Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Koncertprogrammas

Vita Baļčunaite

Pēc izglītības ir kino un dramatiskā teātra aktrise. Vada pasākumus latviešu un krievu valodās. Ir vairākas solo un dueta koncertprogrammas ar repertuāru gan no latviešu komponistu, gan cittautu mākslinieku daiļrades, kuru attiecīgi pielāgo konkrētā pasākuma tematikai. Vada publiskās runas meistarklases.

Gipsy Princess Show 2017

Starptautisks projekts - mūzikls "Gipsy Princess Show"

Laimas Muzykanti

Etnoroka grupa "Laimas Muzykanti" spēj iepriecināt visu gadagājumu klausītājus ar jestru mūziku vasaras atklātajās skatuvēs un jēgpilnu noskaņu koncertzālēs aukstajos gada mēnešos. Grupas koncertu, festivālu un TV šovu pieredze ir veidojusies kopš 1995. gada. "Laimas Muzykanti" ir uzstājušies ASV, Kanādā, Austrālijā, Japānā, Turcijā, Uzbekistānā un vairumā Eiropas valstu. Repertuāra pamatā ir mūsdienīgi izpildīti folkloras materiāli, kā arī Pasaules mūzika, taču, pateicoties mūziķu profesionalitātei, ansamblis veic arī pavadošās grupas darbu dažādos pasākumos.

Markus Riva

www.markus-riva.com

Noras Bumbieres fonda koncerti

Noras Bumbieres fonds darbojas jau 10 gadus, NB fonda koncerti atšķiras ar to, ka uzstājas nevis viens Latvijā zināms mākslinieks, taču vesela mākslinieku grupa dzīvās mūzikas pavadībā, kā piemēram mūsu koncertos uzstājas Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ira Krauja, Rūta Dūduma, Emīls Balcers, Sabīne Berēzina, Samanta Tīna un daudzi citi Latvijā zināmi mākslinieki, kuri piedalās ik gadu rīkotajos koncertu izbraucienos pa visu Latviju.

Dziedinošais mantru vakars

Uzdāvini savai Dvēselei harmonizējošu vakaru, sadziedot mantras! Vakaru vada etnomūzikas izpildītāja Inga Karpiča kokles pavadībā. Skandējot mantras noskaņosimies uz sirds vibrācijām, nomierināsim prātu pēc garas darba nedēļas un sagatavosimies jaunai. Mācīsimies sajust sevi, sajust savu būtību, sajust to, ka esam daudz vairāk kā ķermenis. „Mūzikai piemīt spēja pārcelt Tevi no prāta uz sirdi, neatkarīgi no tā, vai esi uz garīgā ceļa vai arī ne, jo mūzika ir Dieva valoda”. Mantras ir seni dziedājumi, kuru pirmsākumi meklējami ap 5000 gadu tālā senatnē Indijā. Tie ir svēti teksti ar ierakstītiem simboliem, ietērptiem skaņās, zilbēs un vārdos. Mantru iedarbība ir ļoti harmonizējoša visiem mūsu smalkajiem ķermeņiem, kas savukārt labvēlīgi iespaido arī mūsu fizisko ķermeni, uzlabojot veselību un pašsajūtu. Šī skaņas vibrāciju enerģija tiešākajā mērā ir Dievišķa Beznosacījumu Mīlestība, kurai šķēršļu nepastāv. Tā dziedē, veldzē, attīra, sakārto, attīsta pašapziņu un mazpamazām liek sajust, ka visi esam viens vesels,-saistīti. Skaista Dāvana Tev svētkos! :)

Manā varā

Bet vārdi smaržo, aug un zied, Un te tu esi manā varā (Vizma Belševica) Jānis Lūsēns un Ineta Rudzīte dziesmu ciklā ‘’Manā varā’’ "Man šodien gribas dziedāt par patiesām jūtām , kas mīt sirdī jau pieaugušai sievietei. Gribu dziedāt par mīlestību  visās tās krāsās, un nebaidīties vārdos ne no sāpēm ne skumjām, ne pārdzīvojumiem, tikai tāpēc vien, ka šodien  modē ir tikai viss pozitīvais. Manuprāt ir nežēlīgi atņemt cilvēkam ko tik skaistu, kā gaišas skumjas, vai to nepieciešamās vientulības devu, kas  palīdz atšķirt īsto no uzspēlētā un lētā. Domāju, ka periods, kad centos dziedāt, kā maza meitene ir jau pagātnē. ‘’ Tā saka dziedātāja Inteta Rudzīte, kura kopā ar komponistu Jāni Lūsēnu aizsāk muzikāli pilnasinīgu , dzejas, dzīves un mīlestības dzīlēs uzietu dziesmu ciklu ‘’Manā varā.’’ Mūsdienu latviešu sieviešu dzejas zelta izlase kļuvusi par iedvesmu jaunajām Jāņa Lūsēna dziesmām. No Vizmas Belševicas līdz Annai Rancānei un Annai Auziņai, no Astrīdes Ivaskas, Veltas Sniķeres, līdz Mārai Zālītei un Liānai Langai. Komponists pats teicis- ‘’Es vienmēr esmu iemīlējies. Vai arī ceļā uz iemīlēšanos.’’ Tieši šīs sajūtas palīdzējušas viņam saprast sievietes varu, sievietes, kura var būt gan mūza, gan dieviete, gan amazone, gan būrēja. Gluži, kā to savos vārdojumos apliecina mūsdienu dzejas granddāmas. Inetas Rudzītes samtainajai un poētiskajai balsij īpašu pieskārienu devusi Islande, kas uzticējusi Inetai savas valsts goda konsules amatu Latvijā. Islandes dzejniece Vilborga Dagbjartsdotīre uzrakstījusi skaistu līdzību par mīlestības varu pār nāvi savā dzejolī ‘’Dzeltenās narcises’’ Nākošā rītā nāca sievas raudāt pie kapa. Un redzi: Viņas atrada dzeltenus ziedus, nakti saplaukušus. Tātad tomēr pavasaris. Tieši to apliecina Inetas Rudzītes un Jāņa Lūsēna jaunais dziesmu cikls ‘’Manā varā’’- sieviete ir dzīvība , un mīlestība ir stiprāka par nāvi.   Dziesmas tiek tulkotas un tiks iedziedātas Ziemeļvastu valodās. (Divas zviedru, četras islandiešu un pa vienai igauņu, lietuviešu, norvēģu, dāņu, somu valodās) Ir paredzēts, ka koncertos piedalīsies arī Nora Ikstena (atlasīja dzeju šim projektam) ar saviem eseju lasījumiem. Tērpi koncertam tiek darināti kopā ar izcilo lina mākslinieci Laimu Kauguri. (Koncerttērpi ir jau praktiski gatavi). Mūziķu sastāvs akordeons Kaspars Gulbis, čells Māris Ziemelis, vijole Aleksejs Bahirs, sitamie instrumenti Harijs Gūtmanis, ģitāra/bass Jānis Lūsēns Juniors, klavieres Jānis Lūsēns.

"La vie en rose" franču programma

Ineta Rudzīte franču solopgrogrammā – ar nosaukumu „La Vie En Rose”. Kad tu skaties uz mani, kad tu turi mani savos apskāvienos, kad tu runā ar mani par mīlestību, es redzu dzīvi rožainā gaismā. Tik skaistus vārdus izdzied Edīte Piafa šajā dziesmā.  Repertuārā iekļautas populāras dziesmas no franču zelta repertuāra (Edith Piaf, Dzo Dasen, Dalidas, Laras Fabianas, Mirejas Matje u.c.). “Franču šansoni ir viens no iemesliem, kāpēc vēlējos apgūt franču valodu. Jo katra dziesma izstāsta kādu stāstu, kas skar ikvienu no mums. Stāstu par nelaimīgu vai galvu reibinošu mīlestību, skaistu satikšanos vai skumju šķiršanos. Šos stāstus arī izdziedu savos koncertos” – tā saka pati Ineta Rudzīte. „La Vie En Rose” - ir ne tikai koncerts. Vakara gaitā būs iespējams vairāk uzzināt par franču šansonu vēsturi, kā arī vairāk iedziļināties dziesmu tekstu nozīmē. Tāpat īpaši piedomāts par tērpiem un scenāriju, lai klausītāji, sēžot burvīgā restorāna gaisotnē pie galdiņiem, spētu izjust Francijas šarmu.

Māra Zustrupa

organizēju Noras Bumbieres fonda darbu: koncertus, konkursus

Dvēseles Dziesma

“Dvēseles dziesma” - saviļņojošākās Dvēseles dziesmas par mīlestību, dueta izpildījumā kopā ar komponistu un pianistu Jāni Ķirsi. Šī programma jau izskanējusi Durbes un Vecumnieku baznīcās, turpina ceļu pie klausītāju sirdīm un dvēselēm.

M/A "Vintāža" koncerts

Krāšņa koncertprogramma ar pagājušā gadsimta otrās puses latviešu estrādes spožākā simbola muzikālajām restaurācijām. koncerta sastāvs - ritma grupa, pūtēji, stīgas, backvocal, solisti - Ginta Krievkalna, Rūta Dūduma

Riči

"Riči"