Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

DJ

Juris Rozenbergs / Mezzoforte.lv

"Mezzoforte.lv" ir uzņēmums, kas sniedz tehniskā un muzikālā nodrošinājuma pakalpojumus dažāda veida izklaides pasākumos. Piedāvājam mobilās skatuves, skaņu un gaismu nodrošinājumu, dekorāciju izgatavošanu, kā arī pasākuma apkalpošanu - skaņu režija, gaismu režija.

Dj Aspirins

DJ Aspirins ir viens no zināmākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš ar dīdžejošanu nodarbojas kopš 2004. gada. Aspirinu var dēvēt par Open Format Dj, un viņa muzikālie miksi ir veidoti no dažādu mūzikas stilu/žanru sajaukšanās – no funk līdz hiphopam un no pop līdz rokam. Aspirins ne tikai veido mūzikas miksus, bet arī producē un rada hiphop oriģinālbītus, kā arī spēlē kopā ar vietējiem un ārvalstu hiphop scēnas māksliniekiem: Gustavo(Lv), Kasta(Rus), Pato PooH (Swe), Adam Tensta (Swe), Gacho(Lv), Fakts(Lv), NBC (Lv) Dj Aspirins piedalās arī visos iespējamos dj konkursos kas notiek Latvijā kā arī ārpus tās. Lielākie sasniegumi ir Red Bull 3style 2015 Latvijas čempions un iespēja pārstāvēt Latviju pasules finālā Tokijā, Japānā.

Alex-O

DJ kopš 2008 gada. Liela skatuves pieredze klubos, festivālos, ka arī privātajos un korporatīvajos pasākumos. Pasniedzējs mūzikas veidošanas skolā, Ritma Institūts.

[EX] DA BASS

[EX] DA BASS vārds Baltijas klubu kultūrā ir zināms jau 20 gadus, turklāt viņa kontā ir vairāki deju mūzikas hīti: "Riga Nights 2009/2016", "Boring Games", "Like A Melody" un citi, kā un viņš ir radījis vairākus klubos bieži dzirdamus remiksus ("Love Injected", "Heartbeat", "Someone Who Needs Me", “Line”), kas atzinīgi novērtēti arī ārpus Baltijas robežām. Viņš vēl arvien ir ne tikai viens no atpazīstamākajiem un profesionālākajiem dīdžejiem Latvijā, kurš Arēnā Rīga iesildīja pašu David Guetta un festivālā "Weekend Festival Baltic" trīs gadus pēc kārtas pārstāvēja Latviju, bet arī iknedēļas "EHR" radio raidījuma "Party Service" vadītājs, "3Live Project" dalībnieks, pasākumu organizators, producents un autosportists.

Rodion Gordin

Rodion Gordin ir Latvijas dīdžejs un mūzikas producents. Viņa debijas singls “Love me right”, kas tika izdots 2013. gadā, kļuva par vienu no labākajiem deju mūzikas ierakstiem Latvijā. Skaņdarbs tika izdots pasaules vadošā deju mūzikas leiblā “Kontor records” Vācijā un tika publicēts arī Zviedrijā. Gordin līdzsadarbojās ar vairākiem mūzikas artistiem un producēja mūziku tādiem māksliniekiem kā Markus Riva, Dvines, Ryga, Edvards Grieze, Andrea Benham, Dustin Paul, Dj Ella un daudzie citi. Viņa sadarbība ar Edvardu Griezi, dziesma “Crashing down” ir iekļuvusi prestižā nominācijā “Grammy”, kategorijā “Labākais deju ieraksts”. Rodion Gordin ir dibinājis savu mūzikas leiblu “Dropper”.

DJ Valle

Iluta Alsberga jau 4 gadus pazīstamākajos Latvijas naktsklubos un privātās ballītēs darbojas kā DJ VALLE. Jutekliskas deju mūzikas pavadībā, viņa piedāvā izdaiļot Jūsu pasākumu jau ar pirmo takti!

Dj Alekss

Profesionāli dīdžeja pakalpojumi Jūsu korporatīvajam pasākumam vai privātai ballītei. Vairāk info www.djalekss.lv

Ivars Ikass

Mani sauc Ivars Ikass. Pirmo reizi kā DJ uz skatuves kāpu pirms vairāk nekā 20. gadiem. Pusaudža gados mūzika un skaņa kļuva par manu aizraušanos, sirdslietu un tas tā ir joprojām. Šajā laikā esmu iekrājis pamatīgu pieredzi spēlējot diskotēkās, klubos, festivālos un dažāda veida privātos pasākumos. Repertuārs. Labi orientējos dažāda stila mūzikā un spēju pielāgoties dažādām gaumēm un pasākumu formātiem. Repertuāru vēlams iepriekš izrunāt, bet jebkurā gadījumā katrā pasākumā piemeklēju atbilstošu mūziku un radu noskaņu, sajūtot un uzklausot publiku. Spēlēju arī uz plašu atskaņotājiem un ne tikai klasiku. Ja nepieciešams, varu izveidot kādu īpašu skaņas, gaismu vai muzikālo noformējumu - dziesmu miksu, popūriju, džinglu, video. Pasākumu gan nevadu, bet sadarbojos ar lieliskiem pasākumu vadītājiem. Varu nodrošināt jūsu pasākuma apskaņošanu un ierakstīšanu - vai tas būtu dzejas lasījums vai nelielas grupas uzstāšanās. Tehnika. Katrs pasākums ir atšķirīgas, tāpēc arī skaņu un gaismas piemeklēju atbilstoši. Standarta komplektā ietilpst – profesionāla skaņa, fona vai disko gaismas un radiomikrofoni. Papildus - dūmi, lāzerefekti, ugunsefekti, spoguļbumbas, UV gaismas u.c. Pastāstiet man savas vēlmēs un es pacentīšos, lai mūzika un gaismas rada vēlamo sajūtu Jūsu pasākumā!

DJ Vento

DJ Vento no 2005. līdz 2011. gadam kustināja urbānās mūzikas deju grīdu klubā Essential. Tagad turpina spēlēt Latvijas klubu ballīšu epicentros - Latvijas 1. Rokkafejnīca, Coyote Fly, Kaļķu Vārti, Hauze un citos. Dalījis vienu skatuvi ar Busta Rhymes, Ja Rule, DJ Jazzy Jeff un citiem. DJ Vento aktīvi darbojas arī privātos pasākumos. Katrai vietai un pasākumam ir sava tematika, stilistika un formāts, ko nosaka pasākuma organizatori. DJ Vento labprāt sazinās, tiekās un sadarbojas ar pasākumu organizatoriem, lai piepildītu visu pasākumu idejas.

dj STOCKA

Viena no vadošākajām dj meitenēm Latvijā. Ar dīdžejošanu nodarbojas kopš 2011. gada. Visbiežāk sastopama Rīgā, taču nereti viesojas arī citviet Latvijā. Strādājusi Radio SWH rīta programmā. Izglītojusies Rīgas DJ skolā un Ritma Institūtā. Izveidojusi duo projektu dj & saksofons- Inga Meijere. Attiecīgi Jūsu vēlmēm- palīdzēs izveidot muzikālo programmu pasākumam. Sadarbojusies ar lielākajām pasākumu aģentūrām Latvijā, ko turpina darīt joprojām , tādējādi - ir izveidojusies pieredze ļoti dažādos pasākumos. Spēlē bāros, klubos, kāzās, dzimšanas dienās, korporatīvajos pasākumos - visa veida svētkos !!!