Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Pasākumu Organizatori

Ieva Adamss

Es sastāvu no humora un seksa - atbilstoši pasākumam šīs divas sastāvdaļas tiek sajauktas vajadzīgajās proporcijās. 8) Es protu un mīlu: 1) vadīt pasākumus (izņemot kāzas) 2) izklaidēt dāmu sabiedrību ar stila lekcijām - nopietnām un ne tik ļoti. Valodas: latviešu, krievu, angļu - easy peasy! ;))

Ieva Lase

Ieva Lase

Klusā Diskotēka / BRUMO Silent Disco

BAUDI DZĪVI NETRAUCĒJOT APKĀRTĒJO PASAULI! Tā vienā frāzē var pateikt klusās diskotēkas būtību. Klusā Diskotēka tas ir oriģināls un revolucionārs veids kā pasniegt skaņu līdz noteiktai auditorijai netraucējot apkārtējo pasauli. Šis aprīkojums ļoti labi iederas pasākumos kur ir būtiski ierobežojumi uz skaņu pastiprinošu iekārtu lietošanu. Visa pamatā ir speciālas augstas kvalitātes bezvadu austiņas. Brumo Silent Disco tas ir mūsu lepnums jo piedāvājam labāko klusās diskotēkas bezvadu austiņu aprīkojumu Baltijas valstīs. Austiņas ir ar ļoti ērtu polsterējumu, regulējamu izmēru, individuālu skaļuma kontroli un kanālu slēdzi, kas dod iespēju klausīties vienu no trijiem audio kanāliem. Izmantojot mūsu klusās diskotēkas aprīkojumu sajutīsiet būtisku atšķirību, jo nekur nav dzirdama mūzika. Apkārt valda neliela kņada - cilvēki smejas, mēģina dziedāt līdzi populāras dziesmām kuras skan austiņās. Salīdzinot ar klasisko diskotēku Klusajai Diskotēkai ir vairākas būtiskas atšķirības. - Klusās Diskotēkas atmosfēra vairāk veicina sarunu ar draugiem jo nav nepieciešams zaudēt savu balsi, lai kliedzot kaut ko pateiktu. - Austiņās var uzstādīt sev piemērotāko mūzikas atskaņošanas skaļumu. - Iespējams patiesi izbaudīt kvalitatīvu stereo skaņu neatkarīgi kur jūs atrodaties pasākuma vietā. - Pasākumus var rīkot jebkurā vietā un laikā, jo nebūs jāsatraucas par apkārtējiem kuriem var traucēt skaļa mūzika. - Tā ir lieliska iespēja vienlaicīgi baudīt dažādus mūzikas stilus, jo vienlaicīgi vienā vietā var uzstāties trīs DJ. Austiņas ir aprīkotas ar trīs krāsu LED gaismām. Atkarībā no ieslēgtā audio kanāla austiņas izgaismojas savā krāsā. Tumsā tas ir sirreāls un nedaudz fantastisks skats. Tā kā katra audio kanāla krāsā atšķiras cilvēki var redzēt kādu kanālu klausās viņa draugi - un dīdžeji var redzēt, kas klausās viņa kanālu. - Vēl nevienā pasākumā neesam izjutuši jebkādas publikas agresivitātes pazīmes, ja salīdzina ar parasto diskotēku. Šobrīd pasākumiem piedāvājam 300 austiņu komplektus. Tuvākajā laikā tiek plānots palielināt skaitu līdz 500 austiņām.

Ballēties Prieks - pasākumu aģentūra

Pasākumu aģentūra "Ballēties Prieks" organizē un vada: *Bērnu Ballītes *Ziemassvētku pasākumus uzņēmumiem *Ziemassvētku eglītes bērnudārziem *Bērnudārza izlaidumus *Radošās darbnīcas *Izbraukuma pasākumus bērniem *Mārketinga aktivitātes lielveikalos *Auto dekorēšana *Balonu dekorācijas "Arī Tu vari kopā ar mums - jautri nosvinēt savu Ballīti!"

AJ Events SIA

Profesionāli pasākumu vadītāji ar vairāku gadu pieredzi, vadot un organizējot dažāda līmeņa un mēroga korporatīvus, privātus un publiskus pasākumus. Novadīsim un noorganizēsim: - Kāzas - Dzimšanas dienas ballītes - Vecpuišu/vecmeitu ballītes - Korporatīvos pasākumus - Privātos pasākumus - VIP pasākumus - Sporta spēles - Sporta pasākumus - Kultūras pasākumus - Promo Palīdzēsim noorganizēt arī banketu. mūziķus fotogrāfus un visu citu svētku atribūtiku un noformējumu. Noorganizēsim pasākumu jebkurā pasaules vietā! Valodas - LV, ENG, RU

CIETIE RIEKSTI

CIETIE RIEKSTI - tā ir kreatīvās domāšanas un prāta spēle, kurā satiekas jautrība un prāts! Tas ir lielisks veids kā saliedēt kolektīvu brīvā atmosfērā, pārbaudīt zināšanas un pamēģināt domāt ārpus ierastā! Mēs piedāvājam: - Loģiskās un kreatīvās domāšanas spēli jautrā un brīvā atmosfērā; - Vakara/spēles vadītāju no improvizācijas teātra, kurš izklaidē un uzmundrina dalībniekus; - Fotogrāfu, kas iemūžina vakara gaitu un spilgtākās emocijas; - Iespēju kreatīvās domāšanas un prāta spēlē ietvert jautājumus par uzņēmumu, tā darbību, tostarp, izveidojot video jautājumu; - Balvas uzvarētājiem no sadarbības partneriem. Organizējam arī tematiskos pasākumus.

Kāzu Aģentūra

Klasisko un augstākā līmeņa kāzu organizēšana jau 14 gadus vietējā un starptautiskā līmenī. Kāzu Aģentūra dibinātā 2003. gada maijā, Latvijā pirmā kāzu aģentūra un atzīta starptautiskā līmenī kā TOP 50 pasaules organizatori (vienīgie no Baltijas valstīm) iekļauti Londonas visvairāk pirktā līgavu žurnāla BRIDES izlasē. Pamata darbības virziens ir klasisko un augstākā līmeņa kāzu organizēšana vietējā un starptautiskajā līmenī: Klienta pavadīšana un kāzu organizēšana no idejas līdz pat pilna servisa organizēšanai, izpildei un kvalitātes kontrolei kāzu dienā un arī pēc tam; Unikalitāte, izmantojot vietējās un pasaules līmeņa tendences, atsekojot un sistemātiski pilnveidojot kvalitātes, servisa un sadarbības partneru nosacījumus; Ekskluzivitāte un konfidencidalitāte (ja Klients to pieprasa) gan pie kāzu scenārija izveides, gan pie servisa izpildes; Pie darba izpildes nodrošinam sadarbības partneru piedāvājumus no visas Latvijas (pasākuma vietas, dažāda līmeņa fotogrāfi, pasākuma vadītāji, mūziķi, ēdinātāji utt); Nodrošinām Klienta apkalpošanu latviešu, krievu, angļu valodā, pasākuma vadītājus latviešu, krievu, angļu, franču, itāļu, vācu, portugāļu valodās. Esam pieejami un atvērti visiem Klientiem, izvērtējot vēlamo gala rezultātu, sniedzot objektīvas konsultācijas par iespējamajiem risinājumiem un salīdzinot dažāda līmeņa budžetus attiecībā pret Klienta vēlmēm. "Mūsu dzīve ir kāzas. Mūsu veiksmes stāsts ir komanda. Mūsu pieredze ir gadiem atstrādātas tehnikas un nepārtraukta sevis, sava darba izpildes pilnveidošana. Kāzu dienas burvību cilvēki vēlas baudīt tikai vienreiz dzīvē, taču atceras to visu mūžu. Un tas mums ir pats svarīgākais uzdevums." Mēs esam atvērti komunikācijai. Piesakieties uz tikšanos un iegūstiet pilnu redzējumu par savām iespējām pirms gala lēmuma pieņemšanas. Zvaniet: +371 27531155 Rakstiet: milestiba@milestiba.lv Birojs: Bieķensalas ielā 32 (blakus t/c „Rīga Plaza”). Klientiem, kuri nedzīvo Latvijā, nodrošinām tikšanās Skype. Pieraksta laiki darba dienās no 9:00 līdz 18:00 vai vakaros iepriekš vienojoties. Brīvdienās no 9:00 līdz 14:00 iepriekš vienojoties. Sīkāka informācija: http://www.milestiba.lv/