Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Bērnu Ballītes

Ballēties Prieks - pasākumu aģentūra bērniem

Pasākumu aģentūra bērniem - "Ballēties Prieks" organizē un vada pasākumus bērniem bērnu auditorijai līdz 12 gadiem. Mīļākie pasaku varoņi iepriecinās bērnus ar rūpīgi sagatavotu dzimšanas dienas programmu. Būs gan spēles, stafetes, konkursi, uzdevumi, lāzerdiskotēka, Jubilāra sumināšanas rituāls un pārsteigumi. Piedāvājam arī bērnu istabas īri Jūsu pasākumiem! Sagaidot svētkus dekorējam jebkuras telpas un izgreznojam automašīnas. Iespēja iznomāt karnevāla tērpus bērniem un pieaugušajiem. Pasākumu aģentūra "Ballēties Prieks" organizē un vada: *Ziemassvētku pasākumus uzņēmumiem *Ziemassvētku eglītes bērnudārziem *Bērnudārza izlaidumus *Radošās darbnīcas *Izbraukuma pasākumus bērniem *Mārketinga aktivitātes lielveikalos Ballīti Jūs varat nosvinēt mūsu svētku aģentūrā, kā arī braucam ciemos pa visu Latviju! Svinības rīkojam katru dienu no 10:00 - 21:00. Būsim priecīgi Jūs uzņemt mūsu svētku aģentūrā "Ballēties Prieks" Rīgā, Hospitāļu ielā 8.

Bērnu kafejnīcā BimBom

Bērnu kafejnīca BIMBOM - tā ir izklaides, jautrības un prieka pasaule ! Mūsu kafejnīcā Jūs variet nosvinēt dzimšanas dienas, vārda dienas, izlaidumus utml. Mūsu programmas ir domātas dažāda vecuma bērniem, ņemot vērā katras vecuma grupas īpatnības. Pie mums Jūs atradīsiet - lielo bērnu zāli, labirintus, kalniņus, bērnu rāpošanas joslu. Mēs strādājam jau 15 gadus un mums ir liela pieredze svētku organizēšanā. Ja Jūs vēlaties, lai šī diena paliek Jūsu bērnam kā neaizmirstams ceļojums pasaku un piedzīvojumu pasaulē – tad apmeklējiet mūs ! Siltu uzņemšanu un superīgu garastāvokli garantējam !!!

SPA ballītes bērniem un jauniešiem

AUCH beauty home organizē neaizmirstamas, sievišķīgas un izglītojošas ballītes meitenēm vecumā no 5 līdz 15 gadiem. Programma tiek pielāgota bērnu vecumam un interesēm. Kopā apgūsim pilnvērtīgu sejas ādas kopšanu, ielūkosimies māmiņas skaistuma rituālos un mācīsimies atšķirt un saprast, kas aktuāls un nepieciešams attiecīgajā vecuma posmā un kamdēļ daļa no skaistuma procedūrām piemērota tikai pieaugušām dāmām. Ballītes gaita: 1h sejas kosmetoloģija un kopīga sejas ādas kopšana 10-15min. pauzīte līdzi atnesto gardumu baudīšanai. 1h programma pēc izvēles: make-up un kopīga krāsošanās, nagu lakošana un parafīna terapija rociņām vai kosmētikas gatavošana! 45min līdzi atnestās svētku maltītes baudīšana, fotogrāfēšanās un gaviļnieka sveikšana! Varam uzņemt kompānijās līdz 12 bērniem! Sīkāks info zvanot

Martas Zeme

Esam bērnu izklaides un atrakciju centrs. Atrakcijas un bērnu ballītes ir mūsu specialitāte, bet organizējam arī izglītojošus pasākumus un pieskatām bērnus.

Lazermax

LASERMAXX – lāzera peintbols telpās (laser tag) jaunajā fantastiskā arēnā . VR spēles. Banketu zāle. Lasermaxx – lāzera peintbols pārsteigs visus un atstās pamanāmu iespaidu uz Jūsu pasākumu! Jūsu dzimšanas dienu neaizmirsis neviens, to atcerēsies ilgus laikus! Jums ir brīvais laiks? Jūsu bērnam tuvojas dzimšanas diena? Izlaidums? Vai Jūs izdomājat pārsteigt ciemiņus Jūsu kāzu jubilejā? Tad Jums jānāk pie mums!!! Mēs nodrošināsim Jums aizraujošu pasākumu, sākot ar vecpuiša ballītēm līdz Jūsu 60.gadu jubilejām! Nāciet pat tagad, ja Jums ir brīvais laiks! Izmantojiet šo iespēju, lai aktīvi pavadīt brīvdienas! Mēs organizēsim Jūsu svētkus, Jūs tikai baudīsiet! Lasermaxx – lāzera peintbols pārsteigs visus un atstās pamanāmu iespaidu uz Jūsu pasākumu! Jūsu dzimšanas dienu neaizmirsis neviens, to atcerēsies ilgus laikus! Mums ir ko Jums piedāvāt un ar ko pārsteigt Jaunākas paaudzes aprīkojums. Spilgti noformēta arēna 250 m2 platība, Gaismas un skaņas specefekti. Un protams, kāda balle bez lielās banketa zāles? Mums tā arī ir! Tagad Jums ir arī iespēja ienirt virtuālās realitātes pasaulē kopā ar Lasermaxx. Gaidām Jūs,

Sapņu Rūķis

Visjautrākās, vissirsnīgākās, visneaizmirstamākās ballītes un svinības bērniem. www.sapnurukis.lv Bērnu ballītes, dzimšanas dienas, Ziemassvētki, bērnudārza izlaidumi; sejiņu apgleznošana, gliteru tetovējumi, balonu figūriņas, nozīmīšu veidošana; piepūšamāš atrakcijas; hēlija baloni; pasaku tēli; telpas bērnu ballītēm

Happy Rio

Приглашаем провести День рождения вашего ребенка в уютном и веселом детском зале.

Pasaku Paradīze

Rotaļu istaba, cukurvate, masku noma, Piepūšamās atrakcijas, ūdens bumba, dāvanu tirdzniecība, T-kreklu apdruka.

Sapņu Sala

"Sapņu sala" ir bērnu pārsteiguma, prieka, jautrības un izklaides pasaule. "Sapņu sala" bērnu rotaļu laukumā vecākiem ir iespēja kopā ar bērniem vai atstāt savus bērnus draudzīgu darbinieku uzraudzībā. Kamēr Jūs iepērkaties, vingrojat vai vienkārši atpušaties, bērni var izbaudīt atrakciju ar dažādu šķēršļu pārvarēšanu, bumbu priekus un slidkalniņu, lekt batutā, izpausties uz unikālas, lielas Lego sienas, būvēt mīksto kluču pilis, kā arī pie galdiem likt dažādus konstruktorus, zīmēt un krāsot. Ir pieejamas arī sportiskas aktivitātes - dažādi braucamie, trenažieri un galda hokejs. Ir padomāts arī par muzikālām un intelektuālām nodarbēm, kam atvēlēts savs stūrītis. Visspilgtāk no visiem svētkiem bērns atceras savu DZIMŠANAS DIENU - mēs palīdzēsim Jums izbaudīt šo Lielo Dienu tepat Ķekavā! "Sapņu salā" ir iespējams izīrēt telpas un noorganizēt jebkura cita veida bērnu ballītes. Piedāvājam savus animatorus, bet varat nākt arī ar savu vadītāju. Unikāla iespēja - 2m liela LEGO siena, kur ikkatrs gribētājs var izpausties un pēc tam iespējams iemūžināt savu darbu.

Džungļu Parks

Čau! Mūs sauc Jānis, Nika, Ilvars un Ilze! Mēs esam Džungļu parka idejas autori un realizētāji. Katrā no mūsu ģimenēm aug pa vienam riktīgi aktīvam jaunēklim, tieši viņi ir īstais iemesls, kāpēc radās ideja par bērnu izklaides centru. Te nu mēs esam! Un dalamies savā priekā arī ar Jums un Jūsu bērniem! Mums ir svarīga drošība un labsajūta- lai bērniem būtu interesanti un vecākiem mierīgs prāts un, kas vēl svarīgāk, mirklis atelpas. Šī būs piemērota vieta gan ikdienas izklaidei, gan lielām svinībām, kur sanākt draugiem un nosvinēt lielisku dzimšanas dienu, izlaidumu vai citus nozīmīgus notikumus!

Tip Tap - Bērnu Istaba

TipTap ir bērnu istaba, kur ir lieliska iespēja pavadīt laiku ar saviem mazajiem, uzticēt organizēt bērnu, punču vai citu ballīti, kā arī izglītoties un iedvesmoties no organizētām lekcijām, meistarklasēm. Piedāvājam telpu īri jaukām bērnu, punču ballītēm un citiem sirsnīgiem pasākumiem.

Bum Bum

„BUM BUM” ir lieliska izvēle svinīga pasākuma atzīmēšanai. Viesības, kuras saistītas ar bērnu piedalīšanos var kļūt par izaicinājumu, pat pieredzējušam vecākam. Izvēloties „BUM BUM” par viesību organizātoru tiek nodrošināta vide neaizmirstamai ballītei! Cenā ietipst 70m2 telpas ar atdalītu vietu svinībām un izklaidēm. Piemērotas ballītēm līdz 25 personām. Papildus iespējama sadarbība ar pasākumu vadītāju, fotogrāfu un animātoru.

Bērnu Studija “Arika”

Pie mums ir visjautrakās un visaizraujošākās ballītes! Tāpēc ka: mēs draudzējamies ar jautrākiem multfilmu varoņiem, vadam interesantas meistarklases bērniem, rīkojam leļļu teātra izrādes! :)

BĒRNU BALLĪŠU ISTABA MADAGASKARA

Bērnu ballīšu istaba Krasta masīvā pie Dienvidu tilta un Akropoles Piedāvā: -Lielo atrakciju bērniem divos stāvos ar šķēršļu joslām (līdz 12bērniem vienlaicīgi ) -IGLU klučiem un bumbu baseinu mazākajiem -Rotaļlietas, mašīnītes u.c -Pufi atpūtai -Galdi pieaugušajiem -Atsevišķi galdiņi bērniem -Garderobe mantu uzglabāšanai -Stūrītis zīdaiņu aprūpē -Elektrisko tējkannu* -Kafijas aparātu* -Ledusskapi -WC * tēja/kafija un cukurs pieejams uz vietas Papildus pakalpojumi apskatāmi mūsu mājas lapā www.madagaskara.lv Rezervācijām - info@madagaskara.lv, facebook kontā ( bērnu ballīšu istaba Madagaskara) un zvanot 28689606

"BURZIŅŠ"

Vārda, dzimšanas dienas ballītes, Lieldienu pasākumus, Ziemassvētku eglītes, Bērnudārza izlaiduma svinības, Nometnes, Sporta spēles, Pasākumu vadītājs.