Radiet neaizmirstamus mirkļus!

Ko jūs vēlētos šodien uzaicināt?

Ansambļi un Orķestri

Latvian Manouche Quartet

Latvijas mūziķu grupa, kuru, pirms savas emigrācijas uz Grieķiju dibinājis ģitārists Gatis Ziema, lai spēlētu burvīgos svinga laikmeta skaņdarbus no Džango Reinharda un viņa laikabiedru repertuāra, tādējādi popularizējot franču čigānu džeza (Manouche) tradīcijas.Grupā spēlē Aleksejs Bahirs (vijole), Ginta Garūta (kontrabass), Ģirts Pavēnis (ģitāra). Vēl grupā spēlē ģitāristi Gatis Ziema vai Artūrs Kutepovs, atkarībā no zvaigžņu stāvokļa un mūziķu atrašanās vietas uz planētas Zeme. Šos cilvēkus vieno mīlestība uz čigāniem tik raksturīgo brīvību, kuru tie atrod enerģiskā un atbrīvotā improvizācijā kopā muzicējot.

Absolut brass band

Absolut brass band ir pūtēju grupa kopā ar ritma grupu, kura atskaņo ļoti dažādu mūziku. Pārsvarā tā ir mūsdienu populārā mūzika, kas ir zināma teju ikvienam. Taču atskaņojam arī džeza mūzikas stilus, kā arī varam sniegt klausītājiem valsi, maršus un klasiku. Viss atkarīgs no klausītāju vēlmēm. Grupā esam līdz 10 cilvēkiem, taču sastāvs var būt mainīgs atkarībā no pasākuma un repertuāra. Sniedzam koncertus, pasākuma atklāšanas, fona mūziku un arī svētku gājienu.

test

test

Latvijas Radio bigbends

Latvijas Radio bigbends dibināts 1966. gadā. Pirmais kolektīva nosaukums skanējis kā Latvijas PSR televīzijas un radio estrādes orķestris. 1992. gadā pārdēvēts par Latvijas Radio vieglās un džeza mūzikas orķestri, līdz to nodēvēja par Latvijas Radio bigbendu.