Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Grupas

Los Pulidos

Grupa Los Pulidos ir starptautiskas pieredzes bagāžas, vīrišķības un neaizmirstama vokāla apvienojums, kas klausītāju iepazīstina ar jaunu sajūtu gammu. Los Pulidos izpilda pasaulē populārus hitus ne tikai angļu un spāņu valodās, bet arī franču un itāļu mēlēs.

Jammee Band

JAMMEE BAND-Viena no enerģiskākām Cover-band grupām, kas apvieno 6 profesionāļus mūziķus. Savā repertuārā iekļauj populārākos pasaules hitus, evergreen klassiku gan pop ,rock, disco žanrā. Grupa ar savu plašo repertuāru spēj apmierināt jebkura klausītāja muzikālās vēlmes, izpildot dziesmas dažādos stilos un dažādās valodās-angļu, krievu, latviešu. JAMMEE BAND augsti novērtē un izvēlās savam muzikālajam noformējumam gan Tallink kruīzu kuģi, gan pasākumu organizētāji, firmas, restorāni, klubi. Grupas sastāvs: Alise Kante& Edijs Šnipke- vokāls Māris Elksnis-taustiņi Mārtiņš Burkevics-bass Jānis Kalniņš-ģitāra Edijs Šimiņš-bungas Ar savu pozitīvo, kvalitatīvo un oriģinālo grupas skanējumu, JAMMEE BAND iedegs dzirksteli Jūsu pasākumam.

Alise Kante N'Wonders

ALISE KANTE N'WONDERS piedāvā gaumīgu, pozitīvu mūziku ar džeza skanējumu, kas būs piemērota gan svinīgiem pasākumiem, koncertam vai dejām. Par grupas sastāvu; Soliste-Alise Kante, kuras ēteriskā, un gaisīgā daba ar dzīvesprieka mirdzumu mijās ar tikpat juteklisku, izjustu krāsu un nianšu bagātu mūzikas valodu, kuru ir vislielākais baudījums izteikt kopā ar lielisku, profesionālu džeza mūziķu sastāvu: Toms Rudzinskis -saksofons, (Āris Ozols-ģitāra,) Atis Andersons-taustiņi Staņislavs Judins-kontrabass Jānis Jaunalksnis-sitaminstrumenti Mūzikas programma ir tikpat krāsaina un daudzpusīga, cik mūziķi paši, sarežģītām džeza harmonijām mijoties ar vieglām skanīgām melodiskām līnijām un brīvu improvizāciju. Programmā džeza klassika, populāri un iemīļoti hīti jaunā skanējumā, kā arī oriģinālkompozīcijas džeza odziņu latviešu valodā.

The Swamp Shakers

Grupa THE SWAMP SHAKERS ir apvienojušies aizrautīgi un talantīgi mūziķi, kurus vieno vēlme kompetenti spēlēt mākslinieciski augstvērtīgu mūziku, kas pašiem patīk, tādējādi radot prieku sev un klausītājiem. Ansamblis iezīmējas ar savu īpašo muzikālo un krasi izteikto stilistisko tēlu. „Mēs spēlējam gan pašu komponētas dziesmas, gan 50. gadu klasiskā rockabilly skaņdarbu interpretāciju, gan arī nedaudz no tradicionālā rhythm’n’blues, swing, country un hillbilly ar svaigu, mūsdienīgu skanējumu un jautru, enerģisku, emocionālu un atraktīvu skatuves sniegumu. Turpinot Pita Andersona iesākto, vēlamies Latvijā popularizēt rockabilly un gribētu, lai arī šeit, tāpat kā lielākajā daļā Rietumu valstu, ir attīstīta rockabilly kultūra un kustība!" “The Swamp Shakers”spēlē trijatā kopš 2015. gada aprīļa un jau kļuva par pieprasītu grupu Latvijā un ārzemēs. Latvijā grupa regulāri uzstājas Latvijas 1. rokkafejnīcā, kazino “Olympic”, “Egle”, “Ala” un citos klubos. Eiropā uzstājas Holandē (Terschelling Rock’n’Roll Festival, Franeker Rock’n’Roll, Zaltbommel Bank Holiday Meeting, Hoorn Rock’n’Roll), Francijā (Rockin’ Retro, Aurillac Festijump, Bethune Retro), Lielbritānijā (Starfighter Rock’n’Roll Club, Rockin’ Sundays at the Foresters), Beļģijā (Cowboy Up), kā arī regulāri Iganijas labākajos klubos (Chicago 1933, Amigo, Scotland Yard). Visur par grupu ir vislabākās atsauksmes, bieži grupa tiek nosaukta par festivālu jaunatklājumu. “Your band was fantastic and you all made a great performance!” “You Guys need to come to the States!”… “Would like to be featuring your songs on my live stream music show”… “The Swamp Shakers” turpina saņemt jaunos uzaicinājumus un 2017. gadā grupa jau ir apstiprināti koncerti festivālos un klubos Francijā, Holandē, Igaunijā un Lielbritānijā.

Deja Vu

Dažādas populārās mūzikas pērles dueta Deja Vu izpildījumā lieliski iederēsies jūsu pasākumā.

DVINES

Jūsu pasākumiem piedāvājam dažāda formata programmas: - akustiski; - elektroniski; - ar pilno grupu; - ar DJ; Uzstājamies gan kāzās, gan korporatīvajos pasākumos. Sīkāk par repertuāru un formatu uzzini, sazinoties ar mums. PAR DVĪNĒM: "Dvines" ir dvīņumāsu duets. Māsas ir savas oriģinālmūzikas autores un izpildītājas. Duets zināms arī pateicoties sadarbībām ar vairākiem deju mūzikas producentiem. Eksperimentējot ar dažādiem mūzikas žanriem un stiliem, "Dvines" vairāku gadu garumā ir izdevušas dažādus singlus un mūzikas videoklipus angļu valodā. Mūzikas klips singlam "Moon" 2012. gadā nominēts "Latvijas Mūzikas Gada Balvai". Pēc lēmuma paņemt pauzi mūzikālajā darbībā uz ilgāku laiku un atrast savu unikālu skanējumu, "Dvines" ir atgriezušās ar debijas EP "Solid Colors", kura singli ir izskanējuši Eiropas radiostacijās un ar kura palīdzību plānots nostiprināties elektroniskās deju mūzikas žanrā.

ALMOST FAMOUS

Kavergrupa, izpilda pasaules hītus oriģinālā skanējumā - sākot ar samtaino Sinatras klasiku līdz labākām 70., 80. un 90.gadu disko dziesmām, kā arī moderniem deju hītiem. 6 profesionāli mūziķi, vokālistes - DVĪNES Jūsu pasākumiem piedāvājam divus lieliskus sastāvus: - PILNA GRUPA (6 mūziķu sastāvs: 2 vokāli + taustiņi + bungas + ģitāra + bass ģitāra) Lielisks variants jautrām ballītēm. Repertuāra dināmiku veidojam augošā secībā, sākumā atvēlot laiku romantiskām pāru dejām un mierīgām sarunām, spēlējot liriskas balādes, turpinot vakaru ar jestrākām disko hītiem jautrai ballītei. - AKUSTISKI (4 mūziķu sastāvs: 2 vokāli + taustiņi + perkusijas/ģitāra) Lielisks vairants mierīgākiem pasākumiem. Repertuāru pieskaņojam mierīgām sarunām, spēlējot džeza standartus, bossa nova un citus fona mūzikai, intīmai atmosfērai un lenām dejām atbilstošus žanrus.

Raidersband

Grupa Raidersband (ex. Jautrais Dzirnavnieks) spēlē jebkurās Jūsu izvēlētās viesībās brīvā dabā vai telpās. Grupas sastāvs: Aivars Konutis - vokāls, akustiskā ģitāra Andžejs Grauds - bungas, sitamie instrumenti Ingars Viļums - basģitāra Uldis Beitiņš - elektriskā ģitāra

B&B Duo

Skaista mūzika skaistiem pasākumiem. Duetā B&B apvienojušās divas džeza un populārās mūzikas izpildītājas - ģitāriste Māra Bula un vokāliste Elīza Baķe.

Sunnyville

Sunnyville ir instrumentāls sastāvs, kurš izpilda pasaules hitu kaverversijas jaunā skanējumā. Mūsu mērķis ir radīt mūziku, kura ir visiem zināma un pazīstama, bet spēj aizraut ar jauniem instrumentācijas risinājumiem, piešķirot tai citu enerģiju. Kā zināms, viss jaunais ir labi aizmirsts vecais, tādēļ muzikālos meklējumus uzsākām ar mums pašiem tuvākajiem pasaules hitiem, taču mūsu sešotne ir atvērta jauniem izaicinājumiem un iespējām - repertuārs tiek regulāri papildināts ar aktuāliem skaņdarbiem.

Miks Galvanovskis

Esmu 18 gadus jauns mūziķis no Jelgavas. Ar mūziku nodarbojos jau sen, bet nopietnākā līmenī tikai pēdējos gadus. Šobrīd mūzika ir mana ikdiena, jo sākot to darīt profesionālā līmenī, sāku mācīties arī augstskolā par šo tēmu. Esmu aktieris "Latvijas Jaunatnes teātris" sastāvā, spēlējot muzikālās izrādes. Šo gadu laikā man ir bijuši vairāki sastāvi, bet šobrīd pavadošais sastāvs ir spilgti puiši, pedagogi no Jelgavas. Elektriskā ģitāra- Paulis Straume, Basģitāra- Ilvars Vītoliņš, bungas- Toms Kagainis un vēlviena elektriskā ģitāra- Mikus Ģērmanis. Pats esmu vokālists, bet uz lielākiem koncertiem vai pasākumiem palīgā ņemu arī jauno mākslinieci Patrishu. Spēlējam visdažādāko repertuāru, bet pamatā tās ir visu laiku labākās popmūzikas un roka dziesmas mūsu apdarē. Dziedam Latviešu un angļu valodā. Uz katru pasākumu iespējams sarunāt sev vēlamo sastāvu! Sākot no akustiska koncerta vienam un beidzot ar sešu cilvēku jaudīgu priekšnesumu!

TirkizBand

Vai Tev ieplānots korporatīvais pasākums, kāzas, ballīte utml.? Atstāj muzikālo noformējumu un ballītes jautrību mūsu ziņā. Dodies ceļojumā no disko līdz rokam, no Latvijas hitiem līdz pasaules balādēm. Dziedam angļu, latviešu, krievu valodā. Lieliska mūziķu komanda (līdz 6 cilvēku - dzīvajam - sastāvam) iekurinās jebkuru deju grīdu. Nodrošinām skaņu, gaismu un - papildus vienojoties - arī Vinila plašu DJ un pasākuma vadīšanu. Droši zvani, raksti un tiekamies! Vairāk info (video, foto) - www.tirkizband.lv

Justin3

Talantīgajam Lietuvas mūziķim Justinam Stanislovaitim mūzika ir visa viņadzīve. Jau kopš 12 gadu vecuma mūziķis komponē un kopumā irsarakstījis vairāk kā 50 skaņdarbus ar kuriem piedalījies dažādos mūzikas projektos Lietuvā. Kā arī 2012. gadā uzstājies Lietuvas Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā. Mūziķis ir strādājis kopā ar muzikālās mākslas profesors Georg Malviusun komponistu,muzikālo vadītāju Derek Barnesslavenā Brodvejas mūzikla producēšanā „Rent”. JZ MICROPHONES" konkursā 2016. gadā Justinas ieguva godalgoto 1. vietu.Justinas sapnis ir uzstāties Vemblija stadionā. Šobrīd mūziķis noslēdz pēdējās gaitas radio rīta šova vadītāja amatā Lietuvā, lai varētu pilnvērtīgi sevi veltītmūzikai un attīstīt savu mūziķa karjeru, kura sniegtos tālāk par dzimtās Lietuvas robežām.

Trio KAFIJA

Instrumentāls world music trio: vijole - Kristīne Zeltkalne - Voika akordeons - Kaspars Gulbis (vai ģitāra - Artūrs Kutepovs) kontrabass - Ginta Garūta - fona mūzika banketiem, dzimšanasdienām, korporatīvajiem pasākumiem, kāzām u. c. svarīgiem dzīves gadījumiem; dažādas koncertprogrammas - tematika un noskaņa pēc mūsu iespējām un jūsu izvēles. Trio "Kafija" repertuārs: 1)Argentīnas tango (to skaitā Astora Piacollas kompozīcijas), 2) klasika trio "Kafija" aranžijās un skaistākie salonmūzikas skaņdarbi (galvenokārt, no vijoļmūzikas repertuāra), 3) franču mūzika no Edith Piaf līdz ZAZ, franču akordeonista Richard Galliano brīnišķīgākās kompozīcijas, 4) virtuozas čigānu autoru kompozīcijas; 5) balkānu reģiona, ebreju, krievu, spāņu skaņdarbi; 6) jazz standarti (variantā ar ģitāristu). Visi "Kafijas" dalībnieki ir profesionāli mūziķi - JVLMA maģistrantūras absolventi, ar lielu muzikālo pieredzi visdažādākajos mūzikas stilos. Paklausīties mūs var šeit: www.soundcloud.com/triokafija Ja ir jautājumi - droši zvaniet vai rakstiet. В репертуаре ансамбля есть музыка, которая создаст приятную и непринуждённую обстановку и позволит насладиться чашкой кофе или другими напитками, а также концертные проиизведения, являющиеся чем то большим, чем просто фон. В настоящее время акцент поставлен на аргентинское танго(в частности Астор Пьяцолла), произведения французского стиля мюзетт, хиты салонной музыки из классического репертуара скрипки. В репертуар входит также русская, еврейская, македонская, греческая и др. народная музыка.

Vētras saites

Ansamblis „Vētras saites” spēlē instrumentālu kamermūziku fotoambient stilā. Ansambļa skanējumā galvenais akcents ir Latvītes Podiņas kokle, kura, saspēlē ar ģitāru un džambi, rada orģinālu, īpaši skaistu noskaņu. Grupā spēlē 4 cilvēki, Latvīte Cirse (kokle), Ģirts Pavēnis (ģitāra), Ansis Klucis (kontrobass), Jānis Cīrulis (džambis)

BEKARS

Mēs esam diezgan jauna grupa- mūsu pirmais mēģinājums bija 2015. gada 17. septembrī, kad arī nodibinājām grupu. Lai gan esam jauna grupa, mums parasti piedēvē teicienu, mazi cinīši, kuri gāž un gāzīs lielus vezumus. Mūsu repertuārā ir latviešu folkroks, kantrī stila mūzika, kā arī dažādas dziesmas Pop/Rock stilā. Esam piedalījušies Mūzikas un mākslas festivālā "BILDES 2016", Bauskas kantrī festivālā, NVO festivālā, mums ir bijis pašiem savs koncerts un esam uzstājušies arī visdažādākajos korporatīvos pasākumos un kāzās. Grupas sastāvs: Armands Rutkovskis - Vokāls, Ģitāra. Varis Jātnieks - Basģitāra. Matīss Kataņenko - Taustiņinstrumenti. Jānis Biezais - Bungas, perkusijas.

Baraka

Baraka – ir Vidusāzijas tradīciju sintēze ar eiropiešu džeza mūziķu improvizācijas meistarību, kura ļauj mūsdienu klausitājiem novērtēt Rietumu mākslas skaistumu un poētiku. Jaunā mūzikas programma – „world” mūzika ar etno-džeza nokrāsu, kura harmonē ar dziļi izjustu sievietes vokālu. Brīnišķīgas liriskas dziesmas vēsta par cilvēka jūtām un pārdzīvojumiem, dziesmas par mīlestību ar neatkārtojamo tēlu kārtu.

The Originals

The Originals ir profesionāla mūziķu komanda, kas apvieno dažādu muzikālo pieredzi, stilus un formātus, atspoguļojot tos populāros skaņdarbos, lai pārsniegtu klausītāja gaidīto. Pieprasījums pēc augstas atbildības pret saviem sadarbības partneriem un klientiem ļauj mums būt par uzticamu sabiedroto. Mūsu misija: *Radīt augstākus standartus mūsdienu ballīšu mūziķu servisa līmenim, kur mūzikas kvalitāte un lielisks klientu serviss ir pamatprincipi visas nozares veiksmīgai attīstībai. *Pieradināt cilvēkus pie kvalitatīvas/gaumīgas dzīvā izpildījuma mūzikas Mūsu mērķis - būt vienam no populārākajiem Cover Band (ballīšu grupas) sastāviem Ziemeļeiropā. The Originals komanda: Edgars Zālītis - Vokāls Rihards Lībietis - Ģitāra Dāvis Bindemanis - Taustiņi Toms Lipskis - Basģitāra Viesturs Samts- Bungas

On My Way

Apvienība pastāv jau kopš 2013. gada, taču īpaši aktīvi darboties tā sāka 2014. gadā, laižot klajā divus radio singlus ar nosaukumu Tāpat Vien un Par Klauniem, kā arī, koncertējot dažādās Latvijas pilsētās. Piedaloties Studentu folkfestivālā 2014, grupa saņēma žūrijas simpātijas balvu, bet pēc uzvaras konkursā Iznāc Gaismā tā ieguva tiesības uzstāties Studentu dienu 2014 noslēguma koncertā kopā ar Latvijā jau labi pazīstamām un tautā sen iemīļotām grupām. Jāpiebilst, ka dziesma Par Klauniem iekļuva Muzikālā banka 2015 top25 fināla balsojumā. 2015. gadā grupa izlaida divus jaunus singlus Es Būšu un Sākums Jauns, kas radio SWH raidījumā Priekšnams kļuva par jūnija favorītu. Līdz ar šo panākumu grupa iegāja vēsturē kā pirmā, kura tika pie šāda sasnieguma leģendārā raidījuma atjaunotajā versijā. Grupa ieguva arī Latvijas 1. Rokkafejnīcas simpātiju balvu, iespēju uzstāties uz lielās Rokkafejnīcas skatuves, kur tagad patstāvīgi sniedz koncertus. 2016. gadā grupa On My Way laida klajā savu 5. singlu ar nosaukumu Bet Tā Notiek, kurš šobrīd aktīvi tiek atskaņots Latvijas radio stacijās. Grupas sastāvā darbojas jelgavnieki - Gatis Mūrnieks (vokāls un ģitāra), Kristaps Baltiņš (ģitāra), Aigars Kudrickis (sitamie instrumenti) un rīdzinieks Raitis Mednis (basģitāra). Šobrīd grupa strādā pie jaunu dziesmu ierakstiem, kā arī veiksmīgi startē TV24 raidījumā Troksnis Ringā, iekļūstot finālā. Noteikti jāpiemin arī tas, ka Jelgavā norisinājās MicRec organizētais jauno talantu konkurss SuperMikrofons, kurā vislabāk savu talantu apliecināja tieši grupa On My Way, tādējādi iekļūstot konkursa finālā, kurš norisinājās Spīķeru koncertzālē. Finālā grupa ieguva Radio Tev simpātiju balvu 1000 euro vērtībā. Konkurss Supermikrofons jūlijā bija redzams LNT. Gada nogalē apvienība izlaida dziesmu ar nosaukumu Ātrāk Vēl, kurai ir tapis arī video klips.

Crazy Daisy

Ik pa laikam 4-5 savstarpēji pazīstami cilvēki mēdza uzspēlēt dažādos pasākumos. Viņiem bieži jautāja, kas jūs tādi un kāds jums ir nosaukums? Viņi teica, ka nosaukuma nav. Un tad vienā svētku reizē viņiem iedeva spontāni nākušu nosaukumu. Bija jautri... Pagāja laiks un tika nostiprinātas attiecības, dodot tām nosaukumu. Dāmas un kungi - grupa "Crazy Daisy"! Kristīne Timermane (1. balss); Gatis Ivans (ģitāra, 2. balss); Haralds Stenclavs (taustiņi, 3. balss); Kaspars Lastovskis (bass); Mikus Rullis (bungas). "Crazy Daisy" var būt jūsu pasākumu muzikālais noformējums. Repertuārā dziesmas latviešu un angļu valodās. Piedāvājam arī DZĪVO KARAOKE. Info zvanot, rakstot. www.DaisyMusic.lv

Katrīna Cīrule

Katrīnas dzīvās uzstāšanās ir piesātinātas ar sievišķību, virtuozitāti un eleganci. Mākslinieces uzstāšanās gan duo, gan trio, gan pilnā mūziķu sastāvā paver plašu iespēju atmosfēras veidošanai kāzās, korporatīvajās ballēs un citos svētku pasākumos.

Eazy Riders

"Eazy Riders" - akustisko ģitāru duets Māris Lūkins un Gatis Ivans izpilda mūsdienās radītu pasaules un latviešu hitu kaverversijas. Gandrīz 20 gadus abi muzicē gan kopā, gan atsevišķi, lielākos un mazākos sastāvos ar populāriem un mazāk zināmiem mūziķiem un izpildītājiem, izklaidējot viesus kāzās, jubilejās, krogos, vasaras dārzos un korporatīvajos pasākumos. Lai Jūsu ballīti iegrieztu skaļākos un vēl dejojamākos ritmos, talkā varam pieaicināt citus draugus mūziķus ar bungām, elektriskajām ģitārām un taustiņiem... bet brīdinām... BŪS KARSTI!!!

Hameleoni

Grupa HAMELEONI uzsāka savu darbību deviņdesmito gadu beigās - 1998. gada augustā. Šī mūzikālā dueta autors un radošais "tēvs" ir komponists , producents un aranžētājs Gaitis Lazdāns . Strauju popularitāti grupa ieguva jau ar savu pirmo singlu "Atsaucies!". Tiek ieņemtas augstas vietas radiostaciju topos , kas paplašina grupas fanu loku visā Latvijā. 1998. gada rudenī , grupa laiž klajā savu pirmo debijas albumu "Tu Mana Sirds". Hameleoni var lepoties, jo albums " Tu Mana Sirds " ir viens no vispārdotākajiem albumiem pēdējo gadu laikā Latvijā. Straujajai interesei klausītāju vidū par grupu, sākās neskaitāmās koncertu tūres no 1998 - 2001 gadam . Jau 1999 . gadā tika izdots otrais grupas albums "Nakts". Vel gadu vēlāk tiek izdots trešais grupas albums "Pērles un Dimanti" . Svinot grupas trīs gadu jubileju, 2001 . gadā nāk klajā ceturtais grupas albums "3 Gadu Jubilejas Albums", kurā tika apkopotas labākās dziesmas trīs gadu laikā. Laiku no 2001. gada līdz 2011. gadam var uzskatīt kā grupas darbības pārtraukumu, bet nevis pastāvēšanas beigas. Pēc ilgo gadu pauzes grupa izdod savu piekto studijas albumu "Vēlreiz..."

Ginc un Es

Grupa ''Ginc & Es'' dibināta jau vairāk kā 20 gadus atpakaļ, Balvu rajona Bērzpilī. Laikam mainoties nostiprinājušies esam Rēzeknē :) taču aktīvi darbojamies pa visu Latvijas teritoriju....Spēlējam dziesmas visdažādākājām ballītēm(skolu jubilejas,izlaidumi,kāzas,korporatīvie pasākumi un balles visdažādākajām gaumēm) Esam piedalījušies dažādos mūzikas festivālos- "Osvalds","Muzykys Skrytuļs","Mazā ziņģe Rubeņos","Latvijas šlāgeraptaujā" u.c. Šad, tad mūs var sadzirdēt kādā no rādiostacijām; "Latgalys radeja, LR2, Divu krastu rādio u.c." Piedalījāmies "Latvijas šlāgeraptaujā" ziemas posmā un tika iegūta 2. vieta. Ventspilī 07.07.2012. Ļatvijas šlāgeraptaujas" finālā ieguvām godpilno 3. vietu. (No visas sirds pateicamies saviem atbalstītājiem.) Arī 2013. gada "Latvijas šlāgeraptaujas" finālā mūsu izpildītā dziesma "Pededzes krasti" iegūst godpilnu 2. vietu. Šī dziesma ir arī iekļuvusi starp 10 spēlētākajām dziesmām "Latvijas Radio 2" 2013. gadā! 2014. gadā Latvijas šlāgeraptaujas finālā Ventspilī dziesma "Es Tevi mīlu" iegūst 1.vietu! Prieks būs redzēt katru mūsu ballītēs! Citi avoti: https://www.facebook.com/gincunes Twitter- https://twitter.com/GincunE

Santa Šillere & Ēriks Radželis duo

Kvalitatīvs muzikālais noformējums Jūsu viesībām. Būsim labs pārsteigums dzimšanas dienā, pratīsim rast gaumīgu atmosfēru nepiespiestā viesību gaisotnē, kā arī enerģisks papildinājums lielos svētkos. Muzikāli izglītoti, pieredzējuši un žanriski elastīgi mūziķi - no iemīļotas latviešu estrādes līdz džeza un blūza improvizācijas virsotnēm. Pieejami dažādi sastāvi - no dueta līdz pilnas grupas noformējumam. Sīkāka informācija pa tālruni vai zemāk redzamo e-pastu. Uz tikšanos svētkos!

Mītavas Soļi

Mītavas soļi ir četru dažādu cilvēku apvienība, kuru hobijs ir mūzika. Grupa ir kāzu un jebkuru citu ballīšu muzikanti ar ilgu skatuves pieredzi. Kopā spēlē jau kopš 2013. gada, bet katrs grupas dalībnieks atsevišķi uz skatuves jau ir daudz ilgāku laiku. Piedāvājam muzikālo noformējumu jebkurai auditorijai un jebkuram pasākumam, vadam pasākumus un iekustinām publiku, viss, kas mums nepieciešams ir kontakta rozete, par pārējo parūpēsimies mēs! Esam no Jelgavas, bet braucam pa visu Latviju un ne tikai! Spēlējam sākot no Latvijā iemīļotas estrādes un šlāgermūzikas līdz pasaulē zināmiem hītiem. Jūsu uzdevums pateikt kāda veida mūziku un ko vēlaties dzirdēt - mūsu to visu nodrošināt! Ja nav konkrētas vēlmes visu izdomāsim Jūsu vietā un Jums nāksies tikai apstiprināt! Pašiem ir visa nepieciešamā aparatūra tai skaitā gaismas! Zvani un visu sarunāsim!

Hypnotic

Dinamiska pieskaņa Jūsu pasākumam. Trīs meiteņu apvienība, kas izpilda savu repertuāru vismaz trīs valodās. Programmā iekļauti gan pasaulē zināmi hiti un mūsu oriģināldziesmas. Sīkāku informāciju varat uzzināt, rakstot mums sociālajos tīklos Facebook un Instagram vai izmantojot e-pastu: hypnoticgbs@gmail.com.

Ineta Rudzīte - Acoustic Lounge

Populāras franču un džeza melodijas radīs lielisku atmosfēru jūsu pasākumā

Taizers

Grupas „Taizers” mūzika neļauj skumt nevienam. Spēlējam kāzās, jubilejās un citos pasākumos. Dzīvā mūzika jebkurai gaumei. Repertuārs mums ļoti plašs, pārsvarā sastāv no populārām un iemīļotām latviešu dziesmām, bet spēlējam arī angļu un krievu dziesmas dziesmas, vadoties no tā, kas viesiem labāk patīk. Mums ir savs transports, sava kvalitatīva aparatūra, mazliet krāsainas gaismiņas, radiomikrofons. Esam divi cilvēki: Egils un Normunds. Runājam ar viesiem, iekustinām viņus, aicinām arī dziedāt pie mikrofona utt.,

HENRIX BAND

Vislabākā ballīšu mūzika - aktuālā mūsdienu mūzika un vecie labie gabali. Dzirdēsi visu - pop, rock, disco, soul! Spēlejam pasākumos, kāzās un jebkur, kur ir ballēties alkstoši deju maratonisti') Noskaties mūsu promo video Sīkāks info sazinoties!

Daudzi Citi

Čau, esam grupa 'Daudzi Citi'! Aktīvi darbojamies jau vairākus gadus, uzstājoties ar kaveru programmu 3 valodās (EN/LV/RU) — pop, rock, rock'n'roll. Kopā — ap 35 dziesmām, pie kurām dejot vai dziedāt līdzi. :-) Esam nospēlējuši vairāk nekā pilnvertīgus 30 koncertus, tajā skaitā skolu un augstskolu balles, korporatīvus pasākumus, kāzas, pilsētas svētku programmas koncertus, u.c. Lai saprast vairāk par mūsu stilu, gaumēm, un priekšnesuma enerģiju, iesākam noskatīties mūsu grupas promo video (dzīva skaņa, var atrast Youtube) vai apmēklēt mūsu FB lapu.

Putukvass

Esam grupa Putukvass. Dziedam savam un citu priekam. Grupā esam divi dalībnieki. Juris Marinovs - taustiņi, bekvokāls, Dāvis Kārkliņš - vokāls. Koncertējam ballēs, jubilejās un citos godos. Nesen klajā nākusi arī mūsu pirmā dziesma. Uzstājamies jau 6 gadus. Muzicējam balstoties uz pop un šlāgermūzikas žanriem. Biežāk sanāk uzstāties kultūras namos, privātajās ballītēs un estrādēs, kas vasaras sezonā

Rollmans Band

Vēlies neaizmirstamu pasākumu? Profesionāla cover grupa, kuras repertuārā ir Latvijas un ārzemju populārākās dziesmas parūpēsies par to!. !Grupa ir zīmīga ar to, ka ir vienīgā grupa Latvijā, kas izpilda Scorpions “Wind Of Change”, Queen “Under Pressure” un citas leģendāras dziesmas, kas liks aizsisties elpai! Grupas izpildījums aizkustinās pat lielāko mūzikas mīļotāju. Grupas mūziķi ir profesionāļi un jūt publiku, kā arī spēj pielāgoties pasākumu formātiem, pieskaņojot repertuāru. Dalībnieki spēj komunicēt latviešu, krievu, angļu un vācu valodā un braucam netikai pa visu Latviju, bet arī ārpus tās. Grupu veido: Rihards Saule – harizmātisks vokālists ar fenomenālu balsi, kura repertuārā ir gan grupas Queen dziesmas, kā arī nepārspējamā Scorpions “Wind Of Change”; Mārtiņš Bērtulis – sesiju ģitārists un pasniedzējs, iespēlējis ģitāras celiņus daudzu zināmo Latvijas izpildītāju izdotajos darbos; Māris Radziņš – ģitārists ar lielu skatuvisko pieredzi un blūzmeņa dvēseli; Jānis Bērziņš – basģitārists un multiinstrumentālists, absolvējis Laikmetīgās Mūzikas Akadēmiju (UK) “The Academy of Contemporary Music”, džeza ģitārspēles maģistrs, sesiju mūziķis, mūzikas producents; Darius Petrauskis – profesionāls bundzinieks un sitaminstrumentu spēles pasniedzējs, savu mūzikālo pieredzi ieguvis spēlējot gan ar Latvijā zināmiem māksliniekiem, gan arī koncertējot ārzemēs.

Mākoņstūmēji

Mākoņstūmēji ir mūziķu apvienība, kas muzicē ar nenopietnu mērķi, bet nopietniem nolūkiem. Grupā ir apvienojušies 7 pieredzējuši mūziķi, kas katru Mākoņstūmēju uzstāšanos veido, kā nelielu pozitīvās enerģijas priekšnesumu. "(..) džeki ar fantastiski precīzo nosaukumu "Mākoņstūmēji" salīdzinoši uzspridzināja Kongresu namā sanākušo un jau gana sagurušo publiku (..)" "Asprātīgi teksti, jestra mūzika - labs un elegants kolektīvs, kas gluži labi varētu kādā ballē aizstāt "Labvēlīgo tipu", kas droši vien ir krietni dārgāks"

Imanta Dimanta

IMANTA Nīgale and Katrina DIMANTA met on February 3, 2012, which is a special day because we celebrate our birthday on the same date. We were in a local Riga restaurant. Katrina went up to her friend Julija to say hi, and next to her was standing another young woman. Then the following dialogue ensued: K, proudly: Today is my birthday! I, in shock: No way, me too. K: What's your name? I: Imanta K: You kidding? My last name is Dimanta. I: Seriously? And that's how we became friends. Playing music together came a few years later and how often is said… the rest is history. Since we started playing together in 2014, we've found our groove and have had the joy to play with many friends. We've played concerts in Latvia, America, Lithuania and Germany... We love what we do and get our biggest joy from being able to share our passion for music with our fans. We love playing a mixture of our original music and some cover songs, especially of American bluegrass! In May 2017 we released our first album, "Izauga mātei brīnuma meita", which features a range of songs: some our interpretations of traditional Latvian folk songs, others inspired by Latvian folk texts (dainas) and put to our original music.

Inese Berzina Quartet

Savu darbību plašākai publikai piesaka Inese Berzina Quartet. Paužot mīlestību pret tradicionālo džezu, dziedātāja kopā ar domubiedriem izveidojusi Ineses Bērziņas kvartetu, kura ietvaros izpilda svinga, džeza, blūza, pop un latin stilistikā ieturētu programmu. klausām materiāls https://www.youtube.com/watch?v=NumsfSui2AI lasāms materiāls https://www.facebook.com/ineseberzinaquartet/

Audiokvartāls

Grupas repertuārā iekļautas Latvijā un pasaulē populāras dziesmas, no tādiem māksliniekiem kā: Coldplay, Kings of Leon, Dons, Prāta vētra, Tumsa, Musiqq, R.Pauls, Lenny Kravitz, The Beatles, Labvēlīgais tips u.c,

CountrySide

Grupā "CountrySide" apvienojušies pieci mūziķi : Gunārs Toms Narbuts (basaģitāŗa), Reinis Briģis (elektriskā ģitāra), Edgars Raila (bungas), Juris Ludženieks (taustiņi), Rihards Bērziņš (vokāls).

Vintāža

M/A "VINTĀŽA" mazais balles sastāvs - 4x mūziķi ( bungas, taustiņi, ģitāra, vokāls) Jautra un lustīga ballīte kopā ar Muzikālās apvienības Vintāža puišiem, kuri izpilda tādas dziesmas, kā - Mēmā Dziesma, Varavīksne, Vīrietis Labākos Gados ,Amors Superstārs, Zinģe par Bailēm, Dziesmiņa par skūpstīšanos, Zilais Kārbonkulis, Laternu Stundā, Nāk Nakts un daudzas citas populāras un iemīļotas dziesmas. M/A "VINTĀŽA" Jukebox sastāvs - 7x mūziķi - Ballē iekļautas tādas dziesmas, kā - Abrakadabra, Četri krasti, Dieviņš, Dievs Tevi mīl, Es skrienu, Pāriet bailes, Sekundes, Sirds sadeg neparasti, Tavas mājas manā azotē, Tici vai nē, Ziemu apēst u.c., kuras pārveidotas atbilstoši Vintāžas skanējumam.

Melno Cepurīšu Balerija

Bija ideja radīt jauna veida bāru- kultūras centru „Melno Cepurīšu Balerija”, kurš piedāvās cita veida izklaidi, kā Jelgavas populārākās izklaides vietas. Piedāvājumā ir gan dzīvās mūzikas koncerti ar alternatīvās mūzikas grupām no Latvijas un ārvalstīm, komiķu uzstāšanās, improvizācijas teātra izrādes, un daudz kas cits. Sanācis ir omulīgas sajūtas bārs ar kopības sajūtu kultūru un mākslu cienošiem cilvēkiem, kā arī mājīga vieta kur izbaudīt studentu dzīvi. MC Balerija ir lai radītu alternatīvu cilvēkiem, kas nevēlas iet uz skaļām diskotēkām vai zemas klases kafejnīcām. Kluba kvalitātes zīme ir profesionāls un viesmīlīgs personāls, kas lēnām kļūs par taviem draugiem. Laipni lūgti Balerijā, Raiņa 28, Jelgavā!

JoyfulNoise

Pozitīvas mūzikas atskaņošanas speciālists, DJ Ivanbeat (Andris Ivančiks) + saksofona virtuozs Kristaps Lubovs. Divu radošu mūziķu apvienība piedāvā radīt gaumīgu, ar jūsu konceptu saskaņotu muzikālu noformējumu.

AM Music

Tas mirklis, kad atskan kāda Tev ļōōōti īpaša dziesma, aiznes Tevi citur un Tu pasmaidi, jo kaut kas iekšā sakustas - tā ir mūsu misija Tavā pasākumā. Gadu no gada mēs baudam redzēt, kā dzīvās mūzikas klātbūtnē cilvēki atveras, pasmaida, atceras, svin, šad tad bučojās, aizver acis un ir mirklī. Šīs emocijas piedzīvot ir mūsu privilēģija - tā mēs ar lielu sagaidīšanu katru gadu ieejam jaunājā sezonā. Vienkāršība un dabiskums ir mūsu trumpis. Esam 2 cilvēku akustisks sastāvs, kas nodrošina vieglu un nepārspīlētu skanējumu, kā arī Jums dod brīnišķīgu iespēju pārvietot mūs, kur vien vajadzīgs (uz laipas, limuzīnā, mežā, kaut uz laivas ezera vidū). Akustiskā mūzika kāzām, ceremonijai un fona mūzika pasākumiem. Braucam, kur vajag, un spēlējam visu, kas patīk mums un jums! Sastāvs: Andris – ģitāra + pamatritms Maruta – balss + ksilofons, šeikeris, melodika, citi. Repertuārs: Spēlējam populāru ārzemju mūziku, džeza standartus, atmosfērisku instrumentālo mūziku, pašmāju izpildītāju garadarbus (tai skaitā estrādes mūziku, ja nepieciešams), kā arī jūsu mīļāko mūziku. Akustiskā mūzika kāzām un pasākumiem. We play - You smile

Ceļojums

Par mums vienmēr saka – „Jūs tik jauni un zināt visas labās latviešu dziesmas no galvas”. Par to liels paldies mūsu muzikālajai pilsētai Smiltenei, skolotājiem un vecākiem, kuri jau no agras bērnības ir iepazīstinājuši ar pašu labāko no latviešu estrādes. Būdami jauni un atvērti cilvēki, savā repertuārā esam iekļāvuši arī skaistākās ārzemju romances un ritmiskākus skaņdarbus. Ja pirmajai dejai noskatīta kāda īpaša dziesma un vēlaties, lai skanējums tomēr ir „dzīvs”, tad mēs palīdzēsim realizēt ikvienu sapni, ko divas sirdis vēlas piepildīt! Izdevīgi – mēs paši varam būt arī DJ, kas prot uzlikt atbilstošu fona mūziku. Mūsu solists ar akustisko ģitāru vai akordeonu var papildināt jaunā pāra sagaidīšanu un mičošanu. Nodrošinām visu sev nepieciešamo skaņu un gaismu aparatūru. Grupas „Apvedceļš” līderis Jānis Krūmiņš par grupu izsakās ļoti pozitīvi: "Forši! Jaunieši ir spējīgi un ar labiem gēniem." Grupas ''Ceļojums'' sastāvs: Jānis Krūmiņš - ak.ģitāra, balss, Tīna Tilčika - bass, Armands Zviedris - taustiņi, balss, Reinis Rijnieks - solo ģitāra, Artis Avotiņš - bungas.

Kaktu Balles Muzikanti

Mēs esam tradicionālās mūzikas grupa, ko raksturo vitāls un enerģisks spēles stils, elegants vizuālais tēls un padziļināta interese pret latviešu mūzikas tradīcijām. Instrumenti un mūzika, ko spēlējam, ir tāda, kādu senāk varēja dzirdēt “kaktu ballēs” jeb Latvijas lauku sētās organizētajos deju vakaros. Mēs piedāvājam: • Deju spēļu, rotaļu, danču vadīšana. • Sadziedāšanos ar jautrām, senām un ne tik senām dziesmām. (tautasdziesmas, ziņģes, šlāgerīši – to visu ir labāk dziedāt līdz, ne tikai klausīties) • 100% latviešu mūzika (valsis, fokstrots/šīberis, polka, pat tango – dejošanas entuziastiem zināmas vērtībās. Bet šo mūziku var interpretēt arī kā vienkārši priecīgi lēkājami gabali) • Izklaidējoši informatīvi priekšnesumi par tradīcijām un tradicionālo mūziku. Grupas sastāvs: Liene Brence – vijole, balss Lauma Bērza – bungas, vijole, mandolīna, balss Oskars Patjanko – ermoņikas, kokles, balss

Eels Of The Sixties

Mūziķu apvienība, kas izklaidēs pasākuma viesus arkvalitatīvu Rock’n’Roll programmu, izpildot 60. gadu populārākos ārzemju hītus. Grupa izpilda tādu pazīstamu mūziķu skaņdarbus kā TheBeatles, Rolling Stones, The Kinks, The Ronettes, Elviss Preslijs, Bens Kings,Little Richard, Tīna Tērnere. Muzikālais aranžējums ir saglabāts autentiskisešdesmitajiem, nodrošinot neaizmirstami atraktīvu un pozitīvu ballīti ar dejāmvisu koncerta laiku. Grupas sastāvs: Vocal, guitar: Reinis Solo guitar, backvocal: Marka Bass: Viktors Drums: Ronalds

Ballīšu Orķestris

Ballīšu Orķestris - daudzveidīga dzīvā mūzika saviesīgiem pasākumiem. Renārs Veličko - vokāls, taustiņi, Laura Saukāne - vokāls, akustiskā ģitāra, vijole, Mārtiņš Birnis - basģitāra, Āris Pickainis - elektriskā ģitāra, trompete, Kārlis Zagorskis - bungas.

Sintija Ģēģere & Sense of Motion

Mūsdienu hiti funk/groove/pop stilā. Iekustinās patiesus mūzikas mīlētājus un uzlādēs jūsu pasākumu ar fantastiskām emocijām.

NANDO

Grupas sastāvā ir 5 dziedošas meitenes, kuras ar bagātīgu skatuves pieredzi un daudzveidīgu repertuāru, priecēs ikvienu klausītāju pilsētas svētkos, bērnu un jauniešu pasākumos, labdarības akcijās un daudzos citos koncertos. Koncertos skan dziesmas gan no NANDO oriģināldziesmu albuma “Mamma mani apēdīs”, kā arī daudzas citas latviešu komponistu un populāras pasaules hitu melodijas. Mūsu plašajā repertuāru klāstā atradīsiet gan lēnas, sirdi aizkustinošas melodijas, gan jautrus deju mūzikas skaņdarbus. Programmu varam veidot atbilstoši Jūsu vēlmēm un pasākuma tematikai. Katrai koncerta dziesmai tiek veidota īpaša dejas horeogrāfija. 2017. gadā, NANDO albums "Mamma mani apēdīs" saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2017” nominācijā - Labākais bērnu mūzikas albums.

WILLOWSHIP

Willowship ir Soul/Funk/Jazz-Rock grupa. Izpilda labi zināmas kompozīcijas no Stevie Wonder, Prince, Michael Jackson repeartuāra, kā arī mūsdienu pasaules hitus no Justin Timberlake, Maroon 5, Pharrell Williams un daudziem citiem. Kvalitāte un jautrība garantēta! Uz tikšanos svētkos!

Trio ''BOSSA NOVA''

Piedāvājam muzikālo noformējumu dažādos publiskos pasākumos - profesionāls akordeonists , bundzinieks un ģitārists spēlēs populāras klasiskās džeza melodijas fona mūzikai, kā arī latvisku deju mūziku saulainos ritmos solīdos svinību un korporatīvos pasākumos. Nodrošinām arī kvalitatīvu apskaņošanas aparatūru un gaismas.

Eddie Dove Band

Ja vēlaties īstu Rock’n Roll atmosfēru, tad Eddie Dove Band (4 mūziķu sastāvā) būs īstā izvēle. Repertuārā ir gan Rock’n Roll, Country un Blues klasika, gan popmūzikas hiti angļu un latviešu valodās, Nodrošinām arī ar fona mūziku (DJ).

Zaļā Galma kapella

Vēlies jautru, muzikāli kvalitatīvu balli? Tad Zaļā Galma kapella ir tas, ko Tu meklē! Atšķirībā no daudzām latviešu grupām “Zaļā galma kapella” priekšroku dod “dzīvo” instrumentu skanējumam. Līdz ar to, izmantojot apskaņošanu, grupa ir piemērota pasākumiem, kas norisinās lielās telpās vai brīvdabā. Savukārt, bez apskaņošanas mūziķi spēs radīs kamerisku un mājīgu noskaņu nelielās pasākumu norises vietās.