Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Dažādi

Skypark Latvija

Tiem, kas ir pabijuši Tallinas vai Viļņas izklaižu un atpūtas centros “SKYPARK”, būs īpašs prieks uzzināt, ka “SKYPARK” ir atnācis arī līdz mums un Grostonas ielā 1, Rīgā, bijušā tirdzniecības centra “Prisma” telpās, atvēris pirmo “SKYPARK Latvija” batutu, izklaižu un atpūtas centru. “SKYPARK Latvija” veidots kā bērniem un ģimenēm draudzīga atpūtas vieta. Centrā izbūvēts apmēram 900 m2 liels batutu laukums, uz kura var lēkāt, sportot un izklaidēties gan bērni, gan pieaugušie. Vakaros “SKYPARK Latvija” aicina pie sevis arī profesionālus sportistus un atlētus, jo batutu laukums un konfigurācija apmierinās arī profesionāļu prasības. Laukums ietver gan horizontālos, gan slīpos batutus. Vienā laukuma malā ir uzstādīti trīs dažāda augstuma basketbola grozi, kas ļauj to lietotājiem efektīvā palēcienā no batuta triekt grozā “slam-dunk”. Otrā malā atrodas liels porolona kubu baseins, kurā piezemēties pēc iespaidīgu salto un triku veikšanas. Atpūtas brīžos no lēkāšanas bērni var izmantot mūsu telpu velosipēdus un iemēģināt spēkus sumo cīņā. Parkā ir izbūvētas arī 7 atpūtas telpas, kuras paredzētas bērnu ballīšu un jubileju organizēšanai. Katrā telpā ir unikāls, Igaunijas grafiti mākslinieku veidots dizains. Tās ir aprīkotas ar mēbelēm un gatavas uzņemt ciemiņus jebkurā nedēļas dienā. Rezervējot kādu no istabiņām un rīkojot pasākumus pie mums, rezervācijas maksā iekļautas arī noteikts skaits ieejas biļešu, kas ļauj 2,5 stundu garumā izmantot gan batutus, gan citas pieejamās aktivitātes.

Bambino atrakcijas

Bambino atrakcijas piedāvā plaša veida pakalpojumus bērnu pasākumiem. Dažādas un ļoti kvalitatīvas piepūšamās atrakcijas, kā arī organizējam jautras bērnu ballītes ar jautriem un profesionāliem animatoriem - piedāvājumā vairāk kā 30 tematikas un ļoti plaša un daudzveidīga ballīšu programma. Bērnu centrā BAMBINO, Jelgavā, peldu ielā 4 pieejamas plašas telpas bērnu svinību rīkošanai, ar daudzveidīgām rotaļlietām un spēļu laukumu. Piedāvājam arī hēlija balonus un balonu dekorācijas. Taisām arī cukurvati un popkornu!

SPA ballītes bērniem un jauniešiem

Mums visām ļoti patīk pucēties un krāsoties, tomēr, svarīgi atcerēties, ka veselība un pareizas rūpes ir skaistuma pamatā! AUCH beauty home rīko sievišķīgas, interesantas un izglītojošas ballītes, kuru laikā bērniem un jauniešiem, vecumā no 5 līdz 15 gadiem, ir iespēja kopā ar skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā apgūt pareizas rūpes par sejas ādu. Mazākām dāmām tā būs lieliska iespēja iejusties un izprast māmiņas ikdienas skaistuma rituālus, bet lielākām meitenēm iegūtās zināšanas noderēs jau cīņā ar pirmajām ādas problēmām. Programmas ir dažādaa un iespējas daudzveidīgas, ballīte būs izdevusies visām! Kopā ar mums var krāsoties, lakot nadziņus, baudīt parafīna terapiju rociņām un pat gatavot kosmētiku! Nāc un ballējies kopā ar mums!

YourDayParty

Mēs esam viens no lielākajiem interneta veikaliem Latvijā, kas specializējas svētku preču, aksesuāru un dekoru tirdzniecībā un nomā. Mūsu interneta veikala preču klāsts un nomas pakalpojumu piedāvājums regulāri tiek papildināts, kā arī visas preces ir pieejamas uz vietas. Mūsu darbības galvenā prioritāte ir klients, tāpēc mēs nodrošinām: Individuālu pieeju katram klientam, tā vajadzībām, vēlmēm un iespējām; Elastīgu darba laiku; Augstu preču un pakalpojumu kvalitāti; Regulāru preču klāsta pieaugumu; Operatīvu preču piegādi; Specifisku preču pasūtījumus ikviena klienta vēlmēm; Ilgāku preču nomas termiņu par to pašu cenu; Visu interneta veikalā redzamo preču apskati klātienē. Ja Jūs neatrodat mūsu mājas lapā preci, kas Jūs interesē, rakstiet mums info@yourday.lv savas vēlmes un mēs darīsim visu iespējamo, lai tās maksimāli ātri realizētu par Jums pieņemamu cenu!