Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Pilis, Muižas un Vēsturiskās Ēkas

Ungurmuiža Viesu Nams

Ungurmuiža - vienīgā baroka koka muiža Latvijā! Tas ir harmonisks 18. gadsimta koka ēku ansamblis, milzu ozolu ieskauts, tas ieņem nozīmīgu vietu Latvijas kultūras pieminekļu mantojumu vidū. To 1732. gadā cēlis barons fon Kampenhauzens kā savas dzimtas māju, un šobrīd Latvijā nav saglabājušās līdzīgas baroka koka celtnes, kuru iekštelpas ir tik bagātīgi izgreznotas ar sienu gleznojumiem. Veikti restaurācijas darbi, lai Ungurmuiža atdzimtu par muzeju, sabiedrisku centru, restorānu un viesu māju. Mūsdienu ērtībām piemērota, tā būs kā radīta Jūsu atpūtai, svinībām un semināriem. Varēsiet baudīt muižas īpašo gaisotni, pastaigājoties pa parku zem milzu ozoliem vai dzerot tēju krāšņajā tējas paviljonā. Mēs piedāvājam: Ekskursijas ar gidu latviešu valodā un svešvalodās, iepriekš piesakot (angļu, krievu, vācu), izstādes un koncertus, telpas semināriem, svinībām, plenēriem, restorānu “vecajā skolā”, laulību ceremoniju, svinības vai pieturvietu kāzu dienā, 8 divvietīgas istabas nakšņošanai, pastaigas dižozolu parkā, velo nomu apkārtnes iepazīšanai, slidas ziemas prieku baudīšanai.

Igates Pils

Igates pils ir brīnumskaista vieta, kur svinēt svētkus ģimenes, draugu un kolēģu lokā, noslēgt laulību klusā un gleznainā vietā, organizēt seminārus un sporta spēles, kā arī smelties spēku un enerģiju senatnīgajā pils parkā.

Ēdoles Pils

Piedāvājam dažāda veida pasākumu organizēšanu - kāzas, jubilejas un citus banketus. Ēdoles pils ir lieliska vieta kāzu un dažādu svinību norisei. Piedāvājam pilnu kāzu pakalpojumu klāstu - no kāzu ceremonijas , tai īpaši paredzētajā pils Baltajā zālē, līdz viesu atpūtas organizēšanai nākamajā dienā. Viesu ēdināšanu nodrošina pils restorāns, viesu izmitināšanu - greznā labiekārtotā pils viesnīca un hostelis. Īpašais piedāvājums - kāzu Rolls-Royce Silver Shadow limuzīns ar 6 vietām un šoferi.

Skrundas Muiža

Gleznainajā Ventas upes krastā atrodas viena no skaistākajām Latvijas muižām, 19. gadsimta arhitektūras pērle – Skrundas muiža. Ar plašu skatu uz vienu no Latvijas lielākajām upēm un skaisto Latvijas lauku dabu, muižas viesi vienlaikus var izbaudīt lauku mieru un ļoti ērtu piekļuvi no Rīgas-Liepājas šosejas. Saglabājot savu vēsturisko eleganci, šodien pilnībā renovētais, gaišais muižas nams viesiem nodrošina visas ērtības, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Viesnīcā ir izvietoti 12 plaši un eleganti numuri. Ciemojoties pie mums, Jūs varēsiet gan aizmirsties no ikdienas steigas mierpilnā muižas atmosfērā, gan aktīvi atpūsties un organizēt dažāda mēroga pasākumus. Skrundas muiža ir pievilcīgs galamērķis kultūrvēsturiskajā Kurzemes novadā, piemērots gan atpūtai visai ģimenei, gan skaistu svinību un kāzu organizēšanai. Muižas viesi bieži organizē konferences un seminārus. Lai Jums būtu ērti, esam centušies radīt vidi, kur vēsturiskā elegance iet roku rokā ar mūsdienu tehnoloģijām.

Melngalvju Nams

Greznais nams pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un viena no pateicīgākajām vietām reprezentatīvu pasākumu rīkošanai. Nama greznās telpas, prestižā vēsture un centrālā atrašanās vieta piešķirs īpašu svinīgumu Jūsu pasākumam, ļaujot tam kļūt par neaizmirstamu notikumu. Gadsimtiem ilgi Melngalvju nams bijis Rīgas kultūras dzīves epicentrs, melngalvju brālības un viņu pēcteču rīkotajās svinībās pulcējot Rīgas cienījamākos iedzīvotājus un viņu viesus. Atjaunots un atgriezies no drupām, šodien cēlais nams pieejams koncertu, izrāžu, svinīgu pieņemšanu, viesību, konferenču, semināru un citu kultūras notikumu rīkošanai. Ikviens pasākums, kas tiek rīkots Melngalvju nama karaliskajās telpās, kļūst neaizmirstams, jo tam piešķirta šī nama īpašā aura un Melngalvju biedrības veiksme. Jūsu rīcībā ir trīs greznas zāles – Svētku zāle, Lībekas zāle un Latviešu zāle, vēsturiskie kabineti, kas īpaši piemēroti svinīgām pieņemšanām, oficiālām līgumu parakstīšanām un banketiem, kā arī pagraba telpas degustācijām, banketiem, sanāksmēm.