galdiņu gan romantiskām vakariņām, dzimšanas dienas svinībām vai korporatīvām pusdienām, kā arī ir iespēja izīrēt visu restorāna telpa kādam lielākam un svinīgākam pasākuma, kā kāzas, lielas jubilejas u.tml. Reizi ceturksnī restorānā tiek organizētas Īpašo Garšu vakariņas, kā arī reizi mēnesī jazz/blues/soul/classic mūzikas vakari. Restorāna darba laiks katru dienu no pl. 12:00 – 22:00.

Bistrobārs PARKS

Bistrobārs piedāvā brokastis, grila ēdienus, burgerus, bistro pusdienas, konditoreju, kafiju, svaigās sulas, alu, vīnu, kokteiļus. Pāris reizes mēnesī bistrobārā tiek organizēti dzīvās mūzikas vakari ar gan labi zināmu, gan arī jauno latviešu mūziķu uzstāšanos. Bistrobāra darba laiks: Darba dienās: ---- BROKASTIS 8:30 – 10:30 PUSDIENAS 11:00 – 15:00 GRILA ĒDIENKARTE 15:00 – 22:00 (Piektdienās līdz 23) Brīvdienās: --- BROKASTIS 10:00 – 14:00 GRILA ĒDIENKARTE 13:00 – 22:00 (Sestdienās līdz 23)

Gastrobārs T73

Gastrobārs T73 ir viena no retajām vietām, kas atvērta diennakti. Gasrobārā ēdienkarte piedāvā ēdienus, kas no pirmā acu skatiena visiem ir labi pazīstami, bet pavāru radošā pieeja sniedz tiem mūsdienīgas un oriģinālas nianses. Gastrobārs T73 ir pazīstams ar to, ka piedāvā visplašāko brokastu sortimentu pilsētā, ko, savukārt, var pasūtīt visas dienas garumā. Ēdienkartē arī tiek piedāvāti burgeri un steiki jebkurai gaumei. Telpu ietilpība Furšete: līdz 200 personām (zāle+balkons) Bankets: līdz 140 personām (zāle+balkons) Zona 1: līdz 40 personām Zona 2: līdz 60 personām Balkons: līdz 40 personām

Melnā Bite

Melnā Bite ir fermeru virtuves restorāns, kas atrodas Vecrīgas centrā. Tieši ar šo restorānu ir jāsāk iepazīšanās ar latviešu virtuvi. Šefpavārs ir rūpīgi pārdomājis ēdienkarti, lai tā apvieno labākās mūsdienīgās Latvijas un eiropiešu virtuves tradīcijas. Ēdienu pagatavošanā tiek izmantoti vietējie produkti no Latvijas saimniecībām, tāpēc te var atrast sezonas piedāvājumus un baudīt dabas veltes. Restorāna pavāri ir parūpējušies ne tikai par izsmalcinātām garšu kompozīcijām, bet arī par mūsdienīgu radošo noformējumu, kas izbrīna un sniedz ēdienam īpašu garšu. Telpu ietilpība Furšete: līdz 100 personām Bankets: līdz 80 personām Zona 1: līdz 28 personām Zona 2: līdz 48 personām

Klubs-restorāns Sezona

Restorāns-klubs Sezona atrodas pašā galvaspilsētas sirdī, un daudzi pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji vasaras laikā apmeklē šo vietu, lai izbaudītu jautras un pozitīvas emocijas. Restorāns-klubs dod iespēju iejusties glaunās dzīves epicentrā. Te katra diena atšķiras no aizvadītās, te skan mūzika un kvēlo dzīve. Jautrība un izsmalcināta virtuve lieliski sader kopā, kas rada īpašu vasaras vakaru atmosfēru.

LEGEND.beach

Legend Beach restorāns piedāvā autentisko Vidusjūras virtuvi, kā arī dažādus pludmales tematiskos ēdienus. Viesiem ir iespēja izpeldēties apsildāmā baseinā un atpūsties pludmales zviļņos un gultās pie baseina. Legend Beach ir piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Atpūta pludmalē ir bezrūpīga un relaksējoša, par ko rūpējas kompleksa draudzīgais personāls. Te var pavadīt visu dienu – atpūsties pludmalē, pusdienot restorānā, bet vakarā baudīt saulrietu. Piektdienās un sestdienās Legend Beach aicina uz romantiskiem vakariem dzīvās mūzikas pavadījumā. Kompleksa ietilpība Furšete: līdz 100 personām Zona 1: līdz 50 personām Zona 2: līdz 30 personām Bankets: līdz 100 personām Zona 1: līdz 45 personām Zona 2: līdz 30 personām

AsparaGoose

AsparaGoose nav tikai modes untums, bet arī veselīga uztura restorāns. Restorāna koncepcijas pamatā ir nepieciešamība sniegt viesiem veselīgas un sabalansētas maltītes, kurus var iegādāties pa ceļam. Ēdienu sastāvā netiek izmantotas pārtikas piedevas un cukurs. Daži ēdieni tiek gatavoti pēc sous-vide tehnoloģijas, kas ļauj saglābāt produktu vērtīgas īpašības. AsparaGoose ir sportistu Meka, jo ēdieni ir proporcionāli sabalansēti pēc olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu daudzuma. Vegānus un veģetāriešus priecēs plašā dārzeņu, pākšaugu, graudu un augļu ēdienu izvēle. Te ir piedāvāti humusi, svaigi spiestas sulas un smūtiji, dārzeņu salāti un pudiņi bez piena. Tiem, kuri vēlas izdzert garšīgu kafiju, AsparaGoose piedāvā plašu kafijas dzērienu sortimentu, no ekoloģiskām pupiņām, kas ne tikai uzmundrina, bet sniedz labumu veselībai. Veselīga maltīte ir izbaudāma arī izbraukuma pasākumos – restorāns piedāvā pilna servisa izbraukuma banketu organizēšanu un apkalpošanu Jūsu izvēlētajā laikā un vietā.

Piazza Italiana

Piazza Italiana – tas ir restorāns, kas iemieso visu to labāko, ko Itālija ir uzdāvinājusi pasaulei – mūsdienīgo un klasisko vērtību savienojumu. Ceļojums Piazza Italiana restorānā sākas ar šefpavāra Remo Maccukato, Itālijas klasiskās virtuves guru ar 50 gadu pieredzi pavāru mākslas jomā, kulinārijas darbiem. Maestro Remo praktizē Itālijas virtuvi tās klasiskajā izpratnē – cienot tradīcijas un balstoties uz mājas ēdienu tradicionālo garšu un produktu kvalitāti. Vīnu cienītājus priecēs restorāna vīnu karte, kur ir vairāk par 200 pozīcijām, starp kurām ir pārstāvēti tādi reģioni kā Itālija, Francija, Spānija, Vācija, Austrija, kā arī Jaunās pasaules vīni. Restorāna vīnzinis parūpēsies par viesiem un ieteiks, kāds vīns vislabāk savienojas ar pasūtīto ēdienu un atbilst klienta gaumei. Telpu ietilpība Furšete: Banketu zāle: līdz 80 personām Vīna pagrabs: līdz 40 personām Galvenā zāle + “Osteria” zāle: līdz 100 personām Bankets: Banketu zāle: līdz 50 personām Vip zāle: līdz 12 personām Vīna pagrabs: līdz 20 personām Galvenā zāle + “Osteria” zāle: līdz 60 personām

BakeBerry

BakeBerry atrodas pašā Vecrīgas sirdī un ir vietējo iedzīvotāju un pilsētas viesu iecienīta vieta. Te tiek piedāvāta svaiga beķereja, kā arī izsmalcinātas kūkas un deserti no šefpavāra. Katra kūka ir mākslas darbs, tās ir ne tikai gardas, bet arī skaistas. Garšu savienojumi ir piemeklēti tā, lai katrs atrastu sev piemērotāko – neatkarīgi no tā vai tās ir klasiskās vērtības, vai drosmīgie lēmumi. BakeBerry ir saldumu un beķerejas cienītāju paradīze - sortiments nepārtraukti mainās, kas neļaus saskumt daudzveidības cienītājam. Baristas pagatavos Jums smaržīgu un neaizmirstamu kafiju, kā arī Jūs priecēs svaigo tēju izvēle. Telpu ietilpība Furšete: līdz 70 personām Bankets: līdz 62 personām Zona 1: līdz 42 personām Zona 2: līdz 20 personām

International Rīga

International Rīga panākuma atslēga slēpjas tā unikālajā koncepcijā – restorāns piedāvā pareiza izmēra porcijas par saprātīgām cenām, kas sniedz viesiem izvēles brīvību un iespēju izbaudīt garšu daudzveidību vienā restorāna apmeklējuma reizē. Porcijas izmēri apmierinās gan izsmalcinātības cienītājus, gan tos, kuri restorānu apmeklē, lai izbaudīt dienas galveno maltīti. Ēdienkartē tiek piedāvāta internacionāla virtuve. Dažu ēdienu, piemēram, “cara zivju zupa” un “kamčatkas krabis tempurā”, recepšu noslēpumus jau no pirmās dienas pēc restorāna atvēršanas kontrolē cienījams šefpavārs, Andrejs Šmatčenko. Telpu ietilpība Furšete: līdz 65 personām Bankets: līdz 38 personām Zona 1: līdz 22 personām Zona 2: līdz 16 personām

Memories

Memories restorāns savieno mājīgumu un mājas virtuvi – interjers un piedāvātie ēdieni rada atmosfēru pilnu ar atmiņām par laimīgiem brīžiem, pavadītiem tuvo cilvēku lokā. Ēdienkarte piedāvā mājas slāvu virtuvi, kā arī dažādu pasaules tautu senas receptes. Tēja no patvāra, ievārījumu un morsu daudzveidība pastiprinās omulīgas sajūtas. Savukārt, pilsētas viesiem tā būs uzmanības vērtā īpatnība. Saldumu cienītāji novērtēs autentisko desertu piedāvājumu no konditorejas BakeBerry šefpavāra. Restorāna ēka ir vairāk kā 100 gadus veca, kas attēlo Jūrmalas arhitektūru. Tā tika rūpīgi restaurēta iemiesojot Jūrmalas vasarnīcas un mājīgo atmosfēru. Restorāns Memories ir patiesa ģimenes vieta. Restorāns izvietots divos stāvos, kur katra zona rada privāto sajūtu. Savukārt, bērnu istaba patiks pat pašiem mazākajiem restorāna viesiem. Vasaras laikā ir pieejama liela terase, balkons un veranda. Telpu ietilpība Furšete: Pirmais stāvs: līdz 70 personām Otrais stāvs (Banketu zāle): līdz 60 personām Bankets: Pirmais stāvs, zona 1: līdz 45 personām Pirmais stāvs, zona 2: līdz 12 personām Otrais stāvs (Banketu zāle): līdz 50 personām

International Jūrmala

International Jūrmala ir kūrorta un atpūtas iemiesojums. Jūras gaiss, viegla brīze un priežu audze lieliski savienojas ar restorāna filozofiju - viss ģeniālais slēpjas niansēs. Restorāna koncepcija ir unikāla – restorāns piedāvā pareiza izmēra porcijas par saprātīgām cenām, kas sniedz viesiem izvēles brīvību un iespēju izbaudīt garšu daudzveidību vienā restorāna apmeklējuma reizē. Porcijas izmēri apmierinās gan izsmalcinātības cienītājus, gan tos, kuri restorānu apmeklē, lai izbaudīt dienas galveno maltīti. Ēdienkartē ir piedāvāti internacionāli ēdieni no šefpavāra, un viesus priecēs arī izsmalcināto suši izvēle. Apmeklētājus vilina tas, ka apkalpošanas ziņā restorāns velta uzmanību detaļām un praktizē individuālu pieeju. International Jūrmala kļūs par lielisku atpūtas vietu pilsētas viesiem un vietējiem iedzīvotājiem. Vasaras laikā ir atvērta terase, kur ir iespēja bezrūpīgi baudīt vēlās brokastīs, pusdienas vai vakariņas. Telpu ietilpība Furšete: līdz 50 personām Bankets: Līdz 40 personām Zona 1: līdz 14 personām Zona 2: līdz 26 personām