Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Dažāda Veida Izklaide

VR gaming

„VR gaming” ir omulīgi iekārtota telpa, kurā jūs varēsiet izmēģināt visaizraujošākās un jaunākās virtuālās realitātes spēles. Telpa ir aprīkota ar divām HTC vive VR sistēmām. Mēs sniegsim Jums iespēju izrauties no garlaicīgās ikdienas un doties virtuālā ceļojumā, nokļūstot sniegotos kalnos, kosmosa dzīlēs vai trakojošos amerikāņu kalniņos vien sekundes laikā! Telpā arī ir pieejams xBox One ar kinect, izaicini draugu un sacenties kādā no braukšanas vai cīniņu spēlēm. Spēlē Just dance uz kinect un pierādi kurš ir labāks dejotājs. Rezervēt

Ropejumping.lv

Mēs esam virvju lēcēju komanda, kuras mērķis ir dot cilvēkiem iespēju pārbaudīt sevi emocionāli, pārvarēt bailes no augstuma, kā arī gūt lielu devu adrenalīna un pozitīvu emociju.

Airsoft Izklaide

Airsofts (airsoft) ir komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle. Airsoft pamatā lieto kaujas ieroču kopijas, kas šauj ar 6mm plastmasas lodītēm. No airsoft šauteņu lodītēm neizdalās nekāda krāsa, tamdēļ airsofts ir spēle uz godīgumu un katram tās dalībniekam pašam ir jākonstatē trāpījums. Airsoft sporta veids ir lieliska izklaide un pasaulē tas ir pierādīts kā veiksmīgs komandas vai kādas grupas liedējošs pasākums, atraktīvs piedzīvojums, atpūtas veids un hobijs. Organizējam un vadam: Publiskās airsoft spēles Privātas airsoft grupu spēles Vecpuišu ballītes piedzīvojums Team-building pasākumus Dzimšanas dienas ballītes Piesaki savu izklaidi jau tagad! ;)

Šautuve Mežirbes

Vienmēr esi jutis sevī mednieka garu vai vēlies pamēģināt, kā ir šaut ar pistoli? Tad šis pakalpojums ir radīts tieši tev ! Atklāj sevī mednieku un prieku, ko sniedz šaušanas sports. Šaušanas centrs Mežirbes ir izveidots skaistā meža ielokā tālu no pilsētas trokšņiem un nervozitātes. Šautuve ir kā radīta, lai izlādētos no nemierīgās nedēļas un nodotos iekšējiem mednieka instinktiem. Jūsu rīcībā būs vairāki šāvieni trāpījumam mērķī. Šaušana noritēs šaujot ar lodi 100m šautuvē ar vītņstobra vai gludstobra ieroci (pēc izvēles), Šausim uz meža cūkas, bebra vai kāda cita medījama dzīvnieka mērķi. Šausim ar pistoli uz papīra mērķi. Šausim uz lidojošu māla baloža mērķiem. Pieredzējuši instruktori palīdzēs apgūt nepieciešamās iemaņas. Pēc šaušanas būs iespēja izmantot ugunskura vietu un uz grila uzcept līdzi paņemtās desiņas.

Monument Games

Galda spēles ģimenei un draugiem!

Rigashoot.lv

Isto ieroču šautuve Стрельба из боевого оружия в Риге. Real gun shooting in Riga

Beverīnas labirinti

Atpūtas parks 2,5 ha platībā ar 370+ koka skulptūrām. 5 labirinti: 633m garš "Nerātnais" labirints 18+ ar 120 pikantām koka skulptūrām, "Šausmu" labirints mežā, labirints bērniem upenēs, koka zaru labirints "Dižputna ligzda", Meditatīvais ziedu labirints. 60 brīvdabas spēles un atrakcijas, batuts, šūpoles. Piknika un ugunskura vietas mazu uz lielu svētku svinēšanai. Strādājam katru dienu no 1. maija līdz 1. novembrim. Atvērts no 10:00 līdz 20:00. www.beverinaslabirinti.lv

Izklaides vakars, kurā satiekas jautrība un prāts

CIETIE RIEKSTI - tā ir kreatīvās domāšanas un prāta spēle, kurā satiekas jautrība un prāts! Tas ir lielisks veids kā saliedēt kolektīvu brīvā atmosfērā, pārbaudīt zināšanas un pamēģināt domāt ārpus ierastā! Mēs piedāvājam: - Loģiskās un kreatīvās domāšanas spēli jautrā un brīvā atmosfērā; - Vakara/spēles vadītāju no improvizācijas teātra, kurš izklaidē un uzmundrina dalībniekus; - Fotogrāfu, kas iemūžina vakara gaitu un spilgtākās emocijas; - Iespēju kreatīvās domāšanas un prāta spēlē ietvert jautājumus par uzņēmumu, tā darbību, tostarp, izveidojot video jautājumu; - Balvas uzvarētājiem no sadarbības partneriem. Organizējam arī tematiskos pasākumus.

Deju studija 27

Atraktīvs un enerģisks kolektīvs: 1) organizē un vada bērnu un skolēnu sporta spēles, sporta pasākumus, festivālus (bezmaksas); 2) piedāvā krāsainus, enerģiskus deju šovus, deju priekšnesumus; 3) piedāvā novadīt dažādas sporta nodarbības (piemēram, dance fitness, vingrošana un citas vispārīgās fiziskās sagatavotības nodarbības).

Lazermax - Kalnciema iela 40

LASERMAXX – lāzera peintbols telpās (laser tag) jaunajā fantastiskā arēnā . VR spēles. Banketu zāle. Lasermaxx – lāzera peintbols pārsteigs visus un atstās pamanāmu iespaidu uz Jūsu pasākumu! Jūsu dzimšanas dienu neaizmirsis neviens, to atcerēsies ilgus laikus! Jums ir brīvais laiks? Jūsu bērnam tuvojas dzimšanas diena? Izlaidums? Vai Jūs izdomājat pārsteigt ciemiņus Jūsu kāzu jubilejā? Tad Jums jānāk pie mums!!! Mēs nodrošināsim Jums aizraujošu pasākumu, sākot ar vecpuiša ballītēm līdz Jūsu 60.gadu jubilejām! Nāciet pat tagad, ja Jums ir brīvais laiks! Izmantojiet šo iespēju, lai aktīvi pavadīt brīvdienas! Mēs organizēsim Jūsu svētkus, Jūs tikai baudīsiet! Lasermaxx – lāzera peintbols pārsteigs visus un atstās pamanāmu iespaidu uz Jūsu pasākumu! Jūsu dzimšanas dienu neaizmirsis neviens, to atcerēsies ilgus laikus! Mums ir ko Jums piedāvāt un ar ko pārsteigt Jaunākas paaudzes aprīkojums. Spilgti noformēta arēna 250 m2 platība, Gaismas un skaņas specefekti. Un protams, kāda balle bez lielās banketa zāles? Mums tā arī ir! Tagad Jums ir arī iespēja ienirt virtuālās realitātes pasaulē kopā ar Lasermaxx. Gaidām Jūs,

Bušas Peintbola Parks

Lieliska iespēja atpūsties Saulkrastu aktīvās atpūtas peintbola parkā "Bušas", bez sezonāliem ierobežojumiem, pie via Baltic ceļa-25 minūšu braucienā no Juglas. Liels laukums, plaša infrastruktūra un vairākas atpūtu vietas,atsevišķi vienu no otras, kūpinātava,grils,telšu vietas, plaša auto stāvvieta. Jūra 5 minūšu attālumā un netraucēta atpūta arī pēc adrenalīna pilnās peintbola spēles. Spēle jāpiesaka priekšlaicīgi, lai mēs varam sagatavot ekipējumu-Jūsu ērtībai :) Piedāvājam arī naktsmītnes, pirts pakalpojumus un pasākumu organizēšanu tematiskām ballītēm. Ziemas laikā piedāvājam peintbola spēles iekštelpās, pašā Rīgas centrā (Matīsa ielā 8) Mums ir lielākais peintbola laukums Latvijā, kur peintbola telpas sniedzas ap 3500 m2 lielā platībā. Neatkarīgi no laika apstākļiem, telpās temperatūra svārstās ap +6 grādiem, kas ir pilnīgi optimāla aktīvai atpūtai. Sīkāka informācija mūsu mājas lapā! www.busas.lv

QuestLab

Plašs pakalpojumu spektrs, sākot no tā sauc. escape-room 2-6 personām un beidzot ar pasākumu organizēšanu lielām cilvēku grupām angļu, latviešu vai krievu valodā.

Atpūtas parks "Rāmkalni"

Mēs mīlam dabu un šo dabas mīlestību cenšamies vairot un mācīt citiem. Atrodamies pašā Gaujas Nacionālā parka sākumā, Gaujas upes krastā. Ik dienas dzirdam putnu balsis, klausāmies upes plūdumā un priecājamies uzņemt viesus. "Rāmkalni" ir aktīvās atpūtas parks, kas piedāvā enerģiskas un aizraujošas aktivitātes dabā! Skaistu ainavu ieskautais atpūtas parks "Rāmkalni" pulcē aktīvus un drosmīgus atpūtniekus. Te vienuviet iespējams izmēģināt dažādas sportiskas aktivitātes – rodeļu trasē, kameršļūkšanas trasē, uz upes ūdens un pat gaisā! Sagatavojies aktīvi pavadītai dienai un sportiskiem pārbaudījumiem! Sev līdzi tu varēsi paņemt iedvesmojošas atmiņas par atpūtas parka "Rāmkalni" dzīvespriecīgo atmosfēru un enerģijas piestrāvoto apkārtnes dabu.