Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Dāvanas

SVĒTKU DĀVANAS

Uzdāvini Latvijā ražotu meistardarbu. No sirds!

"MDesign.lv" SIA

Oriģinālas foto dāvanas. Fotomontāžas gleznas, personalizētas numura zīmes, etiķetes ar Jūsu dizainu u.c. lietas, kas pārsteigs svētku vainiekus! Veicam piegādes ar kurjeru Rīgā, Ar pakomātu palīdzību pa visu Latviju un ar pastu pa visu Eiropu.

Karikatūra vai Portrets no foto

Karikatūra un Portrets ir lieliska un oriģināla dāvana! Jums nebūs jāuztraucas, ka Jubilārs saņems divas vienādas dāvanas! Gan Karikatūra, gan Portrets tiek zīmēts no e-pastā iesūtīta foto! Kā pasūtīt?! 1) Atsūtat uz TroneArt@gmail.com zīmējamās personas foto. 2) 3-5 darba dienu laikā top pasūtījums 3) Uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīts gatavās Karikatūras vai Portreta fails. 4) Oriģinālu var saņemt Rīgā Studijā klātienē vai arī pa pastu. Pie mums var pasūtīt dizainu - kartiņām, kalendāriem, plakātiem, logo utt. www.Trone.lv

BRAVE ART

Mani sauc Mākslinieks Māris. Dizaina izstrāde, portreti, kanvu gleznas, graffiti māksla, ta2 kompozīcija. Pieņemu pasūtījumus elektroniski, mutiski uz epastu makslinieks.ma@gmail.com un nr. 27802097 Cenas ir atkarīgas no cilvēka vēlmēm, Bildes lielums, sarežģītība, izpildes termiņš izskatāms individuāli.

Spēka dziesmu disks "Dvēseles dziesma"

"Dvēseles dziesma" mūzika ir tā, kas atnes dziļu iekšēju mieru, ļauj paskatīties un dzīves realitāti pavisam citām acīm. Mūzikas disks lielākoties sastāv no latviešu tautasdziesmām, kas apvienotas jaunradītās gaismas dziesmās, kuras radījusi Inga Karpiča. Latviešu tautasdziesmu vārdi iedvesmo, uzmundrina un dod lielu iekšēju spēku.

Taste Cups

CAPS! represents luxury handmade truffles created by using grinded nuts or natural candied fruits and berries, combining them with the excellent chocolate.