Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Brīvdienu Mājas

Baltin Krogs

Mums ir, ko jūs meklējat, šī ir vieta, kur būt! Ja esat noguris no pilsētas un troksni, ja jūs meklējat mierīgā un klusā vietā vidū dabas vienkārši baudīt un atpūsties .... Lauku māja atrodas dabas parka Dvietes Paliene, ornitoloģijas paradīzē. Latvija pasaules atklāt. Ja jūs vēlaties vai ir nepieciešams, lai palaistu prom, bet no pilsētas, Baltin krogs ir tava vieta Atrodas visvairāk lauku stūrī šī nezināmā Letonia, tālu no saviem slavenākajiem tūrisma vietām un atrodas vidē dabas parka "Dvietes paliene" iekļauti dabas web 2000. Tradicionālā māja celta koka restaured respektējot idiosinkrāzija bet ar nelielu pieskārienu mūsdienīguma, izmantojot atpakaļ priekšmetus no pagātnes. Wide lauki pf 10 000 kv m. Augļu koki, dīķis, dūmu pirts, bez telefona wifi vai TV. Tieši tāpēc Baltin Krogs ir jūsu ideāla vieta, lai atklātu un baudīt dabu. Mēs piedāvājam citu vietu, atpūsties un kur aizmirst pilnīgi stresu mūsu ikdienas dzīvi. http://www.baltinkrogs.eu/

"Silarozes" brīvdienu māja

Brīvdienu māja "Silarozes" ar malkas pirti kompānijām līdz 20 personām. Atrodamies Mālpilī, klusā un ainaviskā vietā, 50 km no Rīgas. Māja piemērota nelielām kompānijām dažādu svinību atzīmēšanai vai vienkāršai atpūtai. Pieejama malkas izkurināta pirts, atpūtas/piknika vieta.

TURBAS | Brīvdienu mājas

Atpūtas kompleksā TURBAS pieejamas četras brīvdienu mājas, kas lieliski piemērotas atpūtai dabas tuvumā ģimenes, draugu kompānijās. Brīvdienu mājas ir aprīkotas ar virtuvi, apsildāmas ar krāsniņu. Katrā no brīvdienu mājiņām ir atsevišķa tualete, duša. Brīvdienu mājas atrodas turpat pie dabas takām norobežotā teritorijā, kura paredzēta tikai brīvdienu māju iemītniekiem, lai netraucēti varētu iziet dārzā, grilēt gaļu vai sauļoties un baudīt dabas tuvumu.