Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Foto un Video

Edijs Andersons

Fotogrāfija priekš manis ir viss! Tā ir mana kaislība, mans dzīvesveids! Esmu pateicīgs dzīvei, ka saveda mūsu ceļus kopā! Fotogrāfija nav tikai attēls, ko piekarināt pie sienas! Tā ietver mirkli, emocijas, cilvēka sapņus un vidi! Esmu kāzu fotogrāfs, kurš spēj iemūzināt arī vecmeitu/vecpuišu ballītes, individuālās fotosesijas, un dažādus pasākumus! Respektīvi visu, kas nepieciešams!

MaKreicbergs

Sveiki, man patīk bildēt.

Liene Leonoviča

Lai gan mēs veltām tik daudz uzmanības un enerģiju kāzu dienai, tā nav pati svarīgākā diena mūžā. Svarīgākā ir katra nākamā diena. Jo ne jau solījumā mīlēt ir nozīme, bet gan šī solījuma īstenošanā.

Kaspars Filips Dobrovolskis

Profesionāls stāstu un sajūtu fotogrāfs. Pieredze vairāk par 10 gadiem. Portreti, Pasākumi, Kāzas, Konferences, Studija, Interjers, Produkti.

LINDA OFELIA RUTULE

Sajūsminos, kad tveru dabasskatus, fotografēju emocijas koncertos un privātos sarīkojumos, piefiksēju garšīgumu ēdienu fotogrāfijās. Ar prieku radu un iemūžinu katru mirkli! Visi ģeniālie kadri top pateicoties laimes spēles apstākļiem, un man paveicies būt vienmēr tur, lai tos notvertu!

Fotosiena.lv - Foto automāta noma pasākumiem

Foto automāta, foto kastes, photo box , foto būdas noma pasākumiem! Foto automāts dod iespēju saņemt foto drukātā veida dažās sekunēs.

Momentbox.lv - Foto kaste, foto būdiņa, foto automāts

Foto automāta noma svētkiem un pasākumiem. Momentbox.lv ir pozitīvo sajūtu foto automāts. Lieliska atrakcija un kā arī iespēja saņemt foto drukāta veidā tikai dažu sekunžu laikā. Mēs piedāvājam neierobežotu foto drukas skaitu nomas periodā, plašu atribūtu klāstu, stilīgu loksnītes dizainu un atsaucīgu personālu. Strādājam visā Latvijā. Uzstādam foto automāta 1 stundu pirms aktiviātes sākuma. Vairāk info mūsu mājas lapā vai Facebook profilā.

Iveta Mazite

Fotostudija, fotogrāfa pakalpojumi gan studijā, gan izbraukumos.

Fotogrāfs Edijs Pālens

Fotogrāfs, Visa veida fotopakalpojumi. Vairāk par mani www.google.lv un https://www.facebook.com/fotografsedijspalens/

Roberts Ķesteris

Nu ko tur lai saka - patīk tas, ko daru un daru to ar pilnu atdevi. Klienti saka, ka esot jautrs :) Fotografēju kāzas, pasākumu reportāžas, koncertus, ballītes. Patīk trakas fotosesiju idejas. Dod ziņu - sarunāsim!

Fotogrāfe Sandra Ģēģere

Kāzu foto pakalpojumi, ģimenes, bērnu un individuālās fotosesijas dabā, studijā vai pie Jums mājās. Foto pakalpojumi tiek sniegti Rīgā un Vidzemē (Limbaži, Cēsis, Valmiera, Sigulda, Saulkrasti utt.), kā arī pārējā Latvijas teritorijā.

Yellow Video

Video ir mana aizraušanās!Jjau labu laiku nodarbojos ar kustīgo bilžu iemūžināšanu. Ja nepieciešams kāds pasākuma video atskats, mūzikas video, kāzu, reklāmas vai jebkāda cita veida video, dod ziņu, izdomāsim labāko risinājumu tieši TEV! Visu iespējams apskatīties mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/yellowvideo/

Gints Ivuškāns

Fotogrāfs ar 10 gadu pieredzi pasākumu reportāžu fotogrāfēšanā. http://www.gintsivuskans.com

Fotogrāfs Ainārs Mazjānis

Fotogrāfs. Fotogrāfēju kāzas, portretus, ģimeņu fotosesijas un citus svarīgus dzīves notikumus.

Fotogrāfe Agnija Miķelsone

Jebkurā Tevis izvēlētā vietā-kafejnīcā,bistro,restorānā,banketu zālē,birojā,mājās,dzīvoklī,izstāžu zālē,muzejā-braucam un bildējamies !!! Ir iekļauts Make up! Rakstam, piesakamies uz foto sesiju Mūs varat atrast arī http://fotografe-agnija-mikelsone.mozello.lv/

ER Reklāmas Aģentūra

Mēs esam uzņēmums, kas nodarbojas ar reklāmas pakalpojumiem kā arī vizītkaršu izstrādi, pasākumu afišu izstrādi, reklāmas bukletu izstrādi.

Heart To Heart

Mūsu Stāsts Laimīgs sveiciens līgavām, līgavaiņiem - topošajām ģimenēm! ​Priecājamies par jūsu apmeklējumu - jā, tieši šeit ~Heart to Heart~ atradīsiet nepieciešamo informāciju par video pakalpojumiem!

Einārs Freimanis

Dokumentēju kāzas un citus svarīgus dzīves notikumus. Vairāk info mājas lapā: www.einarsfreimanis.lv

Instabox.lv - foto kaste

Instabox.lv foto kaste ir lielisks veids kā iekustināt publiku. Mūsu foto kaste ir izklaidējoša visa vecumu viesiem, kā arī iederās dažāda veida pasākumos. Vai tās ir kāzas, vai kāds darba pasākums, visi gribēs uzņemt jautras fotogrāfijas, lai tās saglabātu piemiņai. Mūsu piedāvājumos ietilpst viss - neierobežots bilžu skaits, individuāls bilžu loksnīšu dizains, liels skaits atribūtu, lai bildes padarītu jautrākas un vēl, un vēl,,, Apmeklē mūsu mājas lapu (www.instabox.lv), lai iepazīstos ar piedāvājumu :)

Fotogrāfs Haralds Fiļipovs

Kāzu, reportāžas un portretu fotogrāfs. Izbraukuma foto visā Latvijā, kā arī studijas fotopakalpojumi Rīgā - reklāmas foto, produktu foto, fotosesijas studijā, individuāla krūzīšu, magnētiņu un citu priekšmetu apdrukas pakalpojumi. Portfolio un aptuvenas cenas skatīt mājaslapā www.haraldsfil.com, taču konkrētas cenas pieprasījumam vēlams sazināties telefoniski +371 27199408 vai pa e-pastu haraldsfil@gmail.com Uz tikšanos kameras otrā pusē!