Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Restorāni un Kafejnīcas

Pilsētas Elpa

Burvīga kafija, lieliski vīni, saldas kūciņas un garšīgs ēdiens jebkura gaumē! Gaumīga un mīlīga vieta nesteidzīgām sarunām un jautrām kopā būšanām! Muzikālie vakari, vīna vakari un citi lieliski pasākumi pie mums. Dzimšanas diena , vārda diena, kristības, kāzas vai citi Jums svarīgi svētki?! Mēs parūpēsimies par to, lai tie tiek nosvinēti neaizmirstami un skaisti!

"Melnsila krogs"

“Melnsila krogs” piedāvā ēdiena baudīšanas priekus pašā jūras krastā. Krodziņš ir atvērts no jūnija līdz septembrim un šeit ir iespējams izbaudīt ēdienu garšu baudas un atpūtas radītu eiforiju, kā arī romantiskus saulrietus! Piedāvājumā tradicionālās latviešu ēdienu pamatvērtības apvienojumā ar dažādu gadsimtu latviešu virtuves garšu niansēm, sākot ar vārītiem kartupeļiem un siļķi un beidzot ar rasolu. Porciju lielums – samērīgs, ēdiena kvalitāte – atbilstoša sezonai, cenas – draudzīgas!

Baltā Bufete

Baltā Bufete – omulīga vietiņa, kas noteikti jāapmeklē vissenākajā - 20. gadsimta sākumā celtajā “Baltajā pirtī.” Viesi šeit paildzina to īpašo tīrības, dzīves piepildījuma un baudas sajūtu, pēc kuras tie ir devušies pirms simts gadiem un dodas arī šodien. Noslēpumi ir atklāti: uzkodu un ēdienu īstena mājas garša, visplašākā dabīgo dzērienu izvēle, un mājīga atmosfēra. Bufete, kas ir īpaši veidota baltos toņos un izmantojot dabīgus materiālus, apliecina mūsu zināšanas: Baltā krāsa – ķermeņa tīrības un garīgās dzīves simbols, savukārt, bufete līdzās pirtij – tīras baudas avots. Baltā Bufete – tā ir vieta, kurā ir vēlme iegriezties ne tikai pēc tvaika pirts, bet arī vieta, kurā iegriezties viesiem no ielas. Ikviens ir aicināts baudīt pilnvērtīgas pusdienas no trešdienas līdz piektdienai!

Easy Beer & Burger

Mēs, Easy Beer & Burger, atrodamies pašā Vecrīgas sirdī. Esam apvienojuši labāko no vīna bāra Easy Wine un alus bāra Easy Beer un papildinājušu to ar plašu ēdienkarti. Organizējam dažāda veida un formāta pasākumus kompānijām līdz 100 viesiem. Mūsu bāra-restorāna otrais stāvs ir ideāli piemērots privātām ballītēm, vakariņām un korporatīvajiem pasākumiem. Atbilde slēpjās mūsu nosaukumā – vienkārši! Mēs Tev sniedzam iespēju , izmantojot īpašu magnētisko kartiņu, izvēlēties un ieliet visus dzērienus pašam. Piedāvājam tev 16 izlejamos alus, 32 veidu vīnus pa glāzei un 14 stipros dzērienus. Pasākuma ietvaros šādi ir iespējams katram viesim noteikt limitu un dot iespēju brīvi izvēlēties dzērienus. Mūsu šefpavārs un virtuves komanda piedāvā plašu ēdienkarti, kurā apvienotas dažādu valstu virtuves ar uzsvaru uz craft burgeriem. Iespējams arī vienoties par individuālu piedāvājumu pielāgojoties pasākuma formātam un viesu vēlmēm. Tāpat arī piedāvājam plašu uzkodu klāstu. Sazināties ar mums var rakstot epastu uz info@easybk.lv Uz tikšanos Easy Beer & Burger!

Equus Restaurant & Bar

Restorāna nosaukums “Equus” tulkojumā no latīņu valodas nozīmē - zirgs. Tas izvēlēts atbilstoši atrašanās vietai - 18. gs. ēkā agrāk atradās slavenā Barona Minhauzena zirgu stallis. Šeit vēsturiskā arhitektūra savijas ar modernu, izsmalcinātu un elegantu interjeru, kas ieturēts skandināvu stilā, apvienojot koka siltumu, atsegto ķieģeļu mūru burvību un latvisko, neitrāli dabisko krāsu gammu. Restorāna telpas ir transformējamas, tās atdalītas ar stikla durvīm. Restorānā ir atvērtā virtuve, kur tā viesi var vērot ēdiena pagatavošanu uz Josper Grilla. Ēdienkartes pamatā ir latviešu klasiskās un skandināvu virtuves apvienojums. Tiek piedāvātas uzkodas un gardumi, kā arī tapas. Equus bārs piedāvā interesantu un pārdomātu kokteiļu karti. Liela uzmanība tiek pievērsta kokteiļu pasniegšanai un dekorēšanai. Bāra darba laiks ir no plkst. 12:00 līdz plkst. 2:00 katru dienu Piektdienās un sestdienās no plkst. 18:00 līdz plkst. 22:00 bāra vestibilā mūziku spēlē DJ. Tea Deli tējas namiņš saviem viesiem piedāvā nobaudīt apmēram 20 ekskluzīvu tēju veidus. Vairākām populārākajām tējām ir sagatavotas atbilstošas tējas baudīšanas māla servīzes un pieskaņotas uzkodas. Plašo tējas garšas baudījumu no visām pasaules malām ir apkopojis un piedāvā kompetentais tējas speciālists Jurijs Podusovs. Jurijs ir cilvēku tējas kultūras pētnieks. Viņš sācis veidot publiskus pasākumus, kas arvien vairāk veicina sabiedrības izglītotību tējas jomā. Viņš apvieno tradicionālo tējas pagatavošanas skaistumu ar runas komunikācijas diplomātiju.

32. Augusts

32. augusts - vieta, kur nebeidzas prieks! 32. augusts ir atvērts viesiem kopš 2013. gada 28. septembra. Jau kopš pirmās dienas mums ir visaugstākās prasības pret kvalitāti, atmosfēru un servisu. Nekoncentrējamies uz kādas konkrētas valsts vai reģiona nacionālo virtuvi, tāpēc iepērkam svaigus un sezonālus produktus no dažādām pasaules valstīm, īpašu uzsvaru liekot uz vietējo ražotāju un zemnieku piedāvājumu. Tas ļauj mums būt radošiem un pielāgoties katrai sezonai. Tas pats ir attiecināms uz vīna izvēli – mūsu kartē atradīsiet pēc mūsu gaumes un pieredzes izvēlētus vīnus. Cenšamies piedāvāt interesantāko, ko katra vīnoga, valsts, reģions vai ražotājs spēj sniegt. Saviem viesiem piedāvājam pašu labāko no tā, ko paši esam baudījuši, un nekad neapstājamies meklējumos. 32.augusts ir arī vīna veikals! Vīnu izvēle ir patīkami daudzveidīga, bet īpašs uzsvars likts uz šampaniešiem. Tāpat piedāvājam arī kūkas, tortes un visa veida konditorejas izstrādājumus ar firmas zīmi „Konditoreja by 32. augusts”, savukārt vasaras sezonā svaigas gaļas, zivis un jūras veltes Jūsu piknika grozam, sniedzot Jums iespēju pašiem pagatavot sev gardu maltīti no mūsu piedāvātajiem produktiem. Mēs neesam tikai restorāns! Mēs darām visu, lai Jūsu ikdienu, svētku brīžus un laiku, ko pavadāt pie mums, padarītu patīkami dzirkstošu, gardu un baudāmu. 32. augusts – vieta, kur nebeidzas prieks. Priekā!

Tapas Tapas

TAPAS TAPAS Mūsu maģiskā galvaspilsēta Rīga ir bagāta ar vēsturi un kultūru. Tā ir ievērojama ar neatkārtojamu jūgendstila arhitektūru, bet tās harizma ir piepildīta ar izsmalcinātiem restorāniem, kur var mierīgā un romantiskā gaisotnē ieturēt maltīti. “TAPAS TAPAS” ir pirmais uz uzkodām specializēts bārs, kur ikviens var nobaudīt gan internacionālas, gan latviešu tapas, pagatavotas no sezonāliem un vietējiem Latvijas produktiem. Tapa tā ir spāņu izcelsmes uzkoda, kas rosina cilvēkus ne tikai baudīt ēdienu, bet arī sarunas ar draugiem pie vīna glāzes. Šādā atmosfērā var ļauties sarunām, smiekliem un pat dejas ritmiem pie dzīvās mūzikas piektdienas un sestdienas vakaros. Kafe-bārs “TAPAS TAPAS” aicina ikvienam baudīt dažādu pasaules kultūru un Latvijas garšu tango!

ROOF Bar-B-Q & MUSIC

ROOF BAR-B-Q & MUSIC radies ar ideju piedāvāt Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem kaut ko jaunu, savādāku, garšīgu un interesantu. Mēs vēlamies, lai jums visiem būtu vieta, kur baudīt lieliskus BBQ ēdienus, veldzēties ar gardiem kokteiļiem, vakaros iegrimt kvalitatīvas džeza un blūza mūzikas ritmos vai vienkārši būt kopā patīkamā atmosfērā. Mēs esam uzbūruši vietu, kur vienmēr ar lielu prieku gaidām viesus, lai liktu tiem justies kā mīļiem ciemiņiem un parūpētos par tiem. Izmantojiet iespēju pusdienot, ja esat iegriezušies Galerijā Korso, lai iepirktos, izklaidētu bērnus vai apmeklētu kino (kas tieši blakus restorānam būs jau pavisam drīz) vai nāciet ciemos vakaros, lai ieturētu gardu maltīti draugu un ģimenes lokā. Tiekamies uz jumta!

Prego

Kas gan vēl pilnīgāk prot izgaršot katru dzīves mirkli, nesteidzīgi baudot maltīti ģimenes un draugu ielokā, kā itāļi! Aristokrātiski - diplomātiskajā Rīgas klusajā centrā, Antonijas ielā durvis ir vēris jauns restorāns "Prego" baudītājiem, kuri mīl itālisku dzīves uztveres vieglumu.

Teātra Bārs

Bagātīgas pusdienas. Vieglas vakariņas. Kafija pirms teātra. Dzērieni un koncerti, ballītes līdz rīta gaismai un tikšanās ar Olgas kundzi.

Pilskrogs

Pilskrogs - omulīgs krodziņš ar greznu, senlaicīgu interjeru Ēdoles pilī. Savus viesus lutinām ar kvalitatīvu mājas stila virtuvi, maksimāli izmantojot vietējos produktus. Vasaras sezonā atvērts no Otrdienas - Svētdienai, ziemas sezonā strādā pēc iepriekšējas rezervācijas. Klājam kāzu , jubileju un citu banketu galdus, apkalpojam izbraukumu banketus. Pieejama plaša banketu ēdienkarte, taču sastādām arī individuālu ēdienkarti, ievērojot konkrētā klienta vēlmes! Krodziņš ir draudzīgs bērniem un apmeklētājiem ar dzīvniekiem. Mums ir speciālais piedāvājums tūristu grupām.

Restorāns NIKLĀVS

Atrodamies Vecrīgā, ēkā, kuras vārds saistīts ar 20. gadsimta latviešu gleznotāju Niklāvu Strunki. Tas mūs iedvesmoja restorānam dot vārdu NIKLĀVS un interjerā iekļaut gan Niklāva Strunkes, gan citu tā laika latviešu modernistu darbus, dodot iespēju mūsu viesiem baudīt labu ēdienu un labu mākslu. Mākslas tuvums iedvesmo arī mūsu pavārus, un pat vienkāršus latviešu ēdienus restorānā pasniedzam ar radošu izdomu. Viesus gaidām jau no plkst. 7:00 rītā uz bufetes tipa brokastīm. Katru otro svētdienu no 12:00 līdz 15:00 Jūsu jubilejām varat rezervēt vietu mūsu brančā. Bet ar lielākiem un svinīgākiem pasākumiem strādājam pēc individuālas pieejas un veidojam atsevišķas ēdienkartes.

St. Petrus Restaurant

St. Petrus Restaurant ir mūsdienu Latvijas virtuves restorāns ar nordiskās garšas akcentu, kurš atrodas Skārņu ielā– pašā Vecrīgas sirdī. Restorānā ir divas atmosfēras pilnīgi atšķirīgai gastronomiskai pieredzei: pirmajā stāvā ir rosīga gastrobāra atmosfēra ar atvērto virtuvi, kur viesi var vērot kā top viņu ēdieni, taču otrais restorāna stāvs atspoguļo klasiskā restorāna gaisotni, piedāvājot izsmalcinātu un romantisko atmosfēru ar gleznainu skatu uz Sv. Pētera baznīcu un Vecrīgas ieliņām. Restorāna otrajā stāvā atrodas arī mājīga privāta zāle 8 personām, kura ir ideāli piemērota īpašiem pasākumiem. Saglabājot savu vienreizīgumu, restorāns St. Petrus seko līdzi jaunākajām tendencēm pasaules kulinārijā. Tieši tāpēc starptautiski apmācīta komanda un radošais St. Petrus restorāna šefpavārs- Dmitrijs Fedosevičs, katru sezonu talantīgi rada jaunu ēdienkarti, kurā organiski apvienota Baltijas mūsdienu virtuve un aktuālie gastronomijas pasaules trendi kopā ar īpašu kulinārijas novirzienu – New Nordic Food jeb moderno nordisko virtuvi. Restorāns arī var lepoties ar bagātīgu vīnu karti: piedāvājumā ir vīni, kuru dzimtene ir ne tikai tradicionāli auglīgās vīnogu plantācijas Vecajā un Jaunajā pasaulē, bet arī labākās šķirnes Austrumeiropā. St. Petrus Restaurant piedāvā iespējas sarīkot kā dažādus pasākumus, tā arī kulinārijas meistarklases, savukārt otrais restorāna stāvs vienmēr laipni uzņems 40 personas pilnvērtīgam banketam vai 70 personas kokteiļvakaram. Īpašiem pasākumiem restorānā ir slēgta tipa VIP terase 10 personām ar izeju uz jumtu, no kura skatam paveras pilsētas panorāma no putna lidojuma.

Colonel Brew Pub & Kitchen

Colonel Brew Pub & Kitchen offers a wide variety of beers, and a culturally diverse kitchen. Live sports can be viewed on any of our LCD TVs inside the pub, and live music is played every weekend.

Zilā Govs / Blue Cow

Named after a particular breed of Latvian cow, this elegant tavernastyle restaurant housed in one of Old Riga's most charming medieval buildings specialises in creative Latvian cuisine from organic Latvian products and a variety of different steaks and fish. It is a nice option to try out local food in a sophisticated yet traditional manner.

KrekluKrogs

Omulīgs krogs pašā Jelgavas sirdī. Demokrātiskas cenas un gardi ēdieni. Esam padomājuši arī par bērnu ērtu uzturēšanos pie mums.

Restorāns PARKS

Restorāns PARKS ir vieta pašā Jelgavas centrā, kur baudīt gardu ēdienu un sirsnīgu viesmīlību, taču pats galvenais – tā ir vieta, kur satikties. Restorāns piedāvā izsmalcinātu un kvalitatīvu ēdienu, kurā ir veiksmīgs Franču, Itāļu un Vidusjūras virtuvju tradīciju apvienojums ar vietējo. Restorāna pusē mūsu viesi var baudīt gan izsmalcinātāku un svinīgāku atmosfēru, gan nedaudz neierastākas garšas. Šeit iespējams rezervēt galdiņu gan romantiskām vakariņām, dzimšanas dienas svinībām vai korporatīvām pusdienām, kā arī ir iespēja izīrēt visu restorāna telpa kādam lielākam un svinīgākam pasākuma, kā kāzas, lielas jubilejas u.tml. Reizi ceturksnī restorānā tiek organizētas Īpašo Garšu vakariņas, kā arī reizi mēnesī jazz/blues/soul/classic mūzikas vakari. Restorāna darba laiks katru dienu no pl. 12:00 – 22:00.

Bistrobārs PARKS

Bistrobārs piedāvā brokastis, grila ēdienus, burgerus, bistro pusdienas, konditoreju, kafiju, svaigās sulas, alu, vīnu, kokteiļus. Pāris reizes mēnesī bistrobārā tiek organizēti dzīvās mūzikas vakari ar gan labi zināmu, gan arī jauno latviešu mūziķu uzstāšanos. Bistrobāra darba laiks: Darba dienās: ---- BROKASTIS 8:30 – 10:30 PUSDIENAS 11:00 – 15:00 GRILA ĒDIENKARTE 15:00 – 22:00 (Piektdienās līdz 23) Brīvdienās: --- BROKASTIS 10:00 – 14:00 GRILA ĒDIENKARTE 13:00 – 22:00 (Sestdienās līdz 23)