Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Kempingi

Kempings "Melnsils"

Mēs atrodamies pašā jūras krastā. Pavadi laiku pie mums ar draugiem vai romantiskā kompānijā, jo pie mums iespējams tik daudz kas – nakšņo jau par leģendu kļuvušajās mucu mājiņās vai uzcel savu telti kempinga teritorijā. Baudi klusumu un dabas klātbūtni vai atpūties aktīvi – tā ir Tava izvēle, jo iespējas ir dažādas. Vēro saullēktu jūras krastā vai dodies uz Slīteres takām vērot putnus. Baudi pirtspriekus mūsu mīlīgajā pirtiņā. Uzrīko pikniku vai sporta izklaides - izmēģini mūsu izveidotos maršrutus pastaigām, velo izbraucieniem vai nūjošanas priekiem, dodies piedzīvojumā ar laivām un kajakiem pa jūru un Melnsila upi; uzrīko volejbola, galda tenisa, novusa vai šautriņu mačus. Rudenī izmanto bagātīgos Kurzemes mežus – sēņo un ogo.

Četri vēji | Kempings

Koka nojume ar galdiem 300 personām; Sporta laukumi (2 futbola, 2 volejbola, 1 basketbola); Skatuve; Bārs; Peldvieta; Telšu vieta; Ugunskura vietas; Autostāvvieta; Koplietošanas dušas, tualetes; Šķēršļu josla; Pie teritorijas piekļaujas veisnīca - restorāns "Četri vēji".

Jaunzāģeri

Ja esi cilvēks, kas meklē atpūtu neskartā dabā, tad esi nokļuvis pareizajā vietā. Ainavas, koku un augu smarža, un dažādu putnu skaņas Jaunzāģeru teritorijā ir ikdiena. Jaunzāģerus ir iecienījuši ne tikai atpūtnieki ar ģimenēm, bet arī vairāki lieli uzņēmumi, kas vēlas pavadīt savu bīvo laiku kaut kur nostāk no ikdienas. Klausoties Jūsu vēlmēs, mēs ar katru gadu cenšamies veikt labiekārtošanas darbus, lai Jūsu atpūtu padarītu vēl kvalitatīvāku, netraucētāku un komfortablāku. Labiekārtots kempings ar piknika vietām netālu no Siguldas. Piedāvājam laivu un plostu nomu, melno pirtiņu, karsto kublu, telšu vietas un kempinga mājiņas.