Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Mūziķi

Elīza&Džezs

Izpildu džeza mūziku dažādos sastāvos - duetā, trio, kvartetā - būs superīgi!

Iveta Gaile

Džeza dziedātāja, kas izglītību un skatuves pieredzi ieguvusi Rīgā, Nīderlandē un ASV, Ņujorkā. Šobrīd koncertē Rīgā un iepriecinās arī Jūs ar džeza duo, trio vai kvartetu.

RIČI Baltican

Dzīvesprieks, optimisms, enerģija un jaunības maksimālisms – tieši šie vārdi visspilgtāk raksturo šarmantos un ugunīgos māksliniekus no gipsy show group "RIČI Baltican" !

DZHESKI GLOSS

Satriecoši krāšņi priekšnesumi, harizmātiski mūziķi, lieliski solisti un izcili romu mūzikas instrumentālisti. Gipsy Show Groups: "Riči Baltican", "Dzheski Gloss" un "Gipsy Princess Show" - 15 gadu profesionāla pieredze uz dažādām Eiropas valstu skatuvēm. Piedāvājam dažādas muzikāli izklaidējošas koncertprogrammas Jūsu Svētkiem. Sikāks info - sazinoties ar mums telefoniski vai rakstot uz epastu. JAUNAS koncertprogrammas! RUS - Цыганский ансамбль - это приятный сюрприз, веселое поздравление, интересное развлечение и памятный подарок для Вас и Ваших гостей.

Aivars Konutis

Esmu dziedošs ģitārists Aivars Konutis, savu uzstāšanos padaru īpaši aizraujošu sinhroni pavadot sevi gan ar ritmu, gan basa funkciju, ģitāru un pat bekvokālu. Cilvēks - orķestris. Dodu priekšroku dziesmām angļu un spāņu valodās, tāpat repertuārā ir arī dziesmas latviešu un krievu valodās. Nospēlēšu jebkurā pasākumā - kāzās, ballē, dzimšanas dienā, Jūsu restorānā vai jebkurā citā pasākumā ar savu aparatūru vai bez tās.

KARINA

Spēlēju sintezātoru un dziedu.Stils::laba mūzika atpūtai,sirdij un dvēselei.Dziesmas krievu,latviešu,citu valodas izpildīšana.

Ivars Dauksts

Basģitārists

Jazzman Sergey Boytsov

Sveiki visiem! Esmu Jazzman Sergey Boytsov, saksofonists. Spēlēju dāžādos pasakumos gan Rīgā, gan citās Latvijas pilsētās! Lounge, disco ar Djiem, romantiskā mūzika utt. Привет всем. Я Jazzman Sergey Boytsov, саксофонист. Выступаю на различных мероприятиях как в Риге, так и в других городах Латвии. Лаунж, дискотека с Ди-джеем, романтическая музыка и.т.д.

MsElita

Dziedātāja- komponiste uz skatuves ir jau vairāk kā 6 gadus. Uzstājusies kopā ar Āri Ozolu, Jāni Pitenu, Markus Gottschlich, Oskaru Račevski, Austri Kalniņu, Andri Grunti un citiem zināmiem māksliniekiem. Viņa valdzina ar savu vienkāršību gan uz skatuves gan dzīvē.

Naked Music Agency

+ Fona mūzika. + Grupas, kuras iegriezīs ballīti. + Dīdžeji, kuri liks dejot visu nakti. + Mākslinieki, kurus Tu domāji, ka nevari atļauties... + Tieši Jums uzrakstīta dziesma piem. uzņēmuma himna. + Skaņas aparatūras noma

Jenny May

• Dziedātājas Jenny May kontā ir daudzi hiti, kā arī mūzikas apbalvojumi. Dziesmas ir bijušas iekļuvušas vairāku radiostaciju klausītāko dziesmu Top 5. • Viņas trumpis ir temperaments un dziesmu daudzveidība – sākot no liriskām līdz lustīgi dejojamām. • Jenny May izpilda gan savas oriģināldziesmas, gan arī pasaulē zināmas kompozīcijas, kas apvieno dažādu paaudžu muzikālo gaumi. Dziesmu repertuārā, ko māksliniece piedāvā ir gan latviešu zināmākās ballīšu dziesmas, kā piemēram: “Bez puišiem nevar” (dziesma arī vācu valodā), “Nāk nakts”, “Es gribu vēl mīlēt” (dziesma arī vācu valodā), “Es neesmu Džeina Fonda”, “Diskžokejs”, kā arī dziesmas krievu, angļu, (“Torn” (Natālija Imbruglija), “Sleeping in my car” (Roxette), “Stand by me” (vairāki mūziķi) u.c.) un spāņu valodās (“La Bamba”, “La camisa negra”, “Levantas mi alma”u.c.)!

Māris Treijs

sax & arfa duo

Papildinam pasākumus ar romantiskām melodijām arfas un saksofona dueta skaņās.

NOTA ARTISTA

Vokāli instrumentāla mūzika. Ekskluzīvais akordeona priekšnesums. Instrumentālās un vokālas mūzikas producēšana. Mūzika dvēselei un satriecošām garastāvoklim. Jūs dzirdēsiet autora mūziku un dziesmas, populārus akordeona un vokāla skaņdarbus. Neticama atmosfēra jūsu dvēselei, kaislei un smadzenēm. Vairāk informācijas manā mājas lapā https://sinmusic.live

Ģirts Pavēnis

Spēlēju instrumentālu mūziku uz ģitāras. Repertuārā pazīstamas pop un jazz tēmas ar krietnu improvizācijas devu.

KURTS

Kurts ir viens no tiem hip hop izpildītājiem, kuru var dēvēt par šī mūzikas žanra pionieri Latvijā. Savulaik plašāku atpazīstamību guvis darbojoties apvienībā S’T’A un klausītāju sirdis iekarojis ar tādām kompozīcijām kā "Labais puika", "Manas pilsētas skati" un "Intervija". 2006. gadā sadarbībā ar Dj Krii tika laists klajā Kurts solo albums "Pilsētas leģendas", kurā iekļautā dziesma "Dziesma manai pilsētai" vēl tagad tiek uzskatīta par Rīgas ikdienas dzīves trāpīgāko atainojumu. Kurts savulaik bijis arī līderis hip hop izpildītāju apvienībai "Sekkta", kas Latvijas hip hopu aprindas satricināja ar līdz tam šim žanram Latvijā neraksturīgu pieeju. Pašlaik izpildītājs strādā pie saviem solo projektiem, bet klausītājiem piedāvā koncertprogrammu, kas apvieno ne vien populārākos S’T’A un "Pilsētas leģendu" skaņdarbus, ar kuriem uzaugusi vesela hip hop mūzikas klausītāju paaudze, bet arī apvienības Sekkta dziesmas un pēdējos gados radītos singlus.

Kaspars Pudniks un Agris Ričs

Vijoles un ģitāras instrumentāls DUETS! Čigānu un austurmu melodijas. Improvizācija Fona mūzika

THE SPARKLING 5

The Sparkling 5- pieci profesionāli mūziķi, kuri apvienojušies jaunā oriģināla sastāva kvintetā. Dzirkstošais piecinieks, kas rada mūzikas brīnumu no jautrības un līksmes līdz dvēseles pacēlumam. Mūsu repertuārā ir dažādu žanru un stilu mūzika - no klasikas līdz popmūzikai! Mūsu horeogrāfiski muzikālajos priekšnesumos ir dzirkstoša un vitāla horeogrāfija! Jūsu svētkos - kā piemēram : kāzās, ballītē vai korporatīvā pasākumā - mēs varam būt gan atbilstošs muzikālais fons, gan spilgts un dzirkstošs akcents. The Sparkling 5 sastāvs : Arnita Akmentiņa - Baritona saksofons Baiba Santa Vanaga - Alta saksofons Aivars Osītis - Trompete Lauris Zvejnieks - Trombons Normunds Everts - Bungas

Roberts Martinovskis

Saksofonists

3LIVE PROJECT

3LIVE PROJECT ir enerģisks un superpozitīvs mūziķu trio, kas radies kopā sanākot populārajam dīdžejam, radio balsij, pasākumu organizatoram un šova TV Zvaigzne finālistam – [Ex] da Bass, trompetes spēles virtuozam un maģistra grāda ieguvējam džeza mūzikas katedrā – Normundam Piesim, kā arī intuitīvās mūzikas māksliniekam – perkusionistam Eināram Latiševam. DJ + trompete + perkusijas = tā ir bauda jūsu ausīm, acīm un visam ķermenim. Projekta pastāvēšanas laikā, kas ilgst nedaudz vairāk par diviem gadiem, 3LIVE PROJECT ir uzstājušies dažādas tematikas un muzikālās koncepcijas korporatīvajos pasākumos, pilsētu svētkos, festivālos (Holi Krāsu Festivāls, 18ais Starptautiskais Ledusskulptūru festivāls, Sudraba Kaija), Arēnā Rīga, uz Origo Summer Stage, Latvijas (First, Coyote Fly, Katrīnbāde, Hauze) Igaunijas (Poseidon, Exotica, Comeback, Madhouse, Vaarikas) un Zviedrijas klubos, kā arī uz Tallink kuģiem M/S Isabelle un Romantika.

Daisy Duo

Akustiskais duets. Krisīne Ivane (vokāls), Gatis Ivans (ģitāra, vokāls). Akustiskā dueta pirmā uzstāšanās - 2012. gada 9.maijā bārā "Sapņi un kokteiļi". Koncerta repertuārā - mūsdienās radītu dziesmu kaverversijas, kā arī sen aizmirstas dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā. www.DaisyMusic.lv

Gundars Riekstiņš

Spēlēju pasākumos, kāzās, jubilejās, sarīkojumos. Populāras dziesmas dejošanai un fonam ar sintezatoriem un skaņu aparatūru. Akustiskais izpildījums ar ģitāru vai akordeonu, t.sk., koncertuzstāšanās ar citiem mūziķiem.

Ainārs Lipskis no Ludzas

Muzicēšanu sāku 1995. gadā jūnijā. Esmu muzicējis vairākās grupās: grupā "Laineri" no Nautrēniem; grupā "Fantāzija" no Ludzas; grupā "Lietus" no Pušmucovas; grupā "Jautrie zēni" no Lūznavas. Spēlēju privātus pasākumus, jubilejas, kāzas, balles.

Juris Ostrovskis un Dvinskas muzikanti

Projekts darbojas otro gadu: sniedzam koncertus, spēlējam balles, kāzas, kā arī korporatīvos pasākumus. Ir izdots debijas albums "Dzymtuo puse". Ar dziesmu "Hej bruoļ, latgalīt" esam Latvijas slāgeraptaujas gada finālisti. Par sniegumiem šlāgermūzikā esam Latgales kultūras gada balvas "Boņuks" laureāti.

Santa Šillere

Vokāliste, kura absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza vokāla nodaļu, šobrīd turpina studijas maģistrantūrā. Papildinājusi zināšanas David Linx (BE), Lisa Popeil (ASV), Lenor Helm-Hammonds (ASV), Helle Henning (DK), Peter Hertmans (BE), Lorenz Kellhuber (DE) meistarklasēs, kā arī Erasmus programmas ietvaros studējusi Karola Šimanovska Katovices Mūzikas akadēmijā profesores Annas Gadt klasē. Piedalījusies Birštonas Jazz festival (LT), Saulkrasti Jazz (LV), Girls Power in Jazz (DK), "Voicingers 2019" (PL), rokoperā "Lāčplēsis", kā arī fināliste starptautiskajā džeza vokālistu konkursā "Riga Jazz Stage 2019". Aktīvi muzicē dažādos sastāvos, izpildot džezu, savas oriģinālkompozīcijas, populāro mūziku, kā arī iemīļotas melodijas jaunā skanējumā. Uz tikšanos svētkos!

Duo Carousel

Duo Carousel ir balss un ģitāras duets, kas piedāvā plašu repertuāru džeza noskaņās. Ar lielu mūzikas mīlestību, kaislību un brīvību duets izpilda dažādu laiku skaistākos skaņdarbus no pagājušā gadsimta 20. gadiem līdz pat mūsdienām.Mūziķu sastāvam ir iespējamas variācijas, pielāgojot to konkrētā pasākuma formātam. Iespējams gan balss un ģitāras duets, gan uzstāšanās paplašinātā mūziķu sastāvā.

Iluta Alsberga

Daudzi no jums Ilutu Alsbergu atpazīst kā vienu no trio „ Limonāde” dalībniecēm . Meitenes kopā koncertējušas ar spilgtākajiem Latvijas mūziķiem kā Maestro Raimonds Pauls, grupa „Prāta Vētra”, Dons, Gustavo, Intars Busulis, Normunds Rutulis, Linda Leen, Ieva Kerēvica u.c. Ilutai izveidojusies ilgstoša sadarbība ar Jāni Stībeli un Laimu Vaikuli. Pēc konkursa Supernova ‘2016, kurā Iluta Alsberga piedalījās ar savu un Jāņa Stībeļa kopdarbu, dziesmu On Hold, par viņu kā par ļoti talantīgu solodziedātāju sāka runāt arī aprindās, kas līdz šim viņu bija manījušas tikai aiz līdervokālistu mugurām. Dziedātāja jau divas sezonas atpazīstama arī kā TV šova “Mana Dziesma” soliste.Iluta JUMS piedāvā savu koncertprogrammu, kuras pamatā izpildīs pasaules slavenu hitu kaverversijas, kā arī oriģinālkompozīcijas. Bieži dziedātāju salīdzina ar PoP karalieni Madonnu un pievilcīgo Kylie Minogue, kuru ietekme ir baudāma arī Ilutas koncertpriekšnesumos.

Patrisha

Esmu dziedātāja un aktrise, dziesmu autore, multfilmu balss, kas papildina manu mūziķes ikdienu. Uzstājos kopā ar savu pavadošo grupu - bungas, ģitāra un basģitāra.

EDGARS KREILIS

Edgars Kreilis ir enerģisks un pozitīvām emocijām pilns mūziķis. Pazīstams arī kā ''X-Faktora'' meiteņu mīlulis. Mūziķis ir piedalījies vairākos TV šovos - ''X-Faktors'', „Koru kari 3”, „Sanāciet, sadziediet”, „Dziedošās ģimenes”, ''Supernova'' u.c. Edgars Kreilis raksta arī savu mūziku, jo ar klausītājiem vēlas dalīties ne tikai ar pasaulē iemīļotām melodijām, bet arī ar savām, kuras tapušas balstoties uz dažādām emocijām un piedzīvojumiem. Sapņu skatuve uz kuras vēlētos nokļūt ir ''Eirovīzijas'', pārstāvot Latvijas godu. Tas būtu liels sasniegums un, lai varētu sasniegt iecerēto, mūziķis zina, ka jāiegulda daudz darba un laika, tāpēc nepārtraukti mācās un strādā, lai ieguldītais darbs atmaksātos. Edgara moto ir „Es nekad nezaudēju! Es vai nu uzvaru, vai nu iemācos ko jaunu!”

Jānis Irbe

Spēlēju klavieres un dziedu latviešu, franču, angļu repertuāru. Spēlēju klasiku, džezu, popmūziku. Ir savs pārvietojams, skaists (digitāls) flīģelis Yamaha GP565. Sava skaņa. Sava gaisma. Ja publika ir aktīvi dziedātāji, ņemu akordeonu, eju viducī un raujam vaļā. Vislabākais pielietojums man būtu sākot no ar vienu ausi klausāmas fona mūzikas līdz ar abām ausīm klausāmam koncertam. Pa vidu pāris stundas dejas ar dāmu vakarkleitā pie Frenka Sinatras stila mūzikas. Atmosfēra: labs vīns, sveču gaisma, klusinātas sarunas... Sadarbojos ar dziedātājiem: klasiskie: Trīs Tenori. Miervaldis Jenčs. Nauris Puntulis. Guntars Ruņģis Baiba Renerte Madara Dziedātāja Popmūzika, džeziņš: Ineta Rudzīte Laimis Rācenājs Inese Ērmane Sigita Jevgļevska Saksafonisti: Ivars Bajaruns Zintis Žvarts Artis Gāga Indriķis Veitners Deniss Paškevičs Raivo Stašāns Gints Pabērzs Uldis Veigurs Edgars Kārkliņš Vijolnieki: Raimonds Ozols Helēna Vaļiniece Gidons Grīnbergs Uģis Pētersons Ģitāristi: Ingus Feldmanis Linards Šveklis Jānis Bērziņš (no Dona)

Anete Kotoviča

Anete dzied kopš sevi atceras! Visiem māksliniekiem pienāk tāds brīdis, kad tie ar savu mākslu un talantu vēlas dalīties ar citiem, Parādīt un ļaut vērtēt to apkārtējajai sabiedrībai. Kopā ar saviem domubiedriem Anete gatava dot sevi citiem - mūziku, prieku un emocijas.

Lady Jazz Duo

Eliāna Sanda Veinberga (vokāls) un Māra Bula (ģitāra) savu sadarbību aizsāka 2017.gada rudenī. Ar lielu mīlestību pret jazz, soul un r&b mūziku abas lēdijas piešķir atpazīstamiem skaņdarbiem elegantu skanējumu.

Kvalitatīva mūzika Jūsu pasākumam. Sintezātors + vokāls.

Kvalitatīva mūzika Jūsu pasākumam. Sintezātors + vokāls. Spēlēju tematiskos vakarus, pasākumus, ballītes, dzimšanas dienas u. c. Cenas vienmēr elastīgas un piemērotas katra klienta iespējām. Repertuārā ir dažādu stilu mūzika- latviešu, krievu un angļu. kantrī, pop, roks, rock’n’roll u. c Protams, nospēlēšu kādu dziesmu, kas Jums ir īpaši tuva, par to iepriekš vienojoties. Pasākumu nodrošinu ar kvalitatīvu skaņas un gaismas aparatūru. Spēlēju 4 taimus, pasākums ilgst ~5h. Spēlēju visā Latvijā! Sīkāks info sazinoties. Demo ierakstus iespējams noklausīties manā youtube kanālā, facebook, vai draugos mūzikas sadaļā - Sandis Grava.

Sax & Martini

1. Saksofons Jūsu jubilejā, birojā, zem balkona vai pie baznīcas. Ar vai bez pavadījuma. Arī Jūsu mīļākās melodijas. 2. Mūzika dejām, un ballītēm ar solistēm vai DJ pakalpojumi ar aparatūru un gaismām.

Valerijs

Akustiskā ģitāra, vokāls nelielā kafejnīcā vai lielos pasākumos. Ir iespējams duets, trio vai kvartets.Tikai profesionāli izpildītāji . Jazz.Blues.Pop.Rock.Latin.Country. World Hits(Eng.Lav.Ru) Visā Latvijā un Eiropas Savienībā.

Inga Karpiča, mierpilnas tautasdziesmas, koncerts

Mūzika mieram, dvēseliskas latviešu tautasdziesmas

Music Breeze

Akustiskā mūzika, romantiskam vakaram. Dziesmas latv. angļu val. Vokāls + ģitāra vai Vokāls +klavieres

Edgars Jass

Patīkama atmosfēra, atpazīstamas melodijas un viegla fona mūzika

Sandris Dubovs

Mūziķis no Valmieras, kas piedalījies šovā Koru kari. Ar grupu Priekšnojauta muzicējam ballītēs, kāzās, jubilejās, banketos. Sastāvs: Sandris Dubovs balss, trombons; Igors Elksniņš taustiņi, vokāls; Rūdis Dambrovs ģitāra, vokāls Vilnis Daņiļēvičs taustiņi vokāls.

Rūta Dūduma

Rūta Dūduma – vairāku starptautisku konkursu laureāte, vokālās grupas FRAMEST soliste, muzikālās apvienības „Vintāža’’ soliste. Savas spējas Rūta pierādījusi, iegūstot 1.vietu džeza vokālistu konkursā „Nomme Jazz” Igaunijā (2013), iekļūstot Riga Jazz Stage finālā (2014), piedaloties televīzijas šovos „Latvijas Talants-2” (2008), Koru Kari-2 (2009), Dziedošās Ģimenes-2 (2010), „Mana Zelta Dziesma” (2011), Eirovīzija 2012. un 2013. gadā, kā arī uzstājoties prestižos festivālos - Kaunas Jazz (Lietuva), Turku Jazz (Somija), Juu Jaab (Igaunija), Rīgas Ritmi (Latvija), Jazz ’n Chisinau (Moldova), Csiki Jazz (Rumānija) u.c., ieguvusi 3.vietu televīzijas šovā “Izklausies Redzēts-3”(2016). Absolvējusi Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, Rūta aktīvi muzicē vokālajā džeza grupā FRAMEST, piedalās dažādos teātra, mūziklu iestudējumos, kā arī pasniedz vokālās nodarbības. Jaunā dziedātāja guvusi neatsveramu pieredzi, sadarbojoties ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem - Raimondu Paulu, Intaru Busuli, Andri Ērgli, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Jolantu Gulbi, Lauri Reiniku, Raiti Ašmani u.c.

MADARA

Čelliste, dziedātāja un dziesmu rakstniece Madara Fogelmane, plašāk pazīstama ar skatuves vārdu MADARA, ir studējusi ārzemēs vairākus gadus un nupat atgriezusies mājās Latvijā ar debiju lielajā tv šovā Supernova, un aizkustinot tautu ar sevis sacerēto un filozofiska rakstura sakomponēto dziesmu "Esamība",kas ir guvusi lielo atsaucību ārzemēs un Latvijā teju aizkustinot katru otro klausītāju. Bet tas nav viss ar ko Madara izceļas, viņa pati sacer savu orģinālmuziku, kuru izpilda gan spēlējot čellu, gan arī dziedot, apburot ar savu gaišo, trauslo dvēselisko toni balsī un čellā, kas saplūst perfektā harmonijā. Madaru ir iemīļojuši daudzi pāri, kas precas un tieši kāzu ceremonijās viņas izpildījums aizkustina gan laulāto pāri, gan viesus un sniedz neaizmirstamas emocijas jebkuram klausītājam. Ar savu klasisko repertuāru un akadēmisko pieredzi viņa spēj izpildīt un rakstīt aranžijas skaistajiem čella skaņdarbiem solo un instrumentālajai mūzikai. Madara izceļas ar savu daudzpusīgo dabu, un atvērto skatījumu uz lietām, nenorobežojoties no konkretiem žanriem, bet atstājot vietu muzikas radošumā un klausītāja velmēm. Pati aizraujas arī ar tautas un folka mūziku, kuram līdzīgā stilā arī pati sacer dziesmas latviešu un angļu valodā. Vokālā mūzika vai instrumentālā, šai čellistei nav šķērslis, viņa iespējams ir tieši tas ko esat iztēlojušies intīmai kāzu ceremonijai vai ekstravagantam pasākumam. Ar dvēseli mūzikā - MADARA.

Midnight Tune (Prāta Vētra tribute)

Prāta Vētras tribute band un satriecošais Armands Lozinskis - Renāra Kaupera balss dubultnieks ar grupu pārsteidzošā Prāta Vētras skanējumā. Kurš gan nesapņo par lielisku gaisotni savos svētkos? Mēs - grupa Midnight Tune jeb Pusnakts Skanējums priecāsimies būt par šo svētku daļu un veidot tās noskaņojumu. Vai tās būtu kāzas, balle, dzimšanas diena, plašāks pasākums visai pilsētai, skaļš un aktīvs jeb kas pavisam maigs un romantisks - mēs parūpēsimies par visatbilstošāko noskaņu un piepildījuma sajūtu katram apmeklētājam. Grupas solists Armands ir zināmais RENĀRA KAUPERA balss līdzinieks, kas klausītājos izraisa pārsteigumu un smaidu ar katru nākamo dziesmu. Līdz ar to piedāvājam plašu Prāta Vētras repertuāru, kā arī jūsu mīļākās latviešu un ārzemju dziesmas. Pielāgojoties pasākuma atmosfērai, piedāvājam akustisku skanējumu mazākā sastāvā vai arī visu piecu dalībnieku sastāvā - attiecīgi arī variēs izmaksas un atradīsim jums piemērotāko skanējumu.

Annemarijas Moisejas Jazz duo

Annemarija Moiseja(vokāls) un Māra Bula (gitāra) radošo sadarbību uzsāka 2017. gada nogalē. Meitenes izpildītājmākslu apguvušas Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļā, kā arī papildinājušas savas zināšanas un iemaņas dažādos festivālos un meistarklasēs. Šobrīd paralēli šim muzikālajam projektam dāmas aktīvi sadarbojas ar vairākiem mūziķiem – Gray Velvet Trio, Vintāža, Mcorķestris, Raimondu Paulu, Aivo Oski un citiem. Šī duo sastāva repertuāru sastāda džeza, populārās mūzikas un r&b skaņdarbi, kas muzikāli papildinās saulainas vēlās brokastis, spirdzinošu vakaru ar dzērieniem un sarunām, kā arī ģimenes svētkus, kāzas un citus skaistus notikumus. Un mūs var dzirdēt: https://m.youtube.com/watch?v=q9W61Nua2HE

Gundars Riekstiņš

Mūzika pasākumam, ballītei, jubilejai vai kāzām. Arī kā fona mūzika. Pavadījums ar sintezatoru, ģitāru vai akordeonu. Populāras dziesmas latviešu, angļu valodā. Arī konertprogrammas.

GITAKO

Piedāvājam muzikālo noformējumu dažādos publiskos pasākumos - profesionāls akordeonists , bundzinieks un ģitārists spēlēs populāras klasiskās džeza melodijas fona mūzikai, kā arī latvisku deju mūziku solīdos svinību un korporatīvos pasākumos. Nodrošinām arī kvalitatīvu apskaņošanas aparatūru un gaismas.

akordeoniste Evita Dūra

Profesionāļa akordeoniste atskaņo franču šansonus, retro, tango, klasiku un akadēmisko mūziku. Visa informācija un ierakstu paraugi mājaslapā akordeons.lv